• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

pucccka legutóbbi tartalma

  1. pucccka

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Ok, vettem és köszönöm! :)
  2. pucccka

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    A kérdésem arra vonatkozott, hogy nincs több feladat, csak pörög, körbe, de a szenátus eladását nem kérte.
  3. pucccka

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok! Vége az összes kutatásnak, nincs több ablak a nagykövetségben. Eddig mindig adott olyan feladatot a játék, ami az adott korral kapcsolatos, illetve kérte, hogy adjam el a portált, ami jelen esetben a szenátus. Ezekre az utolsó feladatokra adott 200 gyémántot. Már jó pár napja-hete nem...
  4. pucccka

    2020 Mágikus ereklyeminta

    Függőleges 9, vízszintes 8 szerintem. Varázspor helyett elixír van.
  5. pucccka

    2020 Különbség kereső játék

    4
  6. pucccka

    2020 Különbség kereső játék

    4
  7. pucccka

    Tagokat keresünk! :)

    Sziasztok! Tagokat, vagy kisebb csoportot keresünk A Főnix rendje nevű csapatunkba! Jelenleg 16-an vagyunk, tehát lehet jönni bátran :) A feltételek: Tagfelvétel 10 000 ponttól, végy részt a heti bajnokságokban minimum 500 ponttal (kötelező), a testvériségi kalandokban való részvétel (ha nem...
  8. pucccka

    Tagokat,kisebb csoportokat keresünk!

    Sziasztok! Tagokat, vagy kisebb csoportot keresünk A Főnix rendje nevű csapatunkba! Jelenleg 16-an vagyunk, tehát lehet jönni bátran :) A feltételek: Tagfelvétel 10 000 ponttól, végy részt a heti bajnokságokban minimum 500 ponttal (kötelező), a testvériségi kalandokban való részvétel (ha nem...
  9. pucccka

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Köszi a választ. Tudom, hogy nullás is van, látom :D De nullásnak jelzi az acélt, mert az kellett volna és mikor teljesítettem a találkozót akkor is, tehát nem jelent meg. Illetve nekem a főépületben azt jelzi, hogy van acélereklyém, de a varázsakadémián nullát ír... Jobban nem tudom leírni :D
  10. pucccka

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok! Ereklyékre lenne szükségem. Eddig működött a dolog. Világtérkép, tartomány,megold... és semmi. Nem jelenik meg a varázsakadémiánál az ereklye. Frissítés, semmi. Tudtok valamit segíteni? :D
  11. pucccka

    Kibeszélő Szerelem a levegőben

    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :) :) :) Köszi...én balga :mad:
  12. pucccka

    Kibeszélő Szerelem a levegőben

    Sziasztok! Azt kéri a Valentin napi feladatban, készítsek egy italt... Sztem én még nem tudok :) Vagy nem tudom hogyan. Lévén kezdő :)
Fent