• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Gyorsítók

Putyika

Veterán
Sziasztok!

Tudom, hogy még a mostani event végéig is napok van, de gondolom a fejlesztők már készülnek a következőre.
Biztos lesz megint olyan nagyobb event, ahol ládákat kell nyitogatni. Ezeken mindig lehet nyerni nagyon szuper 14 és 20 órás gyorsítókat. :)
Az a gondolat merült fel bennem, hogy jobb lenne ha inkább sok kicsit nyerhetnénk. A 3 db 20 órás helyett például lehetne 12 db 5 órás a napi nyeremények között.
Az az igazság, hogy Arendyll-ben jók ezek a nagyok, de Winyandor-ban szerintem sokan jobban örülnének a kicsiknek, mert ott még kevés az ilyen hosszú építkezés.

Köszi, hogy elolvastad és külön köszi ha véleményt is írsz! ;)
 

Siorna

Veterán
JÓ! Több kisebbel Arendyllben is jobban lehet gazdálkodni, mint kevesebb naggyal. Támogatom, bármit is jelentsen ez.
 

DeletedUser1519

Vendég
Mert szerintem kellenek a nagyok is (én rendszeresen használom őket, nagy rajongójuk vagyok). Amúgy az új eventben a gyaloglós hippiknél (ha megnézed Dj videóját érteni fogod) éppen hogy lesznek megnyerhető kisebb gyorsítók kötegben. :)
 

Putyika

Veterán
Mert szerintem kellenek a nagyok is (én rendszeresen használom őket, nagy rajongójuk vagyok).
Köszi. Nagyjából értem. Én is szeretem őket. A utóbbi nagy eventeken szinte csak a 14 és 20 órás gyorsítókat adó napokon nyitottam. De ugyanúgy tudnék szeretni a 3 db 20 órás helyett 12 db 5 órásat. ;)
De ez csak az én véleményem, természetesen nem kell vele egyetérteni. :)
 

DeletedUser1205

Vendég
Támogatom, sőt az igazi az lenne, ha egyben lenne az összes gyorsító, és a felhasználáskor mindig onnan vonná le azt a mennyiséget amit vásárolok, úgy működne mint egy virtuális számla
 
Fent