• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Deathfolk

    Továbbítva Piaci hiányoságok

    Sziasztok! Nem konkrétan 1 ötlet hanem sok szerintem hiányosság / probléma, nem tudom lehet-e ezt így ömlesztve mert hát mind piaccal kapcsolatos, ha nem akkor majd ezek alapján lehetne külön indítani ötletet arra amelyikre többen érdemesnek látjátok. A piacon lehetne szűrő a keresztáruk...
  2. Deathfolk

    Továbbítva A sárkány apátság fele manát ad mobilon

    Sziasztok 4 napja vettem észre, hogy mikor bűbájt használok csak fele manát kapok mint amennyit a sárkány apátság miatt kapnom kéne, 4920 helyett 2460-at, aztán lehet csak a kiírás rossz, ezt nem tudom elellenőrizni mert sok mannám van és mobilon nem látom a pontos menyiséget részletesen. Pc-n...
  3. Deathfolk

    Új építhető épületek hibás jelzés

    Az elmúlt 1 hétben már másodszor fordul elő hogy belépek és 60 új építhető épületet jelez, de olyanokat amik már régiek, pl a kultúránál egészen a tündérekig visszamenőleg, miközben már az elementálok végén tartok, több csapatársam is jelezte hogy náluk is ez a helyzet, de nem mindenkinél és nem...
Fent