• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Dizel1

    Nincs tervben Testvériségi raktár

    Senki nem mondta, hogy tele kell rakni a közös raktárt. Egyfajta átjáróként kell felfogni a raktárak között. És hogy az is legyen, be lehetne építeni limitet. Mondjuk 5 db épület, 10 db áldás, stb.
  2. Dizel1

    Rálátás fejlesztése

    Azt nem vágom, hogy miért kellene még egy fokozatot belenagyítani a városba. Viszont sokkal inkább érzem hiányát a scroll gombbal történő kicsinyítésnek annak érdekében, hogy átrendezéseknél, vagy azok megtervezésénél nagyobb felületet láthassunk egyszerre. (És most nem kérek tanácsot a...
  3. Dizel1

    Nincs tervben Testvériségi raktár

    Túl azon, hogy már volt az ötletre próbálkozás, úgy érzem, lenne létjogosultsága. Fel nem használt épületekkel, és minden mással szügyig van a raktáram. Lebontani nincs értelme, mert a bűbájtöredékekből is falat tudok építeni. Igen, vannak szintbeli különbségi problémák, de szerintem ez könnyen...
  4. Dizel1

    Továbbítva Szűrő, ahogy még nem volt (CSILLAGOK)

    Akkor leírom még részletesebben. Csak nehogy úgy járjak, mint két éve, hogy addig magyaráztatták velem az írásomat, hogy a végén erőszakosnak minősítve kitiltottak. Szóval én meg másképp piacolok. Mivel nálam egész nap megy a játék, így nem rakok ki ajánlatot, hanem csak vásárolok. Bejelölöm...
  5. Dizel1

    Továbbítva Szűrő, ahogy még nem volt (CSILLAGOK)

    A kamu 3 csillagossal igazad van. Halkan jegyzem meg, hogy azt csak a választék növelése miatt írtam hozzá. Ellenben azt már fentebb kifejtettem, hogy pl 39 oldalból 31 "használható", amiből 5 oldal szétszórva más más áru, a többi egyforma. Az utolsó 7, vagyis 31-től pedig inkorrekt. Ha ezeket...
  6. Dizel1

    Továbbítva Szűrő, ahogy még nem volt (CSILLAGOK)

    Köszönöm a szíves fogadtatást. És köszönöm mindenkinek, hogy támogathatónak találjátok a javaslatomat.
  7. Dizel1

    Továbbítva Szűrő, ahogy még nem volt (CSILLAGOK)

    Kamunak tartom azt a 3 csillagos ajánlatot, ami 1-2 áruval kér csak kevesebbet a 2 csillagosnál csak azért, hogy a lista elejére kerüljön.
  8. Dizel1

    Továbbítva Szűrő, ahogy még nem volt (CSILLAGOK)

    Sziasztok! Ahogy már egy ötleten belül írtunk róla, megpróbálkozom új ötletként is megjeleníteni a javaslatomat. A piacolásba beépíthető, újfajta szűrőről van szó. Nem terhelné be a rendszert, nem lenne útban azoknak sem, akik nem használnák, és nem jelentene nagy munkát a fejlesztőknek a...
  9. Dizel1

    Nincs tervben Piac: a nulla és egy csillagos ajánlatok legyenek időlejáratosok

    Köszönöm. Ha már ketten is támogattok, akkor beírom.
  10. Dizel1

    Nincs tervben Piac: a nulla és egy csillagos ajánlatok legyenek időlejáratosok

    Köszönöm a támogatást. Biztos emlékszel, az előző vezetés idején volt itt vitám többször is, teljesen értelmetlenül. Elment a kedvem a fórumozástól is. Alszom még rá egyet. Dolgozom az ügyön, hogy legyen mit támogatnod.
  11. Dizel1

    Nincs tervben Piac: a nulla és egy csillagos ajánlatok legyenek időlejáratosok

    Ezt a csillagos szűrést kb két éve javasoltam, de nem külön ötletként, hanem ugyanígy, egy ötleten belül, korrigálva az eredeti felvetést. Mivel akkoriban volt egy szűk tábor, akik belekötöttek mindenbe, ami nekik nem tetszett, így elengedtem. Az XY csoporttal való kicseszési szándék rám...
  12. Dizel1

    Nincs tervben Piac: a nulla és egy csillagos ajánlatok legyenek időlejáratosok

    Igazat kell adnom neked. Valóban ostoba volt a kérdés. 1. Nincs csillagos szűrés. Ennek a gondolatát vetettem fel. 2. Elég régi játékos vagyok ahhoz, hogy szűrjek. De nem ám csak úgy érző árura, hanem konkrét érző árura. Például, mit adnak Ötvözetgombáért. És mit? 47 oldalon keresztül Vicces...
  13. Dizel1

    Nincs tervben Piac: a nulla és egy csillagos ajánlatok legyenek időlejáratosok

    Értem, hogy nincs terveben. Mindent értek. Nem akarok új javaslatot nyitni, inkább ideírom azt a javaslatomat, amit évekkel ezelőtt megtettem ugyanígy. hozzászólásként. Tekintettel a rendszer által el nem utasítható átrendeződésre kiéleződtek bizonyos problémák. Például a piacolással...
  14. Dizel1

    Továbbítva Játéktéren kívüli épületek

    Én az összes olyan Ősi csodát megépítettem, ami adott háttérépületet. Csak azért mert adott. Aztán kiderült, hogy a hasznuk illeszkedik a játékstílusomhoz. És bár ritkán játszom telefonról, mégis úgy gondolom, hogy mobilos alkalmazásban is volna helye a díszítésnek. Vagyis, mindenképpen...
  15. Dizel1

    2020 Mágikus ereklyeminta

    Elixírereklye cserélendő varázspor-ereklyére a 9. sor, 8. oszlopában.
  16. Dizel1

    Nincs tervben Piacolás: Vásárlás panel fejlesztése

    A csillagozásra szűrés bevezetését már régebbi vitákban többször is megemlítettem, de valahogy nem váltott ki túl nagy érdeklődést. Igaz, nem nyitottam neki új ötletet, mégis elég fontosnak tartom, mivel az utóbbi 1-2 évben elhatalmasodtak a látóteremben az inkorrekt ajánlatok. Lehet azzal...
  17. Dizel1

    Saját versenypályázatom (3. Feladat)

    Köszöntő Mese a történet, álom a világ Arendylt térképen sehol sem leled Manó is, ember is ott élni imád, Városod akár neked is lehet Fejlődik minden, jól megy a munka Bővül a város, gyűlik a nép, Városod titkát senki nem tudja, Mitől oly pompás, mitől lett szép Termel a műhely, termel a gyár...
  18. Dizel1

    Saját versenypályázatom (1. Feladat)

    - Rejtélyes bűvös tojás - Évekkel ezelőtt, a kezdés után ez volt az első nyeremény épületem.
Fent