• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

STONEHANGE

Moana28

Felderítő
Sziasztok!!!

Szeretnék egy kis segítséget kérni valakitől. a Stonehange event kezdésekor a 3. felyezetben voltam, de most a 4. felyezetbe léptem. A Stonehange epületet még nem építettem meg, a raktárban van, 3 as szintű. Van-e lehetőségem arra, hogy az épület 4 es legyen? Ha lebontom bűbájtöredékké, akkor kapok-e helyette egy 4 es szintűt, mikor teljesítem a napi ciklikus feladatot 35 napsugárért? Vagy ha lebontom, esetleg megidézem és eladom, akkor nem kaphatok másikat? Nem tudom, milyen lehetőségeim vannak. Előre is köszönöm a segítőkészségeteket!!!

Moana28
 

DeletedUser4192

Vendég
A Stonehange epületet még nem építettem meg, a raktárban van, 3 as szintű. Van-e lehetőségem arra, hogy az épület 4 es legyen?Moana28

Minden eventen megnyert épület a raktárbakerülés pillanatában érvényes FEJEZET szintjén marad, hiába építed meg később. Ha elbarkácsolod, akkor meg nem lesz, újat nem adnak. (Legalábbis ebben az eventben bizosan nem; hogy lesz-e még ilyen event, az meg ajövő titka.)
Ez az épület akkor lesz 4-es szintű, ha a királyi restaurációk segítségével (lerakás után persze) fejleszted. Ehhez 16 királyi restauráció kell, hiszen ez egy 4x4-es épület.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Moana28

Felderítő
Szeretném még azt megkérdezni, hogy mennyi a raktár kapacitása az idézhető épületeket tekintve? Most elég sok van, nem tudom, mennyi fér még...
 

DeletedUser4192

Vendég
Korlátlan, eddig még nem panaszkodott senki, hogy betelt volna.
 
Fent