• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő A Tündérkirálynő Kertje

BLERO

Felderítő
Nem tudom pontosan, hogy alapból fel van-e iratkozva az ember regisztrációkor.

A link hozzá - "E-mailek fogadása a hírekről, különleges ajánlatokról és játékbeli eseményekről, valamint más játékaink híreiről"
https://support.innogames.com/data-usage

Meg kell erősíteni az email címet, különben nem küldünk ilyen levelet.
Volt már probléma a citromail.hu, freemail.hu, gmail.hu levelező rendszerekkel, volt amikor egyes játékosok nem kapták meg a levelet.
Egyetlen egyszer küldi el a rendszer az összes ilyen levelet, az esemény elején, a magyar csapatnak nincs rálátása, így nem nagyon tudunk segíteni, ha probléma akad, csak tovább tudjuk küldeni a kérdést.
Nem ugyanazon az email-en keresztül érkezik a levél, mint amelyiken a Support vagy a fizetési levelek érkeznek.
Köszönöm!
 

BLERO

Felderítő
Nekem viszont van.

Kedves "B." és új játékosok. Regisztrálás közben (ha jól emlékszem, akkor az email cím megadása környékén) amikor megadjuk az email címet, akkor van egy olyan lehetőség is, hogy "Feliratkozás az Elvenar Hírlevélre". Na most már. Ha a kis négyzetbe nem került pipa, akkor nem jár a hírlevél, amiben az ajándék van elrejtve. Hogy utólagosan ezt hogyan lehet orvosolni, azt sajnos nem tudom. Talán a Csapatból valaki tud segíteni. (lehet, hogy csak a Supporton ( https://support.innogames.com/kb/onyx/hu_HU ) keresztül van lehetőség) :)

(a hírlevélre csak egyszer kell feliratkozni, utána automatikusan jár minden Eseménnyel és egyéb dologgal kapcsolatban)

Szép napot
Köszönöm!
 

DeletedUser6609

Vendég
Szia !
Esetleg ezeket a beállításokat még nézd át. Azt hiszem alapból ki vannak pipálva. De biztosat a Support tud mondani és segíteni neked. :)
 

Csatolmányok

  • 2021-05-13 (2).png
    2021-05-13 (2).png
    84,3 KB · Megtekintések: 15

WarriorKingu

Erős harcos
Ez az esemény most nagyon tetszik abból a szempontból, hogy nagyon jók a kisnyeremények is és sokféle stratégia alkalmazható a pörgetésre. A főnyereménynél a T2-es árunak én sem annyira örülök :)tekercs:nálam) viszont jó, hogy ad némi lakosságot, manát és csodaTP-t és mindez 24 órás forgásban. Valamint úgy látom, hogy itt végigfejleszthető lesz kaland nélkül is az építmény. Köszi fejlesztők!
 

bere007

Veterán
A játék tippeknél mindig azt írja cseréld az eventes épületeidet újakra, ezért hasonlítottam össze a tavalyi májusfával.
Amit írtál azzal csak az a gