• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Visszautasítva Eventes épületek más fejlesztési lehetőségei

Amszeth

Erős harcos
Sziasztok

Nem tudom, hogy volt e már ilyen ötlet. Arra gondoltam, hogy mi lenne, ha a viharfőnixhez hasonló eventes nyereményeket fejezetenként nem a Királyi Restaurációból lehetne fejleszteni, hanem mondjuk egy tervrajzért cserébe. Azért lenne jó, mivel ezek a nyeremények fejlesztésenként 16 Királyi Restaurációba kerülnek és hetente a bajnokságokon összesen a legjobb esetben 14-et lehet szerezni. Valamint 10 Királyi Restauráció legyártásához kell 1 tervrajz és 3 Kombináló katalizátor, ez a 10 db nem sok mindenre elég. Rengeteg kulturális épület van mindenki városába, szerintem lenne mire elkölteni a Királyi Restaurációkat. Kombináló katalizátorokból van elég, de a többiből nem igazán, de lehetne spórolni mind a tervrajzokkal mind a Királyi Restaurációkkal.
 

Kira7

Veterán
Amit írtál azzal alapból az a gond hogy nem minden eventes fődíj 4x4-s, ha meg az összes eventes épületet bele vesszük akkor még nagyobb az eltérés. Így az 1 tervrajzért való fejlesztésben nagyok sok eltérés lenne.
 

Amszeth

Erős harcos
Igazad van meg nem is. Pontosabban is írhattam volna, bár ott van, hogy a viharfőnixhez hasonló eventes nyereményeket. Nem fogom az elmúlt évek összes ilyen 10-es szintig fejleszthető épületét felsorolni, ha nem gond. Szerintem mindenki tudja mire gondolok. Viszont kihagytam azt a tényt, hogy a toronyban ugyebár mostanában a régebbi épületekhez lehet nyerni ereklyéket, ha nincsenek meg az épületek akkor le lehet őket barkácsolni. Szóval én csak ezekre gondoltam. Úgy is visszük őket magunkkal fejezetről fejezetre. A jelen állás szerint egyre többet, jó lenne ha nem a Királyi Restaurációt kellene ezek fejlesztéséhez használni.
 

Deleted User - 373998

Vendég
jó lenne ha nem a Királyi Restaurációt kellene ezek fejlesztéséhez használni.
Kedves @Amszeth
Köszönjük szépen az ötleted, de a Királyi Restauráció pont a fejleszthető Itemek magasabb szintre fejlesztésére lett kitalálva. Királyi Restaurációt nem csak a Bajnokságokból, de Faji feladatok vagy a varázsakadémia segítségével is lehet szerezni. Bőven van rá lehetőség. Az meg, hogy kinél melyik Item élvez első körben prioritást, azt döntse el a játékos maga. Egyenlőre más esély Itemek fejlesztésére nincs.
Köszönöm a megértésed.
 

Ferenc99

Erős harcos
Ez nagyon rossz ötlet , a tervrajzok fejlesztik a varázslatos lakóépületeket és a varázslatos műhelyeket és akinek sok van az szívná meg . Foggyon csak királyi restauráció .
 

Kira7

Veterán
Igazad van meg nem is. Pontosabban is írhattam volna, bár ott van, hogy a viharfőnixhez hasonló eventes nyereményeket. Nem fogom az elmúlt évek összes ilyen 10-es szintig fejleszthető épületét felsorolni, ha nem gond. Szerintem mindenki tudja mire gondolok. Viszont kihagytam azt a tényt, hogy a toronyban ugyebár mostanában a régebbi épületekhez lehet nyerni ereklyéket, ha nincsenek meg az épületek akkor le lehet őket barkácsolni. Szóval én csak ezekre gondoltam. Úgy is visszük őket magunkkal fejezetről fejezetre. A jelen állás szerint egyre többet, jó lenne ha nem a Királyi Restaurációt kellene ezek fejlesztéséhez használni.
Szia!
Én pl. a medvés eventes épületekre gondoltam, a holdmedve nálad is le van téve és az csak 3x3-s, ha fejleszthetem így a viharfőnixet stb. akkor a medvéseket miért ne ? .....ezért írtam hogy gond lehet belőle......
 

DeletedUser6609

Vendég
Sziasztok !

Egy utolsó kérdés a témához kapocsolódóan. Ha az eventes épület a raktárban van és még nincs összerekva, akkor figyelni kell a toronyban megjelenő épületeket 6 hetenként ? S elég törölni az alapot, majd újrabarkácsolni a 6 hét alatt alatt az akadémián? Ezáltal frissülne az alap is. Ez csak feltevés a részemről, ezért fontos figyelni a bejelentéseket, hogy mikor és mit vezetnek ki és hagynak meg. :) De egyetértek az előttem szólókkal. A Királyi Restauráció viszont fog még kelleni ahogy haladunk előre, és amikor gazdaságos, akkor letenni a városban az épületet. Lesz helye a KR-nek bőven. Hiszen a torony fejelsztő körforgása előbb-utóbb véget ér. Lesz még event ahova szintén kellhet a restauráció. Vagy én látok valamit rosszul ?
Akkor elnézést kérek előre is ! :)
 

Deleted User - 373998

Vendég
Sziasztok !

Egy utolsó kérdés a témához kapocsolódóan. Ha az eventes épület a raktárban van és még nincs összerekva, akkor figyelni kell a toronyban megjelenő épületeket 6 hetenként ? S elég törölni az alapot, majd újrabarkácsolni a 6 hét alatt alatt az akadémián? Ezáltal frissülne az alap is. Ez csak feltevés a részemről, ezért fontos figyelni a bejelentéseket, hogy mikor és mit vezetnek ki és hagynak meg. :) De egyetértek az előttem szólókkal. A Királyi Restauráció viszont fog még kelleni ahogy haladunk előre, és amikor gazdaságos, akkor letenni a városban az épületet. Lesz helye a KR-nek bőven. Hiszen a torony fejelsztő körforgása előbb-utóbb véget ér. Lesz még event ahova szintén kellhet a restauráció. Vagy én látok valamit rosszul ?
Akkor elnézést kérek előre is ! :)
Szia
Amíg az épületed a raktárba csücsül, addig nem fog megjelenni a Varázsakadémiádban. Csak akkor, ha törlöd. A Toronyban egyenlőre frissülni fognak a fejlesztő ereklyék, de erről tájékoztatva lesznek a játékosok. Igen jól írtad, kb 6 hétig lehet egy féle fejlesztő ereklyét nyerni.
ui: én úgy vagyok vele, ha már megvan és fontosnak találom, kirakom és fejlesztem.
 

DeletedUser6609

Vendég
Kedves Cyklon ! :)

Köszönöm szépen az válaszodat s azt hogy pótoltad amit kifelejtettem. Tényleg törölni kell az alapot a raktárből, mert a rendszer érzékeli és nem adja be barkácsba. Ezért hangsúlyoztam hogy mindig figyeljék a játékosok a hivatalos bejelentéseket. Mégegyszer köszönöm és további szép napot kívánok ! :)
 
Fent