• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Visszautasítva Kaland-adminisztráció

Támogatod az ötlet továbbítását?


  • Összes szavazó
    18
  • A szavazás lezárult .
Üdv!
A Testvériségi Kaland befejezését követően a jelenlegi állás szerint nem tudjuk megnézni, hogy a Testvériség tagjai közül kik vettek részt, és milyen arányban a Kalandban. Szeretném megkérni a fejlesztőket, hogy a Kaland befejezését követően lehetséges legyen megtekinteni ezen adatokat valamilyen formában. A Testvériségek statisztikájának követése érdekében ez nagy segítség lenne.
Előre is köszi!
 

Senta

Erős harcos
Üdv!
A Testvériségi Kaland befejezését követően a jelenlegi állás szerint nem tudjuk megnézni, hogy a Testvériség tagjai közül kik vettek részt, és milyen arányban a Kalandban. Szeretném megkérni a fejlesztőket, hogy a Kaland befejezését követően lehetséges legyen megtekinteni ezen adatokat valamilyen formában. A Testvériségek statisztikájának követése érdekében ez nagy segítség lenne.
Előre is köszi!
csinálj egy excelt aztán pipáld ki van bent az útba, vagy egy sima cetli 25 névvel aztán ha tett kihúzod. Az arányba hogy mérnéd össze azokat, akik napi termelést gyártnak azokkal, akik beleszakadnak az 5-15 perces gyártásokba, netán a bűbájosok gyüjtésébe jeleskednek?
nem támogatom az ötletet, van a kalandnak sokkal nagyobb hibája is ennél :)
 

Rikari

Veterán
Üdv!
A Testvériségi Kaland befejezését követően a jelenlegi állás szerint nem tudjuk megnézni, hogy a Testvériség tagjai közül kik vettek részt, és milyen arányban a Kalandban. Szeretném megkérni a fejlesztőket, hogy a Kaland befejezését követően lehetséges legyen megtekinteni ezen adatokat valamilyen formában. A Testvériségek statisztikájának követése érdekében ez nagy segítség lenne.
Előre is köszi!
Egyszer megcsináltam ezt excellben, hogy a tesóságból a 3 térképen ki, mennyit és mit tett bele. Mondjuk azon felül, hogy komoly macera volt, az egész felborult az örvényben. Ott már lehetetlen volt lekövetni ezt. Ekkor még nagyon elvetemült voltam és szerettem volna megtalálni a szájhősöket, mellverőket, velük szemben a csendes, de minden áldozatot beleölő testvéreket. Ez egy gyakorlott szemnek már táblázat nélkül is látszik. Engem a kiváncsiság hajtott...elvesztegetett idő volt. Mondjuk amiért csináltam az tisztán lejött belőle. Hozzátartozik az egészhez, hogy messze nincsenek arányban a kényelmesen legyártott 9 órás termelések az aprókkal, amitől nem tudod az életedet már normálisan élni sem, ha teljesítés van. Nem támogatom az ötletedet. Én már nem akarom tudni ki mennyit és miből, csak meg akarom csinálni, letudni a 3 térképet, aztán felejtsük el a kalandot, mintha sosem lett volna. :confused:
 
csinálj egy excelt aztán pipáld ki van bent az útba, vagy egy sima cetli 25 névvel aztán ha tett kihúzod. Az arányba hogy mérnéd össze azokat, akik napi termelést gyártnak azokkal, akik beleszakadnak az 5-15 perces gyártásokba, netán a bűbájosok gyüjtésébe jeleskednek?
nem támogatom az ötletet, van a kalandnak sokkal nagyobb hibája is ennél :)
így csinálom. az excellben van olyan rubrika ahová teszek X-et azokhoz akik részt vesznek/vettek a kalandban. De hétköznaponta reggel ránézek a városra, aratok és termelést indítok, aztán meg csak késő délután vagyok újra gépnél. bár fel van téve a játék a mobilra is, de melóban nincs játék, ha meg hazajövök, akkor itt a gép. Ha a két időpont között szintet lépünk, nem látom hogy voltak-e olyanok, akik addig nem voltak, és a szintlépés előtt viszont hozzátettek a közöshöz. Volt már vita belőle. Volt aki azt állított részt vett, de azt senki sem látta. Jó lenne egy összesítés a végén pontrendszerben vagy százalékosan vagy tudomisén, de valahogy könnyíteni az adminisztráció ezenrészét.
 
Egyszer megcsináltam ezt excellben, hogy a tesóságból a 3 térképen ki, mennyit és mit tett bele. Mondjuk azon felül, hogy komoly macera volt, az egész felborult az örvényben. Ott már lehetetlen volt lekövetni ezt. Ekkor még nagyon elvetemült voltam és szerettem volna megtalálni a szájhősöket, mellverőket, velük szemben a csendes, de minden áldozatot beleölő testvéreket. Ez egy gyakorlott szemnek már táblázat nélkül is látszik. Engem a kiváncsiság hajtott...elvesztegetett idő volt. Mondjuk amiért csináltam az tisztán lejött belőle. Hozzátartozik az egészhez, hogy messze nincsenek arányban a kényelmesen legyártott 9 órás termelések az aprókkal, amitől nem tudod az életedet már normálisan élni sem, ha teljesítés van. Nem támogatom az ötletedet. Én már nem akarom tudni ki mennyit és miből, csak meg akarom csinálni, letudni a 3 térképet, aztán felejtsük el a kalandot, mintha sosem lett volna. :confused:
Ha jól veszem le, akkor te nem elsősorban az adminisztráció, hanem sokkal inkább maga a kaland ellen vagy.
Részben megértelek. Nem az igazi a dolog. De ha már van, akkor szeretném azt megfelelően kezelni. Mivel nem lógok mindig a gépe előtt egyéb elfoglaltságok miatt, így nem tudom hogy szintlépés előtt nem-e rakott valaki valamit valamelyik pontba. Volt már aki arra hivatkozott, de tanú az persze nem volt. Ezért lenne jó egy utólagos összesítő valamilyen formában.
 

