• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Továbbítva Játéktéren kívüli épületek

Támogatod a javaslatot?

  • Támogatom

    Szavazatok: 24 75,0%
  • Nem támogatom

    Szavazatok: 8 25,0%

  • Összes szavazó
    32
  • A szavazás lezárult .
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Sziasztok!

Egyes ősi csodák megépítése esetén az aktív játéktéren kívül is kapunk nagyon tetszetős, szimplán díszítő funkciójú épületeket (nem áthelyezhető, vagy eladható). Nagyon mutatósak és bevallom a hozzájuk kapcsolódó csodákat elsősorban ezért is építettem fel! Számomra ez a játék főként a város szépítgetését, fejlesztését jelenti, ezért nagyon csalódott voltam, amikor azzal szembesültem, hogy telefonon ezek az extra épületek nem láthatóak. Akik csak telefonról játszanak, lehet nem is tudják miről van szó, mert nem találkoztak velük!
Az természetes, hogy a technikai lehetőségek miatt egyes játékfunkciók másképp működnek telefonon és másképp PC-n, de szerintem ezek az építmények - lévén csak díszítő elemek - a játékmenetet nem befolyásolják és ezért úgy gondolom (lehet tévedek) hogy programozás technikailag nem jelentene komoly gondot, hogy a telefonon játszva is megjelenítésre kerüljenek.

Ha esetleg a dolog már korábban is felvetésre és elutasításra került, bocsi. ;-)
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok !

Elvenart a látványvilága teszi páratlanná. A többi hasonló jellegű játék meg sem közelíti. De másban sem. :) Mint idealista természetesen támogatom !
Pár szót még. A számítástechnika rohamosan fejlődik. Így a játékiparnak is igazodni kell hozzá. Viszont minden játékos igényihez igazodnia kell a játéknak. Legyen az pc, telefon vagy tablet. Természetesen figyelembe kell venni a régebbi típusú készülékkel rendelkező felhasználókat is ! Úgy gondolom a Supportunk tudna érdemi információt adni, miután konzultáltak a központtal. (Simple nálad a szerva :)) Igény volna rá ezek szerint. Talán több országban is. Biztos vagyok abban hogy a technikai háttér is adott hozzá. Remélem sikerül. :)
 

ElfAndie

Elf kid
Én meg teljesen újoncként támogatom. Pusztán, mert nagyon tetszik. És ha a szépségen kívül ezeknek az épületeknek más funkciójuk nincs, akkor mindegy, hogy sziklák, vagy várak vannak odarajzolva. Miért ne részesedjenek a mobilon játszók is ebben a szépségben? :)
Szívesen megnézném ezeknek az épületeknek az elf verzióját is, hogy tudjam, mi vár rám a jövőben. :D
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser

Vendég
Én meg teljesen újoncként támogatom. Pusztán, mert nagyon tetszik. És ha a szépségen kívül ezeknek az épületeknek más funkciójuk nincs, akkor mindegy, hogy sziklák, vagy várak vannak odarajzolva. Miért ne részesedjenek a mobilon játszók is ebben a szépségben? :)
Szívesen megnézném ezeknek az épületeknek az elf verzióját is, hogy tudjam, mi vár rám a jövőben. :D
Kedves ElfAndie ! :)

Szerencséd van mert elf városa van MesterAlmának ! :)
Vannak olyan ősi csodák amiket ha megépítesz a városodban, azok beépülnek a hegyoldalba is. PL.: Hegyi Csarnok, Kristály Világítótorony vagy épp a Katonai Monostor. Elmehetsz hozzá városnézőbe is. :) Van funkciójuk, de a városodban látod majd ezeket. Egyenlőre csak pc-n..
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

ElfAndie

Elf kid
Kedves ElfAndie ! :)

Szerencséd van mert elf városa van MesterAlmának ! :)
Vannak olyan ősi csodák amiket ha megépítesz a városodban, azok beépülnek a hegyoldalba is. PL.: Hegyi Csarnok, Kristály Világítórony vagy épp a Katonai Monostor. Elmehetsz hozzá városnézőbe is. :) Van funkciójuk, de a városodban látod majd ezeket. Egyenlőre csak pc-n..

