• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Moana28 legutóbbi tartalma

  1. Moana28

    Kibeszélő Új Végtelenség Tornya jutalmak!

    Lehet...a sors, a karma... vagy ha nem akar ma, akkor holnap. :) Én eventen is hívom a gyerekeket ládát nyitni ;) jól szokott sikerülni, itt az ereklyéknél is bevált a segítség:) Lányom támogatni is szokott ha van kedve, tetszenek neki is az épületek, csak azt nem értjük, a városomban miért...
  2. Moana28

    Kibeszélő Új Végtelenség Tornya jutalmak!

    Imádom a csokit :p nem veszem magamra a dolgot, ez egy játék :) részemről ez úgy néz ki, hogy bemegyek a boltba, 3ból választok egy csokit, ízlik, viszza megyek, megkóstolom a másikat, meg a 3. at is. Ha elfogy, rendelek még :p Egyébként pont a karácsonykor rendeltem gyümölcs kenyér sütőformát...
  3. Moana28

    Kibeszélő Új Végtelenség Tornya jutalmak!

    Igen, ez az út még előttem áll:), pont a magok következnek majd, varázslók fejezetben vagyok. Manna után is időztem egy kicsit a stabilizálással, magok után is fogok, mielőtt a torony is kérne. Igazából a csodák fejlesztését sokkal jobban szeretem, mint a kutatást. Számomra nem tűnik soknak a...
  4. Moana28

    Kibeszélő Új Végtelenség Tornya jutalmak!

    Egyébként nekem semmi bajom a mannával a toronyban, máshogy közelítettem meg a dolgokat, remélem a magokkal sem lesz gond, természetesen nagyon jó a tűz főnix, attól függetlenül úgy gondolom, a többi is nagyon jó. Az eddig nálam letett csodákkal 3 féle egységre az 5-ös tűz főnix etetéssel meg...
  5. Moana28

    Kibeszélő Új Végtelenség Tornya jutalmak!

    Sárkány apátság, vihar tűi stb azt nyújtja, mint a tűz főnix, más extrát is ad mellé. Úgy ahogy az elvenari kereskedelmi és a csarnok is egyéb extrákkal kiegészíti az arany főnixet szerintem.
  6. Moana28

    Kibeszélő Új Végtelenség Tornya jutalmak!

    "főleg azoknak, akiknek kialakult játék stílusuk volt" egy kezdőnek ilyen nincs, nem lehet okolni semmiért sem. Az arany főnixet egy pillanatig sem bánom, fabrikálás mellett etetés, nem is kell minden reggel, a toronyba alkukkal megyek fel mindig, van olyan erős, mint a tűz főnix szerintem...
  7. Moana28

    Kibeszélő Új Végtelenség Tornya jutalmak!

    Badar fentebb jól lefesti azt, amit én is éreztem a hideg tüzes esetében, 10es hideg tüzes, vagy egy félkész ép. Minden esemény épület max szinten a legjobb. A 10es tűz nagyon erős, de egy 6os, 7es, 8as van olyan erős mint egy másik 10es event ép? Másrészt jelenleg szintén olyan érzésem van, ez...
  8. Moana28

    Kibeszélő Új Végtelenség Tornya jutalmak!

    2 év, igen, a főnix esemény alatt kezdtem el játszani, semmit nem tudtam, az arany főnixet maxoltam ki, már lent volt. Egy maxos ép jobb, mint egy félig kész. Hideg tüzesnel is így voltam ezzel. Senki nem tudta, hogy be fog kerülni barkácsolásba a 3 főnix senki nem tudta hogy lehet ereklyét...
  9. Moana28

    Kibeszélő Új Végtelenség Tornya jutalmak!

    Sziasztok, a fentebb olvasott statisztikába illik az eddigi torony eredmény nálam is. 1. hét semmi 2. hét 1 db 3. hét 3 db 4. hét semmi Van még 2 hét, remélem összejön még pár, de úgy látszik 6 db ra van esély átlagosan. Egy kezdőnek nincs esélye a 3 közül 1 maxos épületre szert tenni így. Jó...
  10. Moana28

    Továbbítva Tavalyi ereklye

    Szívesen, én is köszönöm
  11. Moana28

    Továbbítva Tavalyi ereklye

    A jelenlegi eventen a fejlődő épület infó ablakában a tavalyi év azonos időszakában zajlott event épület fejlődő ereklyéjének ikonja látható telefonos alkalmazásban. Helyesen a szán ereklyéjének kellene ott lennie, nem a fának. Illetve angol nyelvű a kiíras, helyesen '' Fejlődés '' vagy ''...
  12. Moana28

    Továbbítva Termelés visszavonás - felesleges kattintások

    Szia:) A mobilos verzióban már így van, nem záródik be a termelő ablak a termelés indításakor. Oldalsó menügombbal lehet váltogatni az azonos termelők közt, bevallom, hogy amiben hibáztam az, hogy ezt nem írtam oda külön, de teljes mértékben a mobilos verzióban élő nem bezáródó ablakra...
  13. Moana28

    Bevezetve kérés a fejlesztők felé

    Nekem eddig is ki volt kutatva az összes osztagméret, de tájékoztatnám a tesókat, nagyon jó lenne több infó.
  14. Moana28

    Továbbítva Jöjjenek el a Pixie-k

    Egyébként még egy nagyobbat álmodva felvetném azt a lehetőséget is, hogy a falu minimum 2 hetes maximum akármennyi ideig tartó végigjátszásával lehessen megszerezni a fejlesztőket a régi eventes épületekhez annak, akinek nincs maxolva az épülete vagy csak barkácsolásból van egy épülete 1-es...
  15. Moana28

    Továbbítva Jöjjenek el a Pixie-k

    Köszönöm szépen a linkeket @Calyr , átolvastam őket:) Mindkét link egy teljesen új ötlet a játék komplexebbé tételére. Úgy gondolom, hogy az én ötletem más abból a szempontból, hogy az InnoGamesnél már bevált, tesztelt, jelenleg is futó játékelemet, a Viking falut tenném át a Forge-ról elvenári...
Fent