Wiccara

Veterán
szintlépés előtt nem-e rakott valaki valamit valamelyik pontba.
Be tudod állítani, hogy csak te tudj nyitni ládát a tovább haladáshoz; akkor ha lecsekkoltad a megtett utat.
letudni a 3 térképet, aztán felejtsük el a kalandot, mintha sosem lett volna.
teljesen egyet értek, át kellene keresztelni a "kaland"-ot "rémálom"-ra.

Nem támogatom, nem az adminisztrációnak, hanem a kalandnak kell a fejlesztés!
 

Rikari

Veterán
Ha jól veszem le, akkor te nem elsősorban az adminisztráció, hanem sokkal inkább maga a kaland ellen vagy.
Részben megértelek. Nem az igazi a dolog. De ha már van, akkor szeretném azt megfelelően kezelni. Mivel nem lógok mindig a gépe előtt egyéb elfoglaltságok miatt, így nem tudom hogy szintlépés előtt nem-e rakott valaki valamit valamelyik pontba. Volt már aki arra hivatkozott, de tanú az persze nem volt. Ezért lenne jó egy utólagos összesítő valamilyen formában.
Mi már csak azt vezetjük hogy, ki tett és ebből adódóan látjuk hogy ki az aki még nem. Vele beszélünk, kihagyjuk a helyét, megvárjuk, hogy ő is tehessen átlépés előtt. Nyilván ehhez alap, hogy kapcsolatban legyünk más csatornákon is egymással, ha éppen nincsen játékban a hiányzó tesónk. Miután ez egy kifejezetten csapatjáték (új testvériségeknek egy nagyon jó csapatépítő tréningnek is megfelelhet), számunkra az a lényeges, hogy mindenki részesüljön az adott térkép ajándékában. Ha nem akar, az az ő döntése, akkor megyünk tovább.
Nem célunk egymást méregetni, hogy bezzeg én, meg bezzeg te...ennek semmi értelme, csak konfliktust szül, amire senkinek nincsen szüksége. Játékosan fogjuk fel és nem halunk bele már a kalandokba, van ettől sokkal lényegesebb feladatunk is a játékban.

Ladiszlausz egyébként nagyon jól látod, hogy a kaland nem az álmaim netovábbja és amíg ezt nem teszik értékesebbé, addig nálam mindig kukoricán térdel a sarokban, sötét szobában. Ez így ahogyan van egy időrabló taposómalom, és ettől nem több. Egy idő után kénytelen vagy mérlegelni mindent, mi éri meg, mennyi időt akarok belefeccolni, mi az amit még képes vagyok teljesíteni és mi az amit nem. A Kaland nagyon hátul kullog a sorban, mert annyira elhanyagolták a fejlesztését, hogy teljesen leértékelődött a szememben.

Már arra sem veszik a fáradtságot, hogy a kívánalmakon változtassanak. Az utóbbi három kaland egyformán arról szólt, hogy minden jelvényből kért. Eddig legalább ez változott. Viszont rálapátoltak még több elvárást minden úton és az örvényben. Egy rápillantással eldöntöttem, hogy akkor ezért sem rázom meg az Inno fejlesztőinek ügyes kis kezét. De mint már kiderült a leírásomból a kaland nem hat meg. Tegyék jobbá és akkor talán nem azt látják a statban, hogy egyre kevesebb testvériség hajt ranglistára. A versenyszellemet ébren kell ám tartani és táplálni, de nem így.
 
Utoljára szerkesztve:

Vicacica1

Erős harcos
A Testvériségi Kaland befejezését követően a jelenlegi állás szerint nem tudjuk megnézni, hogy a Testvériség tagjai közül kik vettek részt, és milyen arányban a Kalandban.

Pedig ezt szerintem nektek/neked kell megoldanod és nem a fejlesztőknek,ezért nem támogatom...Személy szerint azt sem bánnám ha teljesen eltörölnék a kalandod amíg elő nem állnak valami teljesen új fejlesztéssel...
 

Syntex

Ex-Csapattag
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. A jelenlegi ötletet szavazásra bocsájtottuk, annak érdekében, hogy megtudjuk mit gondoltok róla. Kérünk benneteket, hogy szavazzatok!

Köszönjük együttműködésetek!
 

Tatos

Tag
Támogatom szerintem ösztönző klánon belül is versengeni mennyit tudunk beletenni a mértünkhöz képest a közös célért és ez egy kisebb tesónak is ösztönző lehet ha a többiek látják hogy mondjuk becsületesen rövidezett és nem minden a műhelyszámról szól. Aki nem tud résztvenni és szól is azt úgysem érinti kellemetlenül ha látszik hogy keveset csinált vagy egyáltalán nem vett részt.
Viszont ha csak egy szimpla pipáról van szó a névsorban hogy tett e már az adott pályába, azt se tartom rossz ötletnek de nem a legszükségesebb hisz meg lehet szervezni hogy csak az tudja továbbléptetni aki előtte meg is számolja a neveket. Én jellemzően nem vagyok ellene az egyszerű kényelmi funkcióknak, nem látom hogy rontanák el a játékot.
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot.
Sajnos az ötletet nem tudjuk továbbítani mivel nem érte el a szükséges támogatottságot a közösség részéről.

Sajnáljuk, hogy a jelenlegi ötletet nem tudjuk továbbítani, de kérjük ha bármilyen más javaslatotok lenne, osszátok meg velünk, örömmel olvasnánk őket.
 
Fent