• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Információ kérés esetleges hibáról

Agimucuru

Felderítő
Sziasztok!
Utóbbi időben nem egyszer tapasztaltam,hogy a térképre való belépés után nem tudom meglátogatni a szomszédokat,mert ha belépek a területükre a városban lévő épületeket egy pici kupacba teszi a gép egy sarokba.Csak én tapasztaltam ilyet,vagy már más is szembesült ilyesmivel?Mi a teendő?
 

Erica

Veterán
Sziasztok!
Utóbbi időben nem egyszer tapasztaltam,hogy a térképre való belépés után nem tudom meglátogatni a szomszédokat,mert ha belépek a területükre a városban lévő épületeket egy pici kupacba teszi a gép egy sarokba.Csak én tapasztaltam ilyet,vagy már más is szembesült ilyesmivel?Mi a teendő?
Szia
Ez a bibi nálam második napja,az új frissítés óta fennáll.Nagyon zavaró,mert 4-5 szomszi látogatása után a többi városa egy kupacba tömörülve vár rám.Hiába a frissítés,a törlés,más böngésző használata,ez a hiba azóta sajnos nálam is megvan.
 

DeletedUser262

Vendég
így is több mint egy óra a szomszédolásom és ebben nincs benne a testvériség, most ha még zoomolgatni is kell akkor lesz másfél óra :confused: inkább nem szomszédolok amíg kijavítják :(
 

Agimucuru

Felderítő
Ezzel én is így vagyok!Egyre nagyobb a területem amit látogathatok és értelemszerűen egyre több idő,és nincs türelmem kivárni.Így igyekszem azokat látogatni akik engem is meglátogatnak.Bár néha hozzájuk sem sikerült benéznem,még ma sem. :(
 
Fent