• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Moana28

    Továbbítva Tavalyi ereklye

    A jelenlegi eventen a fejlődő épület infó ablakában a tavalyi év azonos időszakában zajlott event épület fejlődő ereklyéjének ikonja látható telefonos alkalmazásban. Helyesen a szán ereklyéjének kellene ott lennie, nem a fának. Illetve angol nyelvű a kiíras, helyesen '' Fejlődés '' vagy ''...
  2. Moana28

    Továbbítva Jöjjenek el a Pixie-k

    Sziasztok:) Nagyon jó ötletnek tartom Calyr eseményépületét, támogatom, de bevállalok egy céltáblát magamra, ugyanis... Az eventeken nyerhető épületek 1 évben egyszer elérhetőek. Ha a főnix és a macis eventből indulok ki, akkor jó esetben 1 évenként lehet fejlesztőket szerezni talán később is a...
  3. Moana28

    Továbbítva Termelés visszavonás - felesleges kattintások

    Termelés visszavonásakor a termelő (áru, alapanyag) menüje bezáródik gépen. Újra meg kell nyitni az épületet, ha szeretnénk más időtartamú termelést indítani. Ez akkor a legbosszantóbb, mikor a műhelyes termelés indításnál ki van jelölve az összes műhely, jobb esetben csak 6-7, de pl kalandkor...
  4. Moana28

    Nincs tervben Toborzás - navigációs gomb

    Sziasztok:) Mobil alkalmazásban a termelések elindításakor egy oldalsó navigációs gombbal lehet az azonos termelő épületek közt váltani. Ez megkönnyíti a termelés indítását. Mivel ugyanazzal az 5 ablakkal gazdálkodhatunk a toborzásnál a 3 katonai épület (Kaszárnya, Kiképzőpálya...
  5. Moana28

    Továbbítva Bajnoki csillagok - nehézségi szintek kijelzése színekkel

    Sziasztok:) Szeretném javasolni, hogy a bajnokin a csillagok nehézségi szinttől függően eltérő színt kapjanak. Jelenleg a teljesített bajnoki tartományi találkozókat sárga csillaggal jelöli a tartomány, a teljesítésre váró szinteket pedig szürkének, nehézségi szintet nem jelöl. Ugyan úgy, mint...
  6. Moana28

    Saját versenypályázatom (2. Feladat)

    VII. Bastet Sothep
  7. Moana28

    Saját versenypályázatom (1. Feladat)

    Kristály Világítótorony Nagyon sok gyönyörű épület van Elvenaron szerintem, ezért hihetetlenül nehéz a kérdés, melyik épület a kedvenc? Több szempontot is igyekeztem figyelembe venni, köztük az épület terület igényét, az általa nyújtott bónuszokat, a grafikát. A játékban nagyon fontos, hogy...
  8. Moana28

    Javítva Nincs lefordítva

    Végetért a torony, az alsó menüsávban a visszaszámláló felett angolul van a szöveg. Spire of Eternity reappears in: - Végtelenség tornya újra megjelenik:
  9. Moana28

    Továbbítva Egységek információi alkalmazásban

    Szeretném javasolni, hogy alkalmazásban is látható legyen az osztagméret a toborzàsnàl. A kaszárnya felett erre lenne lehetőség. Jelenleg ezt úgy lehet megnézni, hogy vilagtérkép / tartomány / találkozó / harc. Az is jó lenne, ha kicsit több információ lenne az egységekről. Mert jelenleg ez...
  10. Moana28

    Kombináló katalizátor

    Varázsakadémiában a kombináló katalizátor gyártásához szükséges 3. ereklye bele van csúszva a termelési időt jelző homokóra ikonba.
  11. Moana28

    Új tp a sávon

    Nem lehet azonnal beadni egy frissen megjelent tudáspontot bármely ősi csodába.
  12. Moana28

    Testvériségi kaland

    Sziasztok! A ma kezdődő testvériségi kaland kapcsán szeretném megkérdezni, hogy az értesítés után, miszerint nem lesz kaland, mégis tovább lehet gyűjteni a jelvényeket. Érdemes ezzel foglalkozni, ha már elkezdtük járni az utat, vagy hamarosan eltűnik minden, az eddigi eredményeinkkel együtt...
  13. Moana28

    STONEHANGE

    Sziasztok!!! Szeretnék egy kis segítséget kérni valakitől. a Stonehange event kezdésekor a 3. felyezetben voltam, de most a 4. felyezetbe léptem. A Stonehange epületet még nem építettem meg, a raktárban van, 3 as szintű. Van-e lehetőségem arra, hogy az épület 4 es legyen? Ha lebontom...
Fent