• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

tanbaa77 legutóbbi tartalma

  1. tanbaa77

    Ezt a játékot azt hiszem életem végéig fogom játszani.

    Ezt a játékot azt hiszem életem végéig fogom játszani. Próbáltam másikakat, de a nyomába sem érhetnek. Remélem Elvenar is lesz addig míg élek!
  2. tanbaa77

    2021 Őszi fórumjáték

    +6 ha jó számoltam :)
  3. tanbaa77

    Visszautasítva Időgyorsítók használata

    Rámférne.
  4. tanbaa77

    2021 Szerencse épületek

    Enar Követsége. Szimplán gyönyörű!
  5. tanbaa77

    2021 Épületek keresése

    apátság aranyfűz deszkamanufaktúra fegyvertár holdmedve horgászhely kordékönyvtárt mogyorótuskó műhely naphurok? sárkány szenátus tanácsterem teaház toronykönyvtár varázsakadémia zsoldostábor
  6. tanbaa77

    Továbbítva Játéktéren kívüli épületek

    Én pc-n játszom, de ahogy nő a városom, egyre nehezebben kezeli a "vetített hátteret". Lassabban jelentkezik be , lelassul a játék. Az is igaz, hogy az internetszolgáltató, már jó ideje a szerződött sávszélesség kétharmadát sem adja :(
  7. tanbaa77

    2021 Eltérések Keresése♥

    A toronytó jobbra a pálma lent nincs A toronytó balra a középső(?) szinten az ablakban a gerenda(?) lent nincs Alul a korláton balra a pálma, a fölső képen nincs Balra az alsó korláton a kötél csomó a z alsó képen nincs
  8. tanbaa77

    2021 Mire gondoltunk?

    Elvenari Kereskedelmi Központ
  9. tanbaa77

    Nincs tervben Bűbáj vásár

    Azt hittem, hogy ha van egy ötletem, , akkor vannak szakemberek aki ezt kidolgozzák. Úgy látom itt is inkább szőnyeg foglalkozni ne kelljen vele. Uff én beszéltem.
  10. tanbaa77

    Nincs tervben Bűbáj vásár

    Főleg küldetések alkalmából merül föl a sürgő bűbáj beszerzés. Ha meg lehetne tenni, hogy a Varázslók bűbájboltja valóban bolt ként működne, az jelentős segítséget jelentene. Elképzelésem szerint a boltban bármelyik bűbájt meg lehetne vásárolni a Főépület raktárkapacitásának 2%-áért, vagy...
  11. tanbaa77

    Lezárva Új mágia

    Ha már van Varázslók bűbájboltja (egyben az egy a legszebb épületek közül) működjön boltként. Bűbájokat áruljon aranyért vagy alapanyagért. Egy bűbáj 5% aranyból vagy alapanyagból a Főépület raktárkapacitásához mérten. Tudom, hogy bűbájokat termelni is lehet, de Kihívásoknál kalandoknál gyakran...
  12. tanbaa77

    Lezárva Új mágia

    Akkor ez nem ötlet :)
  13. tanbaa77

    Lezárva Új mágia

    És ha egy kultúr épület alapanyagot termel? gyenge a fantáziátok!
  14. tanbaa77

    Lezárva Új mágia

    Mondjuk egy elvarázsolt műhely választott ideig platinát termel. Ezesetben a platinával megszorult játékos gondjai enyhülhetnek.
  15. tanbaa77

    Lezárva Új mágia

    Lehetne egy pici varázsló, aki bizonyos feltételek mellett varázsport árulna, amit arra használhatnánk, hogy egy épületet elvarázsolva egész más funkciója lenne meghatározott ideig. A kérdésetekre adott válaszomat nem tudom elküldeni
Fent