• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

2022-es töltőképek

DavidofBerg

Felderítő
Sziasztok!

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nekem az előző eventen megjelenő, és a jelenlegi töltőképernyők(nem csak e betöltési, hanem amikor pl. a térképre megyek, vagy visszatérek a városba) nagyon tetszenek. Meg tudnátok tenni, h itt a fórumon az egyéb információk => Töltőképernyők-be feltöltenétek? Köszi szépen!
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Sziasztok!

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nekem az előző eventen megjelenő, és a jelenlegi töltőképernyők(nem csak e betöltési, hanem amikor pl. a térképre megyek, vagy visszatérek a városba) nagyon tetszenek. Meg tudnátok tenni, h itt a fórumon az egyéb információk => Töltőképernyők-be feltöltenétek? Köszi szépen!

Szia!

Hozzáadtam a legtöbb tavalyi eseményt, kérlek ha valami hiányzik szólj! :)
https://hu.forum.elvenar.com/index.php?threads/töltőképernyők.4187
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Sziasztok!

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nekem az előző eventen megjelenő, és a jelenlegi töltőképernyők(nem csak e betöltési, hanem amikor pl. a térképre megyek, vagy visszatérek a városba) nagyon tetszenek. Meg tudnátok tenni, h itt a fórumon az egyéb információk => Töltőképernyők-be feltöltenétek? Köszi szépen!

Golem_1.png

Golem_2.png

Golem_3.png
 
Fent