• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Csapattag

    Sziasztok! Vèletlenül kitettem az egyik játèkostársam a csapatból,mennyi idő múlva jöhet vissza?
  2. Rúnák felhasználása

    Sziasztok!Egy kérdésem volna.Ha már összegyűjtöttél egy ősi csodára rúnákat és ki is építetted az épületet,akkor miért ad még mindig olyan rúnákat egy terület elfoglalása után a játék?Csak gyűlik és nem tudom,hogy fel tudom-e használni valaha is a felesleget.Mint pl: szereztem zöld színű,kocka...
  3. Információ kérés esetleges hibáról

    Sziasztok! Utóbbi időben nem egyszer tapasztaltam,hogy a térképre való belépés után nem tudom meglátogatni a szomszédokat,mert ha belépek a területükre a városban lévő épületeket egy pici kupacba teszi a gép egy sarokba.Csak én tapasztaltam ilyet,vagy már más is szembesült ilyesmivel?Mi a teendő?
  4. Feladatok

    Sziasztok! Nem régiben kaptam azt a feladatot,hogy építsem meg az Ősi földet.Ha meg teszem kaphatok 11000 alapanyagot.Ez meg is történt,megépítettem de mégsem kaptam meg az érte járó alapanyagot,sőt a feladat kiírása sem tűnt el.Miért lehet ez?
  5. Rangok

    Sziasztok! Ágimucuru vagyok a Testvériségből!A csapatunkból valaki vissza rangsorolt mindenkit testvéri rangba,hogy mi okból azt nem tudom.Tisztelettudóan játszom,aki segítséget kér annak segítek mindig!Ha elakad igyekszem tapasztalataim alapján tanácsokkal ellátni.Nem szoktam gonoszkodni...
Fent