• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Micmi legutóbbi tartalma

  1. Micmi

    Kibeszélő Áthelyezés a Világtérképen

    Szia, az utolsó mondatodban lévő javaslat nagyon hasznos lenne! Én ugyanis semmiképp nem szerettem volna költözni, de így esély sem marad megváltoztatni egy esetleges rossz beállítást! Sajnos, ma reggel elköltöztetve lettem :(( Gondolom, látszik, hogy hogyan èrint.
  2. Micmi

    Továbbítva Játéktéren kívüli épületek

    Sziasztok, én is támogatom az ötletet. Van olyan csoda, amit ezèrt nem bontok le, pedig helyhiàny ès àtrendezès miatt már gondoltam rá.
  3. Micmi

    2021 Épületek keresése

    Mogyorótuskó, kordékönyvtár, teaház, horgàszhely, tanácsterem, toronykönyvtàr, zsoldostábor, varázsakadèmia, deszkamanufaktúra, vegyvertár
  4. Micmi

    Kibeszélő Új Végtelenség Tornya jutalmak!

    Én örülök a barkàcsolható holdkőtàr elemeknek, ezt vártam már!
  5. Micmi

    Kibeszélő Új Végtelenség Tornya jutalmak!

    Sziasztok, én sok segítséget kaptam a holdkőtár elemekkel, szerintem nagyon hasznosak, illetve csak voltak, ezèrt sajnálom a változàst. De bízzunk benne, hogy egyedül vagyok a véleményemmel és tènyleg jobb lesz ezekkel a jutalmakkal.
  6. Micmi

    Kibeszélő Téli Varázs 2020

    Köszönöm!
  7. Micmi

    Kibeszélő Téli Varázs 2020

    Sziasztok! Szeretném megkèrdezni, hogy ha az utolsó 5 db feladatot csinálom a küldetèseknél, de belassít kb. 15 óràs várakozàssal, akkor reális esély van a befejezésre? Az utolsóknál mindegyik után ez van? Köszönöm!
  8. Micmi

    2020 Elvenar kincses térképe

    Sziasztok! A válasz: Erdei Elfek és gránitgólem
  9. Micmi

    2020 Gyémántok ládája

    Sziasztok, a 13-as ládát választom.
  10. Micmi

    2020 Február: lottó

    30,7,22,21,9
  11. Micmi

    2020 Február: lottó

    7, 13,23,27,28
  12. Micmi

    2020 Február: lottó

    4,5,7,9,14
  13. Micmi

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Köszönöm! Akkor valamit rosszul csinálok, mert nekem nincs làda, eddig még. Vagy nem jól “segítek”. Kèrlek, mondj egy példát a jó segítségnyújtàsra, csak hogy tudjam, hátha ezzel van gond. Igen, jelenleg tableten csinálom.
  14. Micmi

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Még egy kérdésem lenne Hozzátok. A segítségnyújtásért kapott ládákat hol keressem és mikor? Rögtön a segítsègadàskor? Vagy van rá valami rendszer? Illetve tabletről is látni fogom, nemcsak pc-s játéknál? köszönöm a választ előre is!
  15. Micmi

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Köszönöm! Csak mert mindig változnak a színek a tagoknál, azt hittem, van valami egyéb oka.
Fent