• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Továbbítva "Értesítések", két azonos cím

    Felemelkedett áruk, talán a XVIII (Csapatszellem) kortól
  2. Továbbítva "Értesítések", két azonos cím

    Plussz kérésként, megjegyezhetné a kapcsolók állapotát, tehát ha az egyiket kikapcsolom, akkor a következő megnyitáskor is úgy legyen. Köszi! Micu
  3. Továbbítva "Értesítések", két azonos cím

    Sziasztok! Nagyon jó ötlet az értesítéseknél, hogy kikapcsolható, ami nem érdekel. Egy kis változtatási javaslatom lenne, mivel a 2. és a 3. is ugyan azt a szöveget írja: Az első pl. "Minden vásárlási értesítés megjelenítése" legyen. (Azért nem "ajánlattétel", mert nem azt jeleníti meg, hogy...
  4. 2021 Karácsonyi Keresztrejtvény

    Sziasztok! Ma megjött a tornazsákom, nagyon köszönöm! Micu
  5. Továbbítva Támogatás és Mágikus műveltség

    Amiért jó lenne az épületet nevét is kiírni (ha az ikon nem színeződhet el), mert egy ilyen esetben: Középső Bal szélső elég határeset, hogy melyikre esetben melyikre vonatkozik. Persze most egyértelmű, mert a bal szélső korábban kapott támogatást, de ha nem kapott volna, akkor azonos...
  6. Javítva Érdekes mértékegység az áruknál

    Jogos. Bár igazán a "b" miatt jelentettem a hibát
  7. Javítva Érdekes mértékegység az áruknál

    Sziasztok! A "b" mértékegység az mit jelent? (Na jó, gondolom "k") Firefox 95.0.2, Windows 10. Üdv! Micu
  8. Továbbítva Testvériség bajnokság lapján megjelenési hiba

    Sziasztok! A Testvériség lapon a Bajnokság információk lap kissé szétesik. Szép napot! Micu Firefox 95.0.2-n biztosan
  9. Legjobb kereskedők mit adtak el?

    Oké, hogy nem változik, de amit elvittek ( pl. egyik Tudós sarj, másik Repülő por) azt tenném ki újra.
  10. Legjobb kereskedők mit adtak el?

    Sziasztok! Ha két (több) legjobb kereskedőm (különböző) Felemelkedett áru ajánlata van kint a piacon, akkor ha kapok egy üzenetet, hogy valaki kereskedett vele, akkor honnan tudom meg, hogy melyiket vitték el? Persze azon kívül, hogy folyamatos jegyzetelem, hogy miből mennyim van :) Köszi! Micu
  11. Továbbítva Egységes termelési idő kijelzés

    Pl. hogy egyszerűbben tudjam meg, hogy az új korszakbeli (event-beli)( épületemmel lecseréljem-e a régit. (Mert főleg az eventek esetén ez egyáltalán nem biztos)
  12. Nem hiba Bajnokok szentélye indulóban hány Orkot termel?

    Köszi, Igazad lehet. Arra is van ötleted, hogy ennek a számítása hogy található meg? Mert egy ilyet találtam: De hol lehet megtudni, mennyi kell a következő szinthez? Köszi!
  13. 2021 Karácsonyi Keresztrejtvény

    Karácsonyi meglepetés
  14. Nem hiba Bajnokok szentélye indulóban hány Orkot termel?

    Sziasztok! A Bajnokok Szentélye a képernyőm szerint indulóban (tehát 1-es szinten) 2 orkot ad pontonként. A https://hu.wiki.elvenar.com/index.php?title=Csapatszellem_%C5%90si_Csod%C3%A1k#Bajnokok_Szent.C3.A9lye_szintek szerint 1-et. Melyik a nem helyes? Köszi! Micu
  15. Továbbítva Egységes termelési idő kijelzés

    Sziasztok! Bár van számológépem :) , de lehetne, hogy az egyes épületek termelése egységes időre (esetleg, ami most sehol sincs területre) vetítve legyen megjelenítve? Arra gondolok, hogy van ahol órára van: és van ahol nincs órára, csak pl. (2) napra: És szerintem csodálatos lenne, ha ezt...
  16. Továbbítva Támogatás és Mágikus műveltség

    Sziasztok! Amikor egy épületen támogatás van, akkor az jól látszik, hiszen ott a kéz és ha fölötte a kurzor, akkor látszik a hátralévő idő is Azonban, ha már kiválasztottam a Lehetne, hogy ilyenkor is látszódjon, hogy van-e rajta támogatás, és meddig? (Esetleg, hogy melyik épület) Előre is...
  17. Már felvetett Épület méret megjelenítése

    Sziasztok! Lehetne, hogy az épületek mérete mindig látható legyen? Tudom, ha van "Fejlesztés" lap, akkor látszik, meg ha üres helyre mozgatom, akkor is, de azért jó lenne, ha ehhez nem kellene mozgatni. Köszi! Micu
  18. Továbbítva Idegen helyen Értesítésekből kereskedő elérés

    Szia! Ez oké, csak akkor ne is engedje (ne ajánlja szépen zöldben), hogy nyomogassam. Ahogy pl. ha nem otthon vagyok, akkor a chat ablakban sem aktív az "ősi csoda menüpont"
  19. Továbbítva Idegen helyen Értesítésekből kereskedő elérés

    Sziasztok! Ha nem a saját városomban vagyok, hanem valahol "látogatóba", akkor ha az eseményekből kiválasztom a listát, akkor a Kereskedőhöz ugrás nem működik (és nem is jelzi, hogy nem lehet) Szép napot! Micu
Fent