Nagyon köszönöm, azt hittem, ez az emberi terület. :D (Le sem tagadhatnám újonc mivoltomat.)
PC-n játszom, úgyhogy majd, ha odajutok, hogy egyáltalán az ősi csodák közelébe kerülök, fogom látni őket. És szerintem úgy igazságos, ha mindenféle eszközön játszók ugyanazt láthatják, ha meg lehet ezt oldani. :)

(Átmentem látogatóba, így, monitoron, nagyobb méretben már látszik, hogy ezek tünde-épületek. Gyönyörűek! :) )
 
Utoljára szerkesztve:
Nagyon köszönöm, azt hittem, ez az emberi terület. :D (Le sem tagadhatnám újonc mivoltomat.)
PC-n játszom, úgyhogy majd, ha odajutok, hogy egyáltalán az ősi csodák közelébe kerülök, fogom látni őket. És szerintem úgy igazságos, ha mindenféle eszközön játszók ugyanazt láthatják, ha meg lehet ezt oldani. :)

(Átmentem látogatóba, így, monitoron, nagyobb méretben már látszik, hogy ezek tünde-épületek. Gyönyörűek! :) )

Szia!

Addig is bármikor meg tudod nézni őket az Elvenar Wiki-n az Ösi csodák fejezetnél. A következő csodák adnak ilyen játéktéren kívüli épületeket:
Elf/Emberi Ösi Csodák (ezek különböznek a játékban választott fajnak megfelelően), Törp Ősi Csodák, Tündér Ősi Csodák. Az utóbbiak (törp, tündér) az emberek és elfek esetében is ugyanúgy néznek ki.
Szerintem mindegyik nagyon szép és együtt kifejezetten díszei az egész játéktérnek és városnak, habár a szépségen kívül semmi hasznuk! Ellenben azokkal a csoda-épületekkel, amelyek felépítésével kapjuk meg őket! ;)
 

ElfAndie

Elf kid
Szia!

Addig is bármikor meg tudod nézni őket az Elvenar Wiki-n az Ösi csodák fejezetnél. A következő csodák adnak ilyen játéktéren kívüli épületeket:
Elf/Emberi Ösi Csodák (ezek különböznek a játékban választott fajnak megfelelően), Törp Ősi Csodák, Tündér Ősi Csodák. Az utóbbiak (törp, tündér) az emberek és elfek esetében is ugyanúgy néznek ki.
Szerintem mindegyik nagyon szép és együtt kifejezetten díszei az egész játéktérnek és városnak, habár a szépségen kívül semmi hasznuk! Ellenben azokkal a csoda-épületekkel, amelyek felépítésével kapjuk meg őket! ;)

Köszönöm szépen! :)
Valóban szépek és kell is ez a szépség. Nem csak a manufaktúrák dohogása örökké... :D
 

Dizel1

Veterán
Én az összes olyan Ősi csodát megépítettem, ami adott háttérépületet. Csak azért mert adott. Aztán kiderült, hogy a hasznuk illeszkedik a játékstílusomhoz. És bár ritkán játszom telefonról, mégis úgy gondolom, hogy mobilos alkalmazásban is volna helye a díszítésnek. Vagyis, mindenképpen támogatom a felvetést.
 

Atram

Újonc
Sziasztok!

Egyes ősi csodák megépítése esetén az aktív játéktéren kívül is kapunk nagyon tetszetős, szimplán díszítő funkciójú épületeket (nem áthelyezhető, vagy eladható). Nagyon mutatósak és bevallom a hozzájuk kapcsolódó csodákat elsősorban ezért is építettem fel! Számomra ez a játék főként a város szépítgetését, fejlesztését jelenti, ezért nagyon csalódott voltam, amikor azzal szembesültem, hogy telefonon ezek az extra épületek nem láthatóak. Akik csak telefonról játszanak, lehet nem is tudják miről van szó, mert nem találkoztak velük!
Az természetes, hogy a technikai lehetőségek miatt egyes játékfunkciók másképp működnek telefonon és másképp PC-n, de szerintem ezek az építmények - lévén csak díszítő elemek - a játékmenetet nem befolyásolják és ezért úgy gondolom (lehet tévedek) hogy programozás technikailag nem jelentene komoly gondot, hogy a telefonon játszva is megjelenítésre kerüljenek.

Ha esetleg a dolog már korábban is felvetésre és elutasításra került, bocsi. ;-)
Én csak telefonról játszom. Nem is tudtam ezekről az épületekről.
Jó lenne látni őket.
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot.

A jelenlegi ötletet szavazásra bocsájtottuk, annak érdekében, hogy megtudjuk mit gondoltok róla. Kérünk benneteket, hogy szavazzatok!

Köszönjük együttműködésetek!
 

Papai

Újonc
Támogatom a mobil alkalmazást mivel a legelső android 4.4 működött ! Azóta már majdnem mindenki lecserélte . És ott vannak azok akik tervbe veszik az új telefon vételét. Sokan panasszal fordulnának a gyártókhoz egyre drágább készülék alkalmatlan játék minőségre . Vagy csak a játék még nem nőtt fel a telefonok minőségéhez?
 

DeletedUser

Vendég
Nekem anno 4.3-as androidon ment a játék. Most már 10-en fut. Nyáron egy Galaxy S6 tab dobta vissza hogy nem kompantibilis. Azóta természetesen györnyörűen fut rajta. Anno írtam hogy a fejlesztőcsapatnak minden létező platformra optimalizálniuk kell a játékot. Eddig mindig megoldották. Nagyon szeretném ha rábólintanának az ötletre. :)
 

MoKa

Újonc
Sziasztok,
Részemről támogatom az ötletet. Én 90%-ban telefonról játszom és kb 1 héttel ezelőttig nem is tudtam, hogy vannak ilyen háttérépületek, amíg Marquis de Lys fel nem hívta rá a figyelmemet. Azóta megnéztem gépen és nagyon mutatósak, valóban nagy kár, hogy telefonon nem látszódnak.
 

ipapa

Újonc
Már két éve játszom PC-vel és mobillal . Mert amit az egyik tud azt a másik nem . Viszont fordítva is igaz . Jó volna ha mind a két eszközön közel egyforma legyen. Fejlődésért TÁMOGATOM
 

DavidofBerg

Felderítő
Én azok táborát növelem, akik nem is tudtak erről. Be is teszem a képet, ami PC-ről készült. Igaz, h 2006-os gépem van, ami igen csak gyengusz, így a grafikát teljesen le kellett vennem már a kezdéskor is. Feltételezem, ezért nem látszik nálam PC-n. Támogatom az ötletetelvenar háttér1024.png
 

Lupuj

Erős harcos
Én azok táborát növelem, akik nem is tudtak erről. Be is teszem a képet, ami PC-ről készült. Igaz, h 2006-os gépem van, ami igen csak gyengusz, így a grafikát teljesen le kellett vennem már a kezdéskor is. Feltételezem, ezért nem látszik nálam PC-n. Támogatom az ötletet2793 bővítmény megtekintése

Szia!

Nem értem!!!! Azt sem tudod mit támogatsz ???
Leveszed PC-n a grafikai megjelenítést alacsonyra és az a bajod, hogy nem látod ezeket az épületeket?!
A berakott képed semmit nem jelent. Csak azt mutatja, hogy nálad ilyen nincs (nem jelenik meg).
Legalább vetted volna a fáradtságot és közepesre állítod. Akkor nálad is lennének ilyen háttér-épületek (ha van olyan csodád lerakva, ami "hozza ezt").
Akkor te is láthatnád a városodban EZT a szép hátteret:
DavidofBerg háttér épületek kicsi.png

Nevetséges, de ezen sírni kellene. :eek: o_O:confused:

Mindettől függetlenül ... támogatom az ötletet.
Üdv.: Lupuj
 
Utoljára szerkesztve:

DavidofBerg

Felderítő
Szia!

Nem értem!!!! Azt sem tudod mit támogatsz ???
Leveszed PC-n a grafikai megjelenítést alacsonyra és az a bajod, hogy nem látod ezeket az épületeket?!
A berakott képed semmit nem jelent. Csak azt mutatja, hogy nálad ilyen nincs (nem jelenik meg).
Legalább vetted volna a fáradtságot és közepesre állítod. Akkor nálad is lennének ilyen háttér-épületek (ha van olyan csodád lerakva, ami "hozza ezt").
Nevetséges, de ezen sírni kellene. :eek: o_O:confused:

Mindettől függetlenül ... támogatom az ötletet.
Üdv.: Lupuj
De, tudom, mit támogatok: "hogy programozás technikailag nem jelentene komoly gondot, hogy a telefonon játszva is megjelenítésre kerüljenek." Azaz, h telefonon látszódjanak ezek az elemek.
Az csak feltételezés a részedről, h nekem az a bajom, h nem látom ezeket az épületeket. Ezt egy szóval sem mondtam. A képet azért tettem be, h érzékeltessem azt, h miért nem tudok erről.
Bocsi, de én tudom, h a gépem CPU-GPU-ja mit bír, és nem lustaságból nem állítottam be közepesre -képzeld, a játékot max grafikával kezdtem, csak a CPU-GPU nem bírja, ezért lett visszavéve már a játék kezdetekor minimumra a grafikai beállítások-.

Plusz legyen egy kis adalék még neked: Az okostelefonomon minden épület animálva van, télen még a hó is esett nálam!
A feszültséged meg lehetőleg magadban próbáld megoldani, nem másokon levezetni.
Üdv: David of Berg
 

Lupuj

Erős harcos
Szia!
Helyesírásod: 2
Személyeskedés: 5 (feszültségmentesen)

Nem feltételeztem semmit, csupán tényeket közöltem.
További szép napot! ;)
Üdv.: Lupuj
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent