• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Lezárva Új mágia

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

tanbaa77

Újonc
Lehetne egy pici varázsló, aki bizonyos feltételek mellett varázsport árulna, amit arra használhatnánk, hogy egy épületet elvarázsolva egész más funkciója lenne meghatározott ideig.
A kérdésetekre adott válaszomat nem tudom elküldeni
 
Utoljára szerkesztve:

Deleted User - 373998

Vendég
Lehetne egy pici varázsló, aki bizonyos feltételek mellett varázsport árulna, amit arra használhatnánk, hogy egy épületet elvarázsolva egész más funkciója lenne meghatározott ideig.
Kedves @tanbaa77
Kérlek, hogy az ötletedet fejtsd ki kicsit bővebben:
  • Fogalmazd meg, miért lenne a te ötleted hasznos játékunk számára. Milyen problémákat oldana meg, vagy mit adna hozzá a játékélményhez?
  • Ha szükséges, nyugodtan adj hozzá vizuális elemeket, hogy könnyebben értelmezhető legyen mire gondolsz. Köszönöm szépen.
 

tanbaa77

Újonc
Mondjuk egy elvarázsolt műhely választott ideig platinát termel. Ezesetben a platinával megszorult játékos gondjai enyhülhetnek.
 

tanbaa77

Újonc
Mondjuk egy elvarázsolt műhely választott ideig platinát termel. Ezesetben a platinával megszorult játékos gondjai enyhülhetnek.
Mondjuk egy elvarázsolt műhely választott ideig platinát termel. Ezesetben a platinával megszorult játékos gondjai enyhülhetnek.
Kedves @tanbaa77
Kérlek, hogy az ötletedet fejtsd ki kicsit bővebben:
  • Fogalmazd meg, miért lenne a te ötleted hasznos játékunk számára. Milyen problémákat oldana meg, vagy mit adna hozzá a játékélményhez?
  • Ha szükséges, nyugodtan adj hozzá vizuális elemeket, hogy könnyebben értelmezhető legyen mire gondolsz. Köszönöm szépen.
Szia, ez csupán azokat érintené, akiknek van érző árujuk. A kisebb játékosoknak nem lenne segítség.
Miért érdemesebb erre elpazarolni egy műhelyt, amikor fenséges fabrikálással lehet az érző árukból (is) többet termelni?
És ha egy kultúr épület alapanyagot termel? gyenge a fantáziátok!
 

Mihaszna

Veterán
A műhely az műhely, a manufaktúra pedig manufaktúra. A Kombinációs termelés alapjaiban megdől (még abban az esetben is, ha "csak" bűbájról beszélünk, mert mint Wic mondotta, van megfelelő "varázslat" (mind két elemre)). Ha valakinek platinára van szüksége, akkor az termel, vagy kereskedik. Nem véletlen, hogy az érző áruk esetében is 3 bónusz lehetőség áll fenn. Az elején (az Elementálok korszakban) én is szenvedtem hasonló problémával, de most már tudom korrigálni. A türelem Platinát (IS) terem. ;)

És ha egy kultúr épület alapanyagot termel? gyenge a fantáziátok!
Ez most reakció akar lenni Wic válaszára, esetleg kérdésként tetted fel, netán ötletként gondoltad?
 

Wiccara

Veterán
És ha egy kultúr épület alapanyagot termel? gyenge a fantáziátok!
Szia,

Mihaszna barátom arra próbált utalni, hogy minél pontosabban leírod, milyen varázs mennyi ideig mit mire hogyan mennyiért változtatna meg, annál könnyebb azonosulni az ötleteddel. Ez nem a mi fantáziánkra van bízva, erről kell(ene) szólnia egy ötletnek.
Minél kidolgozottabb, annál könnyebb dolgunk van véleményt alkotni róla. Így tudjuk egymást segíteni ;)
 

DeletedUser4917

Vendég
Lehetne egy pici varázsló, aki bizonyos feltételek mellett varázsport árulna, amit arra használhatnánk, hogy egy épületet elvarázsolva egész más funkciója lenne meghatározott ideig.
A kérdésetekre adott válaszomat nem tudom elküldeni
Mondjuk egy elvarázsolt műhely választott ideig platinát termel. Ezesetben a platinával megszorult játékos gondjai enyhülhetnek.
Én értettem az első írást is tehát valamelyik termelő épület olyat termelne a varázslat segítségével amit jó lenne megszaporítani .
Inno meg találja ki melyik épület , jó ötlet :)
 

DeletedUser

Vendég
Szia ! :)Ha jól értem akkor a pici varázsló egy adott épületet amit az Inno szabhatna meg, legyen az műhely, manufaktúra vagy kultúrális épület, a varázslat hatására, egy adott ideig mást termelne. Amiből épp hiány van ? Erre gondoltál ? Kultikus épület ami alapot termel az van az eventeken is. Még sokféle variációt hozhatnak be, a következő eventek során. Mint laikus kérdezeném, ha mindenki bővölné az épületét, tudva hogy mindekinek más a bónuszos áruja , mit termel az eventes épülete, nem okozna ez kavarodást ? Alapra mindig szükség van, de arra ott vannak a kalapáldások. Itt probléma lehet abból hogy mindenki más korban játszik, és a varázslatnak igazodnia kellene minden játékoshoz. :)
 

tanbaa77

Újonc
Szia,

Mihaszna barátom arra próbált utalni, hogy minél pontosabban leírod, milyen varázs mennyi ideig mit mire hogyan mennyiért változtatna meg, annál könnyebb azonosulni az ötleteddel. Ez nem a mi fantáziánkra van bízva, erről kell(ene) szólnia egy ötletnek.
Minél kidolgozottabb, annál könnyebb dolgunk van véleményt alkotni róla. Így tudjuk egymást segíteni ;)
Akkor ez nem ötlet :)
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot.
Kérjük mellékelj több információt az ötletről, annak érdekében, hogy megtudjuk, mit gondolnak róla játékosaink.
 

tanbaa77

Újonc
Ha már van Varázslók bűbájboltja (egyben az egy a legszebb épületek közül) működjön boltként. Bűbájokat áruljon aranyért vagy alapanyagért. Egy bűbáj 5% aranyból vagy alapanyagból a Főépület raktárkapacitásához mérten. Tudom, hogy bűbájokat termelni is lehet, de Kihívásoknál kalandoknál gyakran kérnek több nap alatt előállítható mennyiséget. Nyilván ezt a funkciót úthoz kapcsolva tudja folytatni.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent