• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Tp-áldás nagysága

Putyika

Veterán
Sziasztok!

Lehet, hogy csak én vagyok így ezzel, de nem tudom, hogy melyik áldás mennyi Tp-t ad. :oops: Már a bajnokságnál is zavart, de a csodáknál még idegesítőbb, hogy csak annyit látni, hogy hány darab áldást kapsz...de azt nem hogy az milyen értékű. Vannak különböző színűek, de vannak amik egyformák.
Szerintem szerencsés dolog lenne úgy kiírni, hogy: 1x30 vagy 2x5.....
Várom a véleményeket, ha van valaki aki meg tudja mondani, hogy melyik mennyit ad szívesen veszem a tanácsát. :)
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Lehet, hogy csak én vagyok így ezzel, de nem tudom, hogy melyik áldás mennyi Tp-t ad. :oops: Már a bajnokságnál is zavart, de a csodáknál még idegesítőbb, hogy csak annyit látni, hogy hány darab áldást kapsz...de azt nem hogy az milyen értékű. Vannak különböző színűek, de vannak amik egyformák.
Szerintem szerencsés dolog lenne úgy kiírni, hogy: 1x30 vagy 2x5.....
Várom a véleményeket, ha van valaki aki meg tudja mondani, hogy melyik mennyit ad szívesen veszem a tanácsát. :)
A lila 20-at vagy 30-at, a narancssárga 10-et vagy 15-öt, a kék 5-öt vagy 7-et, a zöld pedig 3-at.
De tényleg jó lenne, ha számmal is oda lenne írva, melyik mennyi, főleg hogy egy színhez 2féle érték tartozik.
 

GreenKnight

Veterán
Ha jobban megnézed, akkor van egy kis színes nyilacska balra le. Én eddig csak lilát és kéket láttam belőle, amiből a kék biztosan 5TP. A lila meg gondolom 10, de azt még nem kaptam. Majd szombaton a bajnoki után megnézem Neked. A nyilacska színe megegyezik az áldás keretének színével, ha jól sejtem.
 

Putyika

Veterán
A lila 20-at vagy 30-at, a narancssárga 10-et vagy 15-öt, a kék 5-öt vagy 7-et, a zöld pedig 3-at.
Köszike, ezt tudom, pont ez a bajom, ahogy te is írtad, hogy ugyanahhoz a színhez 2 érték is tartozhat. ;)
Ha jobban megnézed, akkor van egy kis színes nyilacska balra le.
Igen, azt tudom és valóban megegyezik a keret színével, csak ugye, mint fentebb is írtam....azonos szín-többféle érték. :rolleyes:
Kéket már kaptam, úgyhogy arról nagy biztonsággal merem állítani, hogy 5TP.
Mondjuk az lehet, hogy a csodáknál csak az egyik érték jelenik majd meg, de ez szerintem nem biztos. Azt írta Hoshi, hogy emelkedni fognak a mennyiségek. Jelenleg a faládára nálam 1 kéket mutat. Ha az tényleg csak 5, akkor ott nincs emelkedés.
 

GreenKnight

Veterán
Akkor leírom még egyszer, hátha elhiszitek végre...
A lila áldás 20 pontos, a kék pedig 5. Nem túl bonyolult szerintem.
 

DeletedUser1205

Vendég
Támogatom.
Ámbár legjobb az lenne, ha az összes TP amivel a csodákat lehet fejleszteni, ömlesztve kerülne hozzánk és mi oszthatnánk ki 1, 5, 10 -el a csodákba!
 
Fent