• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Új építhető épületek hibás jelzés

Deathfolk

Veterán
Az elmúlt 1 hétben már másodszor fordul elő hogy belépek és 60 új építhető épületet jelez, de olyanokat amik már régiek, pl a kultúránál egészen a tündérekig visszamenőleg, miközben már az elementálok végén tartok, több csapatársam is jelezte hogy náluk is ez a helyzet, de nem mindenkinél és nem is egyforma időben dobálja be újra a jelzést, mindenkinél más más napon jelentkezik. Elég idegesítő, pláne útána lehet 100x kattintgatni mire végre eltűnnek a jelzések.

01 elvenar új.jpg
 

Deleted User - 204368

Vendég
ez a probléma nekem is fenn áll néha. majd meggondolja magát pár belogolás után és eltűnik.
 

Timi1976

Újonc
Sziasztok! Én nagyon új vagyok, ismerkedem a játékkal. Kutatásban a Megszentelt oltárt feloldottam, de nem engedi elhelyezni. Tud segíteni valaki? Köszönöm
 

DeletedUser3

Vendég
Hiba ismert, javítás alatt áll.
Sziasztok! Én nagyon új vagyok, ismerkedem a játékkal. Kutatásban a Megszentelt oltárt feloldottam, de nem engedi elhelyezni. Tud segíteni valaki? Köszönöm
Bár nem ebbe a témába tartozik, de: Minden szükséges nyersanyagod megvan az építéshez?
 
Fent