• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Putyika

    Továbbítva Több kiképző épület

    Sziasztok! Irigykedés váltotta ki belőlem ezt az ötletet, és a nyavalygás ami mostanában itt folyik a fórumon. ;) Az lenne az ötlet lényege, hogy a sereg képzésére szolgáló épületekből a Kaszárnyából, a Kiképzőpályából és a Zsoldostáborból ne csak egyet lehessen építeni. Aki áruval oldja meg a...
  2. Putyika

    Javítva Fórum, ötletek

    Sziasztok Moderátorok! Bár ez nem konkrétan hiba és nem a játékban van, de nem találtam neki jobb helyet. :confused: Tegnap Ciklon kiírt több ötletet szavazásra, de eközben az egyik és a jelenleg futók közül talán a legfontosabb (bár még nem néztem végig mindet), átkerült az archív bejegyzések...
  3. Putyika

    Gyorsítók

    Sziasztok! Tudom, hogy még a mostani event végéig is napok van, de gondolom a fejlesztők már készülnek a következőre. Biztos lesz megint olyan nagyobb event, ahol ládákat kell nyitogatni. Ezeken mindig lehet nyerni nagyon szuper 14 és 20 órás gyorsítókat. :) Az a gondolat merült fel bennem...
  4. Putyika

    Tp-áldás nagysága

    Sziasztok! Lehet, hogy csak én vagyok így ezzel, de nem tudom, hogy melyik áldás mennyi Tp-t ad. :oops: Már a bajnokságnál is zavart, de a csodáknál még idegesítőbb, hogy csak annyit látni, hogy hány darab áldást kapsz...de azt nem hogy az milyen értékű. Vannak különböző színűek, de vannak amik...
  5. Putyika

    Javítva Angol

    Bejelentkezéskor a wiki-ről szóló "Tudtad-e?" angol!
  6. Putyika

    [12551] Szomorúfűz - nem mutatja a termelést

    Sziasztok! Van egy kis gondom a Szomorúfűzzel! Amikor valaki motiválja vagy lejár a segítség akkor utána nem mutatja a mana termelést és nem lehet begyűjteni. Nem új a probléma, igazából az elejétől így van és az oldal frissítése után helyre is áll. De ha egyszer véletlen nem veszem észre és...
Fent