• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Encyber

    Nem hiba Egy csata 5 különböző eredmény

    Köszi bere! Tudtam, hogy rád számíthatok :) Annak meg aki kitalálta, azt kívánom, hogy szüljön farfekvéses sündiszót, biztos neki is móka meg kacagás lesz :D
  2. Encyber

    Nem hiba Egy csata 5 különböző eredmény

    Köszönöm Calyr! Ezek szerint én eddig álom világban éltem :) Azt hittem, hogy a sebzés mértékét az ellenségtől lévő távolság függvényében határozza meg a rendszer, de ezek szerint ezt is a random generátor határozza meg :( A régi bajnoki rendszerben nem volt ilyen feltűnő, mivel határozottan...
  3. Encyber

    Nem hiba Egy csata 5 különböző eredmény

    Valami nagyon nincs rendben az csatarendszerrel. Már a toronynál is feltűnt, hogy ha újraindítok egy megkezdett csatát másodjára teljesen más eredménnyel zárul, holott semmi változás nem történik időközben. (főnix etetve, ugyanazok a katonai épületek segítik a csatát) Most a bajnokinál vettem a...
  4. Encyber

    Kibeszélő Bajnokság változások

    Sziasztok! Elszomorít és mélységesen felháborít az új bajnoki rendszer. A nagy egyenlőség nevében a nagy városokat és veterán játékosokat teljesen ellehetetlenítették. A 15. fejezetben kikutattuk az utolsó egységfejlesztéseket és a következő fejezet már csak 20% nehezítést hozott, úgy a...
  5. Encyber

    Visszautasítva Torony 1330 pont

    Pont két mérföldkövet tudtatok volna nyitni még ha mindenki végigmegy, egyszerűbb itt követelőzni, hogy könnyítsenek a játékon. Igen, ezt hívják zsoldosnak, mikor egy játékos belép egy testvériségbe, hogy megszerezzen egy térképet a10 ládás bajnokságból, vagy a csapatjutalmat a toronyból, majd...
  6. Encyber

    Visszautasítva Torony 1330 pont

    Én sem támogatom az ötletet. A torony ezen része a csapat teljesítményt hivatott díjazni, és mint tudjuk nem könnyű olyan csapatot összehozni, ahol mindenki egyformán teljesít. Nem értek egyet azzal, hogy segíteni kéne azon csapatokat, ahol nem tesznek meg mindent annak érdekében, hogy jó...
  7. Encyber

    Kibeszélő Új verzió: 1.113

    Jöttem én is koccintani, bár az örömöm nem felhőtlen. Titkon reméltem, hogy kiegyensúlyozzák a seregek tulajdonságait, mielőtt az élő szervert eléri a változás. Míg az emberi faj 2 erős mágust tud gyártani egyszerre az elfek csak egyet, mert a kaszárnyában gyártható csak ágyútölteléknek jó :(
  8. Encyber

    Továbbítva Új kutatási menü

    Sziasztok! Az új kutatás menüben ha az adott technológia 3 sornál több információt tartalmaz, a gyémántért való feloldás gombja takarja a kiváltás költségét.
  9. Encyber

    Továbbítva Motivációs jutalmak

    Engem is zavar. Támogatom!
  10. Encyber

    Javítva Nem tudok belépni a városomba

    Nálam is ugyanez a gond. Írtam a supportra.
  11. Encyber

    2020 Mágikus ereklyeminta

    Elixírereklye van a varázspor-ereklye helyén.
  12. Encyber

    Továbbítva Varázsakadémia-Gyűjtőláda

    Támogatom. Én is gyűjtögetek event alatt és jó lenne látni, hogy hol tart.
  13. Encyber

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Szia Mihaszna! A korai fejezetekben nem fogod érzékelni a vihar tűinek az időcsökkentő hatását mert csak percekben mérhető. Viszont a későbbi fejezetekben ez már kemény órákat jelent. Nő az osztagméreted a fegyvertárak szintje, ha lent van a gombák szentélye, törp védőbástya az is növeli a...
  14. Encyber

    Szavazás Harcokhoz: kedvenc egységek

    Végig olvastam az összes bajnoki könnyítő ötletet és míg a sablonos megoldások egyáltalán nem nyerték el tetszésemet, mivel túl sok fölösleges veszteséget generálnának, ezt maximálisan támogatom! Határozottan gyorsabb lenne a haladás, ha nem kéne váltogatni a fülek között a sereg bekészítésénél.
  15. Encyber

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Szia! Igen elegendő a portál meg egy levegőmanifesztáció, de a portált fel kell húznod 2-es szintre mivel 1-es szinten csak 1000 eszenciát tárol és neked 1100-ra lesz szükséged az osztagméret kikutatásához.
  16. Encyber

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    A hősök kohója csak orkot ad, de ha megépíted a megtisztulás piramisát, ami a beszedett orkok számától és a piramis szintjétől függően ad érző árut a hösök kohójából beszedett orkok után is fog adni.
  17. Encyber

    testvéri kaland műhelyigények

    Ez azért van mert 3 és 9 órás termelést bármilyen szintű manufaktúrában tudsz indítani, de 1 és 2 napost csak 1-től 23. szintig lévőben, mivel a 24. szinttől az 1 és 2 napos termelés helyét a 3 és 9 órás érzőáru veszi át.
  18. Encyber

    Kibeszélő Új verzió: 1.91

    Költségkímélőbb megoldás ha elveszed tőle az útkapcsolatot és úgy teszed vissza, hogy a neked megfelelő időpontban legyen kész.
Fent