• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Rúnák felhasználása

Agimucuru

Felderítő
Sziasztok!Egy kérdésem volna.Ha már összegyűjtöttél egy ősi csodára rúnákat és ki is építetted az épületet,akkor miért ad még mindig olyan rúnákat egy terület elfoglalása után a játék?Csak gyűlik és nem tudom,hogy fel tudom-e használni valaha is a felesleget.Mint pl: szereztem zöld színű,kocka alakú rúnát,ami a kristályvilágító toronyhoz kellett anno.Az épületet azóta kiépítettem,de ennek ellenére még mindig adogatja azt a fajta rúnát és bosszantó,hogy ahova meg kellene oda nem ad semmit.Van ennek bármi értelme?
 

DeletedUser902

Vendég
Sziasztok!Egy kérdésem volna.Ha már összegyűjtöttél egy ősi csodára rúnákat és ki is építetted az épületet,akkor miért ad még mindig olyan rúnákat egy terület elfoglalása után a játék?Csak gyűlik és nem tudom,hogy fel tudom-e használni valaha is a felesleget.Mint pl: szereztem zöld színű,kocka alakú rúnát,ami a kristályvilágító toronyhoz kellett anno.Az épületet azóta kiépítettem,de ennek ellenére még mindig adogatja azt a fajta rúnát és bosszantó,hogy ahova meg kellene oda nem ad semmit.Van ennek bármi értelme?

Ahogy néztem a városodban, éppen a 4-es szinten van ez a csodád. :) Hamarosan látni fogod (a következő szintjén), hogy szükséged van ezekre a rúnákra..... sőőőőt többre is mint 9, mert ezekből is fog eltörni, csakis azért, hogy izgalmasabb legyen a szitu. :D Ha jól emlékszem a csoda 5-ös és 10-es szintjéhez kellenek majd a rúnák. :) (A 15-öshöz is kelleni fognak majd? Erre sajnos nem emlékszem, utána nézni meg most lusta vagyok. :p )

Szerk.: 6 és 11 a két szint, ahol kelleni fognak a rúnák! :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent