• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Nem hiba Egy csata 5 különböző eredmény

Valami nagyon nincs rendben az csatarendszerrel. Már a toronynál is feltűnt, hogy ha újraindítok egy megkezdett csatát másodjára teljesen más eredménnyel zárul, holott semmi változás nem történik időközben. (főnix etetve, ugyanazok a katonai épületek segítik a csatát)
Most a bajnokinál vettem a fáradságot és 5-ször indítottam ugyanazt a felállást és láss csodát 5 különböző eredmény született. Vadőrrel rálőttem a mágusra és 5-ből csak kétszer sikerült leteríteni, 3 alkalommal igencsak életben maradt jó pár belőle. Íme a képek:

vador-magus1.png
vador-magus2.png
vador-magus3.png
vador-magus4.png
vador-magus5.png
Itt vannak a vadőr tulajdonságai:
vador-magus-seb.png
 

Calyr

Veterán
Ez szerintem sajnos logikus. Annak következménye, hogy a durván megemelt osztagméretek miatt minden szám nagyobb lett - az Ép fixen, a sebzés pedig a megadott határok között. Azaz a fixen megemelt Éphez egyre nagyobb rizikó is tartozik, és könnyebben jön össze, hogy "egy lövés már nem elég". Minél feljebb megyünk a számokkal, ez annál inkább így lesz, mert egyre nagyobb lesz a szórás, azaz egyre kisebb eséllyel lesznek max. közeli, vagy nagy sebzés számaid.

Aki esetleg nem nagy monitoron nézi, kiírom a számokat.
A képeken az látszik, hogy 5530 pap ellenfél volt, ennek az Ép-je összesen kb. 912.450 lehet.
A sebzések 972.115 (megölted), 1.108.372 (megölted),886.354 (maradt 159), 848.066 (maradt 391), 781.939 (maradt 791). Ebből is látszik, hogy az osztagméret drasztikus emelkedése minden másféle nehezítés nélkül is önmagában extrán nehezíti a csatákat.
 
Köszönöm Calyr!
Ezek szerint én eddig álom világban éltem :) Azt hittem, hogy a sebzés mértékét az ellenségtől lévő távolság függvényében határozza meg a rendszer, de ezek szerint ezt is a random generátor határozza meg :( A régi bajnoki rendszerben nem volt ilyen feltűnő, mivel határozottan kisebb osztag méretek voltak, most sokkal látványosabb és nem tetszik amit látok :( Ennek fényében már csak az lenne a kérdésem, hogy ez direkt van így, vagy hiba?
 

bere007

Veterán
Ennek fényében már csak az lenne a kérdésem, hogy ez direkt van így, vagy hiba?

Azt kérdezed, hogy direkt van-e úgy, hogy ne legyen kiszámítható, vonzóbbnak tüntesse fel az egységeket és sokszor megtévesztő legyen az adat? Biztos, hogy nem bug és nem is véletlen. ;) Persze harcolni könnyű és csupa móka és kacagás... :rolleyes:
 
Köszi bere! Tudtam, hogy rád számíthatok :) Annak meg aki kitalálta, azt kívánom, hogy szüljön farfekvéses sündiszót, biztos neki is móka meg kacagás lesz :D
 
Fent