• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Áthelyezés a Világtérképen

DeletedUser256

Vendég
Sőt!
2fyklcfwa2ex0judjr6k.png
(hangsúly az ezren :p)
:D
 

DeletedUser1322

Vendég
Miért nem törlődik valaki: Ha elég messzire jutott valaki a tech fán, vagy esetleg használt prémiumot, akkor az azonosítója nem kerül automatikusan törlésre. Bocsi, ez van. Ettől még a játékosnak van lehetősége a törlés kezdeményezésére, de mi nem töröljük automatikusan. (Sok időt, neadjisten pénzt ölt bele...). A törlési rendszer épp emiatt nem tökéletes. Egy ideális világban ezek az azonosítók külön, "inaktívföldre kerülnének", majd visszakerülnek, ha újra játszanak. Talán ez majd a jövőben is előfordul. Vagy esetleg valami más.
Sziasztok!
Kedves Hoshi!:)
Valahol olvastam (talán a játékkal kapcsolatos kérdéseknél még régebben) hogy aki 30 napig inaktív az automatikusan törlődik.Egyre több olyan játékossal találkozok aki a városnevéhez is kiírta hogy vége és még az épületeit is lebontotta és hónapok óta így áll a városa.
Nem lehetne ezt úgy megoldani hogy aki 30 napig nem lép be a játékba annak kéne küldeni egy emailt amiben szerepelne egy link amire kattintva megerősítheti az azonosítója törlését.Szerintem ezen játékosok 99%-a azért nem kéri a törlését mert már rég elfelejtették ezt a játékot.
 

bere007

Veterán
aki 30 napig inaktív az automatikusan törlődik

A játék szabályzatban is ez van leírva ha jól emlékszek, pont a múltkor olvastam át. :D Ott nem esik szó kiskapuról. De ha van ilyen, akkor lehet tudni, hogy mi számít "messzire jutottnak" a játék szerint? Csak a miheztartás végett. Szerintem pár van a környékemen is.

A barbárfalvak ismét egyre gyakoribbak. Gondolom a térkép szélén lehetek, mert pakoltak volna akkor a környékemre aktívakat... :(
 

DeletedUser1637

Vendég
De ha van ilyen, akkor lehet tudni, hogy mi számít "messzire jutottnak" a játék szerint? Csak a miheztartás végett.
Ha elérte a III. fejezetet, akkor nem kerül törlésre, ugyanúgy van kezelve, mint aki prémiumot használt. :)
Viszont mindenki maga kezdeményezheti az account törlését.

Nem lehetne ezt úgy megoldani hogy aki 30 napig nem lép be a játékba annak kéne küldeni egy emailt amiben szerepelne egy link amire kattintva megerősítheti az azonosítója törlését
Erre nincs beállítva a játék jelenleg, manuálisan pedig ez elég sok lenne! :)
 

DeletedUser1322

Vendég
Erre nincs beállítva a játék jelenleg, manuálisan pedig ez elég sok lenne!
Értem,köszi a gyors választ.
Viszont mindenki maga kezdeményezheti az account törlését.
Mint már említettem,szerintem az inaktív játékosok ezen jogukkal nem élnek,ezért lehet hogy változtatni kéne ezen.Hoshi is említette hogy a törlési rendszer nem tökéletes.A fejlesztőknek sem mindegy,lehet hogy ezen játékosok helyére jönne olyan aki pénzt is hoz a házhoz nem csak ott van.Ezért még csak az lenne a kérdésem hogy a fejlesztők terveznek ezzel kapcsolatban valami változást vagy bele kell nyugodnunk hogy egyre több lesz a "szellemváros".
 

bere007

Veterán
Ha elérte a III. fejezetet, akkor nem kerül törlésre

Köszönöm. Akkor már értem a lagymatag szomszédokat. Van aki már kb 1 hónapja a főépületét fejleszti. Akkor valószínűleg a nyakamon marad. És van olyan, akinél látok egy prémiumos épületet, de jó pár hete semmit sem fejleszt, legalábbis amikor ott vagyok nála nem hallom kopácsolni az építőket. Pedig jó lenne, ha ők el lennének helyezve egy másik részre, de hát akkor így jártunk. :)
 

MesterAlma13

Erős harcos
Szisztok, az utolsó bejegyzés is igen régi, így had kérdezzem meg, hogy tudunk e bármi újat az automatikus áthelyezéssel kapcsolatban.
Azért kérdezem, mert eddig nem, de a napokban történt áthelyezés igen rosszul érintetett, és elvesztettem rengeteg régi piactársamat.
Esélyes, hogy én is vissza fogom kapcsolni az áthelyezést, viszont... ha valaki tud többet, pl.
- milyen időközönként várható
- van e bármi azzal kapcsolatban, hogy mennyit "rubrikát" helyez át
- stb. stb.
nem is tudom milyen kérdéseket érdemes feltenni, csak szeretnék többet tudni, mert akkor többen is vissza fogjuk kapcsolni a dolgot... igaz, ezzel egy jó időre - vagy örökre - el fogjuk veszíteni egymás szomszédságát.

