• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Mathyasrex legutóbbi tartalma

  1. Mathyasrex

    Kibeszélő Az Üst

    Hát igen, mivel az angol tudásom hmm... mondjuk úgy, erősen hiányos, ezért a Bétán nem is próbálkoztam az üsttel... Vártam, hogy jelenjen meg az "éles" szerveren is. Úgy látom, még egy kicsit várnom kell.
  2. Mathyasrex

    Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    Rosszul gondolod, fel tudod használni, másik játékos csodájában. Belépsz a csodába, és ott töltheted a sávot TP-vel, TP áldással és most már rúnával is, ha van az adott csodához megfelelő rúnád. A szilánk más kérdés... ha egy rúnád "helye" már foglalt a csodádban, összetörik, és egy szilánkot...
  3. Mathyasrex

    Továbbítva PC-n a levelezésnél is elérhető legyen az adott játékos Ősi csoda listája

    Az Inno már erre talált megoldást, hogy ne legyen annyi rúnád, mint a szemét... Az adott csoda a neki megfelelő rúnával is tölthető, saját csodánál 1 rúna = 10TP, tesó csodájában 1 rúna = 15 TP. Bétán már így megy, idő kérdése, és jöhet az "éles" szerveren is. Egy aktívan TP láncozó...
  4. Mathyasrex

    Kibeszélő Játékosmozgatás

    Ügyes húzás volt ez a mozgatás...:mad::mad::mad: Eddig volt a teljes felderített térképemen kb. 5 zombi, most megszámoltam, a mozgatás után 47:eek:!!! A piac is egy kalap kakaó. PC-n a tesókkal pacsizok, a többit inkább kihagyom, nem ér annyit, hogy minden városba belépjek (566 teljesített...
  5. Mathyasrex

    2021 Őszi fórumjáték

    38 levelet számoltam
  6. Mathyasrex

    Kibeszélő A Tündérkirálynő Kertje

    El van nézve... de mivel lenne rosszabb, mint a Stonehenge-ereklye, vagy az épp most futó Sellő-ereklye? Kimaxolt épületeknél épp ugyanannyi a hasznuk. Ezekkel is olyan a torony, mint ha 19-re még lapot húznék. A medvéknek vagy a főnixeknek több értelmük lenne, mivel több épület van belőlük, így...
  7. Mathyasrex

    Kibeszélő A Tündérkirálynő Kertje

    Tegnap én is maxra húztam a Tündérkirálynő kertjét, erre ma kaptam még egyet... Mit kezdjek vele? A tekercs nem hoz lázba engem sem, minimum az 5. szintet kellene elérnem, ami már hoz magot is,de odáig nincs esély feltolni. Későbbiekben lehet majd fejlesztő bűbájt szerezni hozzá barkácsolással...
  8. Mathyasrex

    2021 Épületek keresése

    Tanácsterem, Naphurok, Holdmedve, Teaház, Kordékönyvtár, Mogyorótuskó, Horgászhely, Fegyvertár, Toronykönyvtár, Szenátus, Deszkamanufaktúra, Aranyfűz, Varázsakadémia, Zsoldostábor, Műhely, Apátság, Sárkány
  9. Mathyasrex

    2021 Mire gondoltunk?

    Elvenari Kereskedelmi Központ
  10. Mathyasrex

    2020 Mágikus ereklyeminta

    A 9. sor 8. ereklye, elixír helyett varázspor ereklye kell.
  11. Mathyasrex

    Nincs tervben Titkok Kötele (Ősi Csoda épület) – változtatási javaslat

    Köszi az infót. Eddig fel sem tűnt, mert nem volt rá szükségem, hogy eltüntessem a helyéről. Akkor marad - az idők végezetéig.
  12. Mathyasrex

    Továbbítva Testvériség gomb a Kereskedőben (mobil)

    Jó ötlet, támogatom!
  13. Mathyasrex

    Nincs tervben Titkok Kötele (Ősi Csoda épület) – változtatási javaslat

    Az ősi csodák között bőven lehet mazsolázni, hogy ki melyiket rakja le és melyiket nem. Megoszlanak a vélemények, hogy ki melyiknek látja értelmét/hasznát. Én felépítettem a Titkok Kötetét, és fejlesztettem is, most 16-os szintű. Napi 4 TP és felderítésenként 648 ezer alapanyag, viszont már nem...
  14. Mathyasrex

    Saját versenypályázatom (3. Feladat)

    Készítettem néhány üveg finom, házi bodzaszörpöt a Bolondos Kocsma vendégei számára.
Fent