• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Ladiszlausz

    Továbbítva Grafikai megjelenítési hiba, járda mellett sétáló elementálok

    Üdv! Tapasztaltam egy animációs megjelenítési hibát! Nem tudom volt-e már szó róla, nem találtam vonatkozó bejegyzést. A 15. korban vagyok, de még az előző korban vettem észre, hogy a járdáimon sétáló lények közül az elementálok egy mezővel mellette sétálnak. Mivel az építményeim közvetlenül a...
  2. Ladiszlausz

    Bevezetve Fórum átláthatósága, csoportosítás

    Az ötletek és javaslatok topikot szerintem könnyebben át tudnák látni mindannyian, csoportosítva lennének. Például lenne olyan opció amikor létrehozunk egy topikot, hogy kiválasztjuk a főtémákból melyikhez tartozik a mondandónk. Pl: "Város", "Torony", "Bajnokság", "Kaland", "Egyezkedés és...
  3. Ladiszlausz

    Visszautasítva Kaland-adminisztráció

    Üdv! A Testvériségi Kaland befejezését követően a jelenlegi állás szerint nem tudjuk megnézni, hogy a Testvériség tagjai közül kik vettek részt, és milyen arányban a Kalandban. Szeretném megkérni a fejlesztőket, hogy a Kaland befejezését követően lehetséges legyen megtekinteni ezen adatokat...
  4. Ladiszlausz

    Továbbítva Torony-adatok későbbi megtekintése

    Üdv! Vezető vagyok a Testvériségemben, ahol a csapatteljesítmény összegzésére készítettem excell-táblázatot. Amit minden hétvégén megosztok a Testvéreimmel, így mindenki tisztában van a csapat azon a héten véghez vitt teljesítményével. De sajnos van egy hibája. Amennyiben nem tudom minden péntek...
  5. Ladiszlausz

    Bevezetve Topikok adminisztrációja

    Üdv! Hasznos dolognak tartanám, ha az üzenetek funkcióban létrehozott topikokhoz új tagokat hozzá lehetne adni, vagy egyes taglistában lévő embereket el lehetne távolítani. A testvériségemben (és valószínüleg sok másikban is) amióta mobilosok által is láthatóvá, használhatóvá lettek téve az...
  6. Ladiszlausz

    Lezárva Üzenetek naplózása

    Örömmel tapasztalom, hogy immár nem csak a gépről játszók, de a mobilosok is látják a közös üzenteket. Használjuk is őket rendszeresen. Azonba sajnos az üzenetek egy idő után törlődnek. (naplózás nincs) Szeretném kérni, hogy a naplózás legyen korlátlan, vagy valamilyen úton módon a korábbi...
Fent