Esetleg érdemes lenne egy javaslatot bedobni, hogy jöjjön egy figyelmeztetés az áthelyezés előtt 1-2 nappal, hogy legyen lehetőségünk ezt időben kikapcsolni - főleg aki nem foglalkozott még ezzel.
nemcsak engem ért és ér váratlanul ez mindig...:
1616485759241.png

Köszönöm.
Alma
 

Micmi

Újonc
Szisztok, az utolsó bejegyzés is igen régi, így had kérdezzem meg, hogy tudunk e bármi újat az automatikus áthelyezéssel kapcsolatban.
Azért kérdezem, mert eddig nem, de a napokban történt áthelyezés igen rosszul érintetett, és elvesztettem rengeteg régi piactársamat.
Esélyes, hogy én is vissza fogom kapcsolni az áthelyezést, viszont... ha valaki tud többet, pl.
- milyen időközönként várható
- van e bármi azzal kapcsolatban, hogy mennyit "rubrikát" helyez át
- stb. stb.
nem is tudom milyen kérdéseket érdemes feltenni, csak szeretnék többet tudni, mert akkor többen is vissza fogjuk kapcsolni a dolgot... igaz, ezzel egy jó időre - vagy örökre - el fogjuk veszíteni egymás szomszédságát.

Esetleg érdemes lenne egy javaslatot bedobni, hogy jöjjön egy figyelmeztetés az áthelyezés előtt 1-2 nappal, hogy legyen lehetőségünk ezt időben kikapcsolni - főleg aki nem foglalkozott még ezzel.
nemcsak engem ért és ér váratlanul ez mindig...:
2830 bővítmény megtekintése

Köszönöm.
Alma

Szia,
az utolsó mondatodban lévő javaslat nagyon hasznos lenne! Én ugyanis semmiképp nem szerettem volna költözni, de így esély sem marad megváltoztatni egy esetleges rossz beállítást!
Sajnos, ma reggel elköltöztetve lettem :(( Gondolom, látszik, hogy hogyan èrint.
 

MesterAlma13

Erős harcos
az utolsó mondatodban lévő javaslat nagyon hasznos lenne! Én ugyanis semmiképp nem szerettem volna költözni, de így esély sem marad megváltoztatni egy esetleges rossz beállítást!
szia, ha lesz időm, akkor megfogalmazom a javaslatot - most annyira átvariálták a térképet, hogy kénytelen vagyok én is visszakapcsolni a beállítást, aztán majd valamikor ártaknak valami "éhetőbb" helyre
 

ElfAndie

Elf kid
Sziasztok!

A minap én is át lettem helyezve máshova, nálam be volt kapcsolva az automatikus áthelyezés engedélyezése. Úgy tűnik, az az alapbeállítás, én meg nem tudtam, hogy ilyen van, ezért úgy maradt. Viszont nem bánom, mert most sokkal aktívabb szomszédságba kerültem. (Egy embert sajnálok csak nagyon, aki az első pillanatomtól kezdve sokat segített nekem, amit én is igyekeztem viszonozni).
Ki is vettem most a pipát az áthelyezés engedélyezése elöl. Így most már biztosan nem fog átpakolni a játék?

Ettől függetlenül MesterAlma javaslatához, hogy legyen egy előzetes figyelmeztetés átpakolás előtt, csatlakozom én is, ugyanis attól, hogy esetleg én maradok a helyemen, a szomszédságot még elrakhatják máshova, ha náluk nem megfelelő a beállítás. Így meg időben tudná mindenki ellenőrizni és csak az engedélyezné az áthelyezést, aki nem elégedett. :)
 
Utoljára szerkesztve:

MesterAlma13

Erős harcos
Ettől függetlenül MesterAlma javaslatához, hogy legyen egy előzetes figyelmeztetés átpakolás előtt, csatlakozom én is, ugyanis attól, hogy esetleg én maradok a helyemen, a szomszédságot még elrakhatják máshova, ha náluk nem megfelelő a beállítás. Így meg időben tudná mindenki ellenőrizni és csak az engedélyezné az áthelyezést, aki nem elégedett. :)
köszi, tökéletesen megfogalmaztak a probléma másik oldalát - én maradok, a többiek meg nem, mert nem is tudtak erről a beállításról, és az alapbeállítás hogy át lehet őket rakni.
ugyan úgy, mint ahogy jönnek az értesítések a "kürt" ikonnál, jöhetne egy ilyen is, hogy át leszel helyezve, ha nem szeretnéd, akkor....
segítség pedig itt van:

Automatikus áthelyezés engedélyezéseIde kattintva tudod engedélyezni a városod automatikus áthelyezését a Világtérkép egy jobb helyére.


a javaslatban még egyébként benne lesz, hogy mobilon is lehessen ezt állítani, mert per pill csak PC-n lehet
 

MoonlightAnnis

Felderítő
Én nem akartam költözni, de úgy tűnik majd musz lesz... :( Most pl 12 olyan várost költöztettek el a közvetlen közelemből, akikkel napi támogatói és kereskedelmi kapcsolatban voltam. A legutóbbi költöztetősdisnél ugyanígy jártam. Most már csak szinte kezdő város van a környezetemben vagy semmilyen. Páran maradtak. Az a gáz, hogy kiépítesz egy kapcsolatot és tudod, hogy számíthatsz rájuk aztán egy reggel felkelsz és semmi, senki...Az algoritmus azt is figyelembe vehetné, h mi lesz azokkal, akik maradnak. Rengeteg befektett energiámat nullázták ki...
 
Fent