• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Nem hiba Ismét hiba a hirdetések megjelenésekor

    Sziasztok! Frissítettem nemrég a Chrome böngészőt, és azóta ismét jelentkezik az a hiba a reklám betöltéskor, h a chrome elrejti a reklámot. MIvel amatőr szinten javascriptben programozok, tudom, h fontos a hibajelenség leírása, és lehet, h ez segít kideríteni a pontos hibajelenség megoldását...
  2. Nem hiba felugró reklám eltávolítása

    Sziasztok! Egy pár napja vettem észre, h a Chromban a reklámokat random módon a chrome eltávolítja. A mellékelt képen a lent a tálcán, a ventilátor mellett jobbra, az első a CPU %-os terhelését, a második pedig a RAM %-os használatát mutatja. (mindkettő kb. 50%-on megy, de ez teljesen normális...
  3. Már felvetett Szomszédi segítség megjelelőlése, kiválasztása

    Sziasztok! Nem teljesen fedi le a téma címe, h mi is lenne az ötletem pontosan, így a későbbiekben részletezem. -Benyújtó játéktapasztalatom: Elvenar korban vagyok, 2019 óta játszom a játékkal -Az ötletem röviden: Ki lehessen jelölni azt, h a szomszédi segítségnyújtás esetén melyik...
  4. Javítva Androidos appnál másodszor nem tölti be az üzeneteket

    Androidos appnál az üzenetek megnyitásakor először betölti az üzeneteket. Ha bezárom az üzenetek ablakot , és később bármikor ha megnyitom, akkor látszanak az üzenetek, de középen a betöltést jelző órák jelennek meg mindegyik üzenet felett, és csak bezárni lehet az üzenet ablakot. Ha újraindítom...
  5. Már felvetett Törött szilánkok felhasználásának bővítése

    Sziasztok! Nem tudom, h ti tapasztaltátok-e, én hétről hétre egyre többször látom, h törött szilánkokból nagyon hamar meglesz a 10 db. Utána meg már "elveszik". Természetesen, amikor csak lehetséges a varázsakadémiában átalakítom, de erre heti 1-2x van lehetőség általában. Emiatt a javaslatom...
  6. 2022-es töltőképek

    Sziasztok! Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nekem az előző eventen megjelenő, és a jelenlegi töltőképernyők(nem csak e betöltési, hanem amikor pl. a térképre megyek, vagy visszatérek a városba) nagyon tetszenek. Meg tudnátok tenni, h itt a fórumon az egyéb információk => Töltőképernyők-be...
  7. Továbbítva Téli varázs feladat megjelenítésnél egy "hiba"

    Rossz helyre írtam, így inkább ide is kiteszem Bent maradt a {good_id:...}
  8. Autoharc vs manuál harc közti túl nagy különbség

    Sziasztok! Alapjában véve nincs azzal problémán, h van különbség ( veszteség szempontjából: az autoharc nagyobb veszteséggel jár) a két harcmodor között. Ez a problémám amiatt erősödött fel, h Androidon ill IOS-en nincs lehetőség manuál harcra, és ha jól érzékelem, akkor a fejlesztések...
  9. Nem hiba Idézésekbe teleportált normál lakóépület nem lehet vissza tenni

    Sziasztok! Mellékelem is a képet, h pontosan mi a bajom. Pár napja kellett a hely, és egyszerűbb volt egy lakóépületet teleportálnom. Az rendben ment. Most az Idézésekből akartam vissza tenni, de egyáltalán nem megy. Mindegy, hol akarom letenni, nem engedi. Próbáltam út mellé, ott is ez a...
  10. Továbbítva Testvériségi kalandoknál bizonyos jelvényekhez szükséges feltételek összeadása

    Sziasztok! Kerestem, amennyire tudtam, de nem találtam ilyen ötletet. Ha vki már felvetette és elvetésre került, akkor töröljétek nyugodtan. Maga az ötlet: Röviden, tömören: Szeretném, ha bizonyos jelvények esetében (druida pálca, csodacsapat kitűző, arkán maradék, és elementál márvány), ha...
  11. Továbbítva torony rejtéjes ládához ugrás

    Sziasztok! Androidon működik, most vettem észre, h PC-n nem működik. Mellékelem a képet is. Mikor rákattintok/klikkelek a célkeresztre, nem ugrok a megjelenő rejtélyes ládához. Mindegy, h már nyitva van az adott szakasz vagy sem. Op rendszer: Linux mint 20.04 LTS Böngésző: Google Chrome...
  12. Továbbítva Betöltési képernyőnél hiba

    Szaisztok! Mellékelek egy képet, h lássátok, mi a hiba. Persze ez lehet, másnak nem tűnik fel, csak nekem, aki néha-néha elolvasom. :) Szóval a Tudtad-e boxban a szöveg nem teljesen jelenik meg nálam. Böngésző, amit használok: Google Chrome, Verzió: 87.0.4280.88 (Hivatalos verzió) (64 bites)...
Fent