• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Visszautasítva Időgyorsítók használata

Rikari

Veterán
Javasolnám az időgyorsítók általános felhasználását, minden időre termelő épületre vonatkoztatva. Már több olyan épület van a városainkban, ahol alkalmazhatók (árútermelések, seregek, fajos gyártások, fejlesztési idők stb.), de ez nem a minden.
Az eventes fődíjakat, beleértve az épületszetteket, /amiért mindenki már előzőleg szépen megdolgozott, hogy az maxon fejlesztett legyen/, akkor működnének a legjobban, ha őket is lehetne időgyorsítózni.
Milyen pöpec lenne már, és mennyivel nagyobb örömmel fogadnánk a Toronyban megszerzett időgyorsítókat. No nem mintha nem örülnék nekik így is, mert van hová őket elpörgetnem jelenleg is, de ha kiterjesztenék ezt a lehetőséget, akkor biztosan szorítanék belőlük az említett épületekre is. Azt is megkockáztatom, hogy ettől még vonzóbb lenne a Tornyozás is.
Újsághírdetésként most ez lenne a jelige: "Álmodik a nyomor..." :p
 
Utoljára szerkesztve:

BLERO

Felderítő
szerintem nem tenne jót a játéknak, pont nem a rohanásról szól, hanem h élvezd ki minden percét a koroknak, mondom ezt úgy, hogy időnként én sem bírok magammal, és belepörgetek.... sokkal jobban élveztem pl az orkokat, mint az elfeket, mert azt csak átszaladtam gyorsítókkal, bár egyébként sem adott annyit... most a félszerzeteknél is inkább lassítok, próbálom élvezni a játékot...
 

Siorna

Veterán
Óóóó, nem féltem én a játékkészítőket: lassításból jut elég a mi közreműködésünk nélkül is! De olyan jó álmodozni! :)
(Egyébként nekem az ork-kor volt az egyik kedvenc fejezetem: kifejezetten viccesnek találtam. A félszerzeteket viszont untam, de nagyon. Törp-amuni-félszerzet: a három - eddig - legpocsékabb kor nekem.)
 

Kira7

Veterán
Milyen jó is lenne! Végre nem állna semmi az isteni mag megszerzésének útjába ! ;)
"Álmodik a nyomor..." :p
:)

szerintem nem tenne jót a játéknak, pont nem a rohanásról szól, hanem h élvezd ki minden percét a koroknak, mondom ezt úgy, hogy időnként én sem bírok magammal, és belepörgetek....
Javasolnám az időgyorsítók általános felhasználását, minden időre termelő épületre vonatkoztatva. Már több olyan épület van a városainkban, ahol alkalmazhatók (árútermelések, seregek, fajos gyártások, fejlesztési idők stb.), de ez nem a minden.
Az eventes fődíjakat, beleértve az épületszetteket, /amiért mindenki már előzőleg szépen megdolgozott, hogy az maxon fejlesztett legyen/, akkor működnének a legjobban, ha őket is lehetne időgyorsítózni.
Pl. gondold el 24 óránként termelő eventes épületnél van még hátra 1 órád a begyűjtésig, de tudod hogy már nem tudsz belépni a játékba csak másnap , így kifog esni neked akár 8-10 vagy még több óra. Mennyivel jobb lenne felgyorsítani azt az 1 órát.......
Viszont látszik hogy a manna , isteni mag, unurium használatával is úgy játszanak hogy azzal is lassítsák a haladást így nem sok esély van rá hogy bevezetik.........
 
Utoljára szerkesztve:

Pila123

Újonc
"Milyen pöpec lenne" - bizonyára ez egy újabb morfondírozást indítana a gyorsítók felhasználására -> Támogatom az ötletet
 

Deleted User - 373998

Vendég
Javasolnám az időgyorsítók általános felhasználását, minden időre termelő épületre vonatkoztatva. Már több olyan épület van a városainkban, ahol alkalmazhatók (árútermelések, seregek, fajos gyártások, fejlesztési idők stb.), de ez nem a minden.
Az eventes fődíjakat, beleértve az épületszetteket, /amiért mindenki már előzőleg szépen megdolgozott, hogy az maxon fejlesztett legyen/, akkor működnének a legjobban, ha őket is lehetne időgyorsítózni.
Milyen pöpec lenne már, és mennyivel nagyobb örömmel fogadnánk a Toronyban megszerzett időgyorsítókat. No nem mintha nem örülnék nekik így is, mert van hová őket elpörgetnem jelenleg is, de ha kiterjesztenék ezt a lehetőséget, akkor biztosan szorítanék belőlük az említett épületekre is. Azt is megkockáztatom, hogy ettől még vonzóbb lenne a Tornyozás is.
Újsághírdetésként most ez lenne a jelige: "Álmodik a nyomor..." :p
Kedves @Rikari
Köszönjük szépen az ötleted.
Most kérek elnézést, amiért az ötletet nem tudjuk továbbítani. Az időgyorsítók csak kevés réteget támogatnak, bár így is érezzük áldásos jó hatásukat. Így is van ez jól, hiszen lássuk be, ha pl: az Isteni magok, vagy az Unurium is ebbe a rétegbe tartoznának, nem lenne miért megdolgozni a játékban. Egyes esetekben az Eventes fődíjak más-más funkciót töltenek be, hiszen van etetéses lehetőség, és van olyan is már ahol kedved szerint választhatsz a termelésekből.
Az "álmodik a nyomor" fejezet azért nem állja meg a helyét, mert Te aki a kezdetektől itt vagy, pontosan tudod, hogy milyen fejlődésen ment át már Elvenar. Anno hogy is, hol is kezdtük a játékot. Sok fejlesztés lesz még a jövőben, és ugye a Reményhal.....
Köszönöm szépen a megértésed.
További kellemes játékot kívánunk!
 

Calyr

Veterán
Szép lenne ilyen fejlesztés, de egyértelműen jogosulatlan előnybe hozná azokat, akiknek brutális mennyiségű gyorsítója van felhalmozva a raktárban. Pl. én most megszámoltam, csak az 5 órásig számolva huszonötezer óra, az apróval harminc is lehet. Az ilyenek úgy odavágnának az amúgy is totál ingatag játék egyensúlynak, hogy onnantól magát a kifejezést is dezintegrálni lehetne innen.
 

Rikari

Veterán
Most kérek elnézést, amiért az ötletet nem tudjuk továbbítani.
Cyklon nincsen miért elnézést kérned tőlem. Értek én a szóból és minden indoklást, még akkor is ha az elutasító jól veszek, ha látok benne logikát. Ebben van. Köszönöm a magyarázatot neked és Calyrnak is. Álmodozok tovább.... ;)
 
Fent