• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Rálátás fejlesztése

larry

Újonc
Kezdem azzal hogy remélem jó helyre írom ezt a kezdeményezést....
Nagyon jó volt mikor kezdtem a játékot, rá zoomoltam a városra és láttam az emberkéken a borostát is, nagyításnál pedig a várost
de most hogy nagy a város a kicsinyítésnél csak 6.odát lehet látni, olyan nagy kérés lenne a feljesztők felé a kérésem hogy egy kicsit lehetne jobban ránagyítani?
Ha nem azt is megértem!

Elnézést... átírtam a szöveget, nem a kicsinyítéssel van bajom....
 
Utoljára szerkesztve:

Kira7

Veterán
Kezdem azzal hogy remélem jó helyre írom ezt a kezdeményezést....
Nagyon jó volt mikor kezdtem a játékot, rá zoomoltam a városra és láttam az emberkéken a borostát is, nagyításnál pedig a várost
de most hogy nagy a város a nagyításnál csak 6.odát lehet látni, olyan nagy kérés lenne a feljesztők felé a kérésem hogy egy kicsit lehetne jobban zoomolni?
Ha nem azt is megértem!
Szia!
Milyen grafikai beállításod van?
19.fej-nél magas grafikai beállítással most is látom hogy a városomba sétálnak az utcán emberek, fény teremtményei, éjszaka teremtményei ( rá is tudok zoomolni ) látom milyen színűek vagy színes a ruházat , van rajta fejfedő stb/ Pc. Windows11 és Edge /.....jó a szeme színét vagy hogy borostás-e azt már nem :) , viszont már 1 közepes beállításnál ez már nem látszik.
 
Utoljára szerkesztve:

Dizel1

Veterán
Azt nem vágom, hogy miért kellene még egy fokozatot belenagyítani a városba. Viszont sokkal inkább érzem hiányát a scroll gombbal történő kicsinyítésnek annak érdekében, hogy átrendezéseknél, vagy azok megtervezésénél nagyobb felületet láthassunk egyszerre.
(És most nem kérek tanácsot a böngésző átállítására.)
 
Fent