• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Nem hiba felugró reklám eltávolítása

DavidofBerg

Felderítő
Sziasztok!

Egy pár napja vettem észre, h a Chromban a reklámokat random módon a chrome eltávolítja. A mellékelt képen a lent a tálcán, a ventilátor mellett jobbra, az első a CPU %-os terhelését, a második pedig a RAM %-os használatát mutatja. (mindkettő kb. 50%-on megy, de ez teljesen normális. A hirdetési funkció előtt is ennyit "fogyasztott")

A hiba random módon jelenik meg. Azaz nem tudom azt mondani, h pl minden második hirdetésnél ezt csinálja. Pl tegnap nem is volt ilyen bug, de pár napja meg igen.

Hiba jelenség folyamata: akármelyik hirdetési lehetőség (város nézetben a mozitekercs ikon, vagy a hobbiszobában, vagy techfánál a tudáspont szerzésnél) rákattintok, majd a mellékelt első kép jelenik meg. Ezután elég csak a lapot újratölteni, és maga a játék tovább megy. Ha ilyenkor kattintok a hirdetésre, minden gond nélkül lejátsza. Nem vettem észre, h utána egyáltalán nem lehetne többször hirdetést nézni.

Azt is eltudom képzelni, h nem nálatok van a bug.

Op rendszer: Linux Mint 21.1 Cinnamon
Chrome Verzió: 114.0.5735.133 (Hivatalos verzió) (64 bites)
CPU: i5-7300U
RAM: 8GB
Világ: Wynandor
 

Csatolmányok

  • 0001.png
    0001.png
    45,4 KB · Megtekintések: 13
  • 00012.png
    00012.png
    49,2 KB · Megtekintések: 13

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Sziasztok!

Egy pár napja vettem észre, h a Chromban a reklámokat random módon a chrome eltávolítja. A mellékelt képen a lent a tálcán, a ventilátor mellett jobbra, az első a CPU %-os terhelését, a második pedig a RAM %-os használatát mutatja. (mindkettő kb. 50%-on megy, de ez teljesen normális. A hirdetési funkció előtt is ennyit "fogyasztott")

A hiba random módon jelenik meg. Azaz nem tudom azt mondani, h pl minden második hirdetésnél ezt csinálja. Pl tegnap nem is volt ilyen bug, de pár napja meg igen.

Hiba jelenség folyamata: akármelyik hirdetési lehetőség (város nézetben a mozitekercs ikon, vagy a hobbiszobában, vagy techfánál a tudáspont szerzésnél) rákattintok, majd a mellékelt első kép jelenik meg. Ezután elég csak a lapot újratölteni, és maga a játék tovább megy. Ha ilyenkor kattintok a hirdetésre, minden gond nélkül lejátsza. Nem vettem észre, h utána egyáltalán nem lehetne többször hirdetést nézni.

Azt is eltudom képzelni, h nem nálatok van a bug.

Op rendszer: Linux Mint 21.1 Cinnamon
Chrome Verzió: 114.0.5735.133 (Hivatalos verzió) (64 bites)
CPU: i5-7300U
RAM: 8GB
Világ: Wynandor

Szia!

A feladatkezelőben nézd meg, hogy ténylegesen a Chrome csinálja ezt.
Azóta érkezett egy frissítés kérlek nézd meg, hogy esetleg ez megoldotta-e a problémát.
 
Fent