• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Marcipan68

    Visszautasítva Kaland állomások lezárása

    Persze, kaland közben fontos az egymás közötti kommunikáció, sőt alap, de..... ha aktívan beszélgetünk chat-en, akkor pl. hiába írom ki reggel chat-falon, hogy a sárga úton megyünk, azt már nem fogja látni az a játékostársam, aki csak este 10-kor lép be. Meg sajnos kaland idején le is áll...
  2. Marcipan68

    Amunik - csapdakészítők

    Köszönöm a választ Hoshi! Akkor most már csak azzal a nyavalyás 20 ezer csapdával kell megküzdenem ;):D
  3. Marcipan68

    Amunik - csapdakészítők

    Sziasztok! A kutatási fa végére értem (illetve ma megérkezett az új faj), már azt hittem, hogy lebonthatok minden amunis cuccot, erre sorban jönnek a nem visszautasítható feladatok. Ez még nem is lenne nagy baj, de most olyat kér............ huh :eek: 20 ezer csapdát kell szereznem, de tele a...
  4. Marcipan68

    Kibeszélő Testvériségi kalandok

    A bejelentéseknél olvastam, a support úgy döntött, hogy aki a kaland újraindulása után felveszi velük a kapcsolatot az elveszett jelvényekkel kapcsolatban, azoknak ezeket visszaadják. Valami hasonló kompenzációra gondoltam korábban. :) Korrekt! :):):)
  5. Marcipan68

    Kibeszélő Testvériségi kalandok

    Ha nem itt, akkor hol mondjuk el a véleményünket? Egyébként pedig írtam, hogy bárki hibázhat. Velem is előfordul! Amikor odakozmál az étel, akkor is van kompenzáció, hiszen helyette újat kell főzni. Nem balhézni akartam a posztommal, és úgy látom, te nem a lényeget láttad meg benne. Különben...
  6. Marcipan68

    Kibeszélő Testvériségi kalandok

    Az első kaland után már kialakult bennem egy kis ellenszenv, hisz mint korábban írtam is, aránytalannak találom a jutalmakat. A három kitehető ajándékon kívül a testvériségeknek adott pontok elenyészőek, tehát ha nem kerülünk be az első három közé, akkor szinte mindegy, hogy hányadik helyen...
  7. Marcipan68

    Kibeszélő Testvériségi kalandok

    Kicsit csalódott vagyok, mert nagyon szorgalmasan dolgoztunk, mégis alig kapunk nyereményt. Ha jól láttam, akkor a 30. helyen végzett a testvériségünk a Csodacsapat, tehát 2000 pontot kapunk/kaptunk, ami a ranglistás helyezésünket még csak egy kicsit sem befolyásolja. Nekünk elég rossz taktikánk...
  8. Marcipan68

    Gyémánt

    Köszönöm a hozzászólásokat! Most már (azt hiszem) értem milyen kódot kér :) Ausztriában élek, itt lehet internetes játékokhoz különböző utalványokat vásárolni, tehát biztos azért ajánlotta fel ezt a fizetési lehetőséget.
  9. Marcipan68

    Gyémánt

    Ez egy harmadik fizetési lehetőség a jobb oldali fül alatt. Egy csomag az ikonja.
  10. Marcipan68

    Gyémánt

    Sziasztok! Meg tudná mondani valaki, hogy mi az a "16-jegyű utalvány kód", ami az egyik fizetési mód gyémánt vásárlásánál? Előre is köszi a választ! :)
  11. Marcipan68

    Pacsizás

    Köszönöm!:):):)
  12. Marcipan68

    Pacsizás

    Köszönöm! Én minden új tagnak az elvenar wikit szoktam ajánlani. De valahogy az mégis kevésnek bizonyul :-( Már tudom mi volt a hiba! :-) Csak az elvenar wikit ajánlottam és nem tettem be linket. Ha az ember nem tudja pontosan mit keressen, akkor nehéz a keresés is.
  13. Marcipan68

    Pacsizás

    Nálunk minimum heti négyszer kell pacsizni (motiválni) a testvériségen belül és aki ezt elmulasztja, annak először figyelmeztetést írok(vagy írnak a mágusok), aztán ha annak nincs hatása, akkor kitesszük a testvériségből. De hála égnek, ilyen csak nagyon ritkán fordul elő :-) Szia Kaldina...
  14. Marcipan68

    Pacsizás

    Sziasztok! Van valakinek esetleg sablonszövege arra, amikor a kezdő játékosnak kell elmagyarázni, hogy hogyan zajlik a pacsizás (testvériségen belül)? Sajnos nem először fordul elő, hogy kezdő játékos kerül a testvériségbe és lila dunsztja sincs a pacsizás menetéről. Bízom benne, hogy van itt...
  15. Marcipan68

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Köszönöm Vanek! Nagyon figyelmetlen voltam :-( De most akkor a fegyvertárat is fejlesztem :-)
  16. Marcipan68

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Az Orkok Fegyvertár (Párzóhely) épületében tudod őket képezni. Ez a 20-as szintet és a feletti szinteket jelenti. Köszönöm Hoshi! Már el is indítottam a kaszárnyám fejlesztését :cool:
  17. Marcipan68

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok! Hol és hogyan tudok orkokat létrehozni? Már van portálom, gombafarmom, és a párzóhelyet is kikutattam és aktiváltam. Tartományok meghódításánál már kéri őket tárgyalási költség címén, én meg csak bámulok ki a fejemből :(:eek: Előre is köszi a segítséget! :)
Fent