• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Fórumon, egymással való kommunikáció!

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Amszeth

Erős harcos
Sziasztok!

Azért írok, mert ez a probléma szerintem általános a fórummal kapcsolatban és muszáj elmondanom, amit gondolok róla.

Én a kereskedelemben dolgozok már egy ideje, nem vagyok mai csirke. 99%-ban megoldható normális módon a probléma, amivel a vásárlók jönnek hozzánk. Egy dolgot mindig észben kell tartanunk, az pedig nem más hogy a vásárlónak mindig igaza van, tetszik, nem tetszik, ez van. Persze, van olyan eset is, amikor a szép szó nem elég, muszáj egy kicsit erőszakosabbnak lenni, de az esetek nagy részében simán mennek a dolgok. Szeretem a munkámat, csak keveset fizet. :) Igaz hogy mind a két félnek előnyös a dolog, de azért érezni lehet nálunk is hogy a vevőelégedettség jobban számít, mint a dolgozó lelki állapota.

Sajnos, ebben a játékban, és ezen a fórumon ez nem igaz. Hiába, mi játékosok vagyunk a vásárlók, és ugyebár sokunk fizet a szolgáltatásért, sokszor úgy érzem, hogy örülhetek, ha egy-egy hozzászólásomért nem fognak bannolni. Tudom, hogy ez most nem tetszik a support tagoknak, de az elmúlt évek tapasztalata, és ha visszaolvastok egy-egy témában, akkor igazam lesz. Tudom, hogy egy-két játékos nem azt a hangnemet üti, meg amit szabadna, abban az esetben nincs is gond a support reakciójával. Egyszerűen azzal van gond, hogy a legtöbb esetben az Innogamest védik a support tagok, nem pedig minket. Sok esetben csak véleményt mondunk, logikát keresünk, és már jön is rá a sablon szöveg, amiből végül az derül ki, hogy inkább csendben kellett volna maradnod.Ezért a dologért járok fel keveset a fórumra. Néha viszont muszáj, mert a többi játékos tapasztalata az enyémet is bővíti. A Support tagoknak szerintem az egyensúlyra kellene törekedniük, de ez sajnos láthatólag nem sikerül. Nem értem, miért ne lehetne a pénzünkért, normális elbánásban részesülni? A játék, játszható simán vagy prémiummal (gyémánt vásárlás, ami nem olcsó dolog). Nem szeretnék senkit sem megbántani, de azért mindenkinek magába kellene egy kicsit néznie és elgondolkodni egy két dolgon, végül is lehet egymás mellett játszani békésen is, egyenrangú félként tekintve a másikra, lenézés és megvetés nélkül, ami sokszor lejön az írásokból.

Azért nyitottam ezt a fórumrészt, mert mint minden fórumon, itt is vannak szabályok, és jó lenne, ha minden a saját helyén maradna, ne szemeteljük tele feleslegesen a többi oldalt.

Egy kis szösszenet a kezdő játékosoknak.:)

A kezdő játékosoknak, kicsiknek, viszont tiszta szívemből merem ajánlani az új világot. Minden féle képen jó móka lesz, sok tapasztalatot fogtok szerezni. Magam részéről mindig tök jó érzés volt, amikor végeztem egy fejezettel úgy, hogy közben én magam tapasztaltam meg a játék nyújtotta lehetőségeket. Voltak persze, nehéz pillanatok, de megérte, a pozitív és negatív tapasztalatok adják összességében a játékélményt. Szerintem megéri ott elkezdeni a kezdő játékosoknak. Esetleg, ha megakadtok, akkor még mindig ott lesz nektek a régi jó öreg Arendyll fórum és persze a tapasztalt játékosok.

Legyen mindenkinek szép napja.

Amszeth
 

DeletedUser3

Vendég
Kedves @Amszeth,

Ahogy írtad, a vásárlónak mindig igaza van. Ezt én úgy ismerem, hogy "A vásárlónak a legtöbb dologban igaza van." Ehhez tartom is magam, és a support is ez alapján működik. Igaza van, ha azt írja, hogy X épület nem ad elég lakost. Igaza van, hogy kevés a hely, igaza van, hogy sok a bug. Sajnos nekünk viszont arra is rá kell világítani, amiben nincs igaza a játékosoknak. Ilyen az a téma is, ami miatt ezt az írást írtad. Egyesek belelátnak pénzhajhászást, mások azt, hogy le akarjuk állítani az eddigi szervert. Egyik sem igaz, nem ez a cél. Persze, valószínűleg lesznek olyanok akik inkább az egyik szervert fogják preferálni, és lesznek akik inkább ott költik el a gyémántokat, de ezt előre nem tudja senki (én sem, ti sem), mindössze abból indulhatunk ki, amit máshol láttunk ebből, ez alapján pedig nem olyan sötét a jövő.
Mivel a kereskedelemben dolgozol, így valószínű neked is el kellett már magyaráznod a vásárlóknak, hogy miért annyiba kerül egy adott termék, amennyibe, miért csak piros van belőle és kék nem, miért akkora teljesítményű az adott eszköz stb. Ezek teljesen jogos kérdések a vásárló részéről, viszont nekem is és neked is az a feladatunk, hogy ezeket elmagyarázzuk, még akkor is, ha az a vásárlónak nem fog tetszeni.
A support csapat a kapocs a játékosok és az InnoGames között. Képviseljük a játékosokat a cég előtt és képviseljük a céget előttetek. Ebből ti természetesen azt látjátok leginkább, amikor a céget képviseljük, de ez nem azt jelenti, hogy a ti érdekeitek ne lennének szem előtt tartva. Amit viszont nem szabad elfelejteni, hogy nem csak mi vagyunk, sok más szerver játékosait is képviselik a support csapatok, így ha egy ötlet, vagy probléma nem kerül azonnal megoldásra, akkor nem kell kétségbe esni, főleg nem kellene a support csapatnak esni emiatt. Idővel minden megoldásra fog kerülni.

Ezt a nyílt levelet viszont lezárom, mert várhatóan itt is csak elmérgesedne a helyzet, ami senkinek nem lenne jó.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent