• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Susanh

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Én csak handmade termékeket árulok komment olvasóknak! {\__/} ( • . •) / >:alapanyag: ▪Fafigurák :deszka:- 50:gyémánt: ▪Nyakék pink drágakővel :drágakő:-150:gyémánt: ▪Handmade táska selyemből :selyem: - 80:gyémánt:
  2. Susanh

    Kibeszélő Őszi Csillagjegyek 2023

    Ezt az eventes épületet most nagyon eltalálták :D ❤️ Hasznos is és aranyosra is sikerült;) bár szerintem nem sikerül az arany ligába vègeznem, pedig a profilkép is nagyon cuki. Jó úton járnak a fejlesztők, adhatnak egy fizuemelést az event épület kidolgozójának.csak így tovább!:D
  3. Susanh

    Javítva Felugró tp jutalmas ablak rossz időben és megjelenítési gondok.

    Most tornyozásnál, a 2 forduló között ugrott be az ablak. Természetesen kifagyott.hiába mentem rá a pipára. Teljesen ki kellett lépnem a játékból. @Simple a probléma még mindig nincs megoldva és szerintem nem csak nekem csinálja …vagy csak én lennék ilyen szerencsétlen? :( De a “javítva”...
  4. Susanh

    Szavazás Figyelmeztető ablak hosszabb gyorsítók használatakor

    Értem. Köszönöm a tájékoztatást. :)
  5. Susanh

    Szavazás Figyelmeztető ablak hosszabb gyorsítók használatakor

    Kedves Niraya! A már sikerrel megszavazott ötleteket mikor továbbítjátok? Vagy már megtörtént csak nem írtàtok àt itt fórumon?
  6. Susanh

    Augusztusi nyereményjáték - Menekülés a hőség elől

    A barnàt meg a kéket majdnem eltaláltam :D én màr ennek is örülök. Gratulálok a nyerteseknek!:) Lottózni szoktatok??ha nem,akkor gyorsan kezdjétek el:gyémánt::gyémánt:
  7. Susanh

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Szerintem ez lesz az
  8. Susanh

    Kibeszélő Nyereményjátékok

    Igen
  9. Susanh

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Ha megeteted a pandát és utána etetetsz még állatot akkor annyi nyersanyagot fogsz kapni amennyi a tartományaid és a fázisszorzód összege(megszorzod logikusan)
  10. Susanh

    Kibeszélő A Vallorián Legenda

    Nekem làtszik. Neked nem így adja be??
  11. Susanh

    Aktivitási medál

    Lehet hülyesèget írok, a medál nem az elementálos korban az a 4színű cucc?? Viszont a vidámparkot passzolom mi lehet.
  12. Susanh

    Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    Jujj de jól néz ki :D
  13. Susanh

    Zenesarok ♪♫

    Csak ha már Road koncerten leszek ma :cool:
  14. Susanh

    Zenesarok ♪♫

    Hmmm most megleptél :) Én is szeretem őket,illetve eluveitie,faun stb. Legalább már tudom,hogy nem vagyok egyedül.:D
  15. Susanh

    Kibeszélő Vízi Ragyogás

    Ne akadj ki ennyire… szerintem az,hogy dob e neked plusz haleledelt az teljesen véletlen. Nem ennél az eventnél de én is jártam már úgy,hogy egyik városommal költöttem gyémántot (igaz nem akkor vettem pènzért hanem a spórolt tornyos,barkácsos gyémántok voltak) A másikkal vettem pénzért...
  16. Susanh

    Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    Szia. Ismerem az idavis honlapot, csak elfelejtettem már egy ideje megnézni.legutóbb event elején csekkoltam. Köszönöm,hogy emlékeztettél :cool_elf:
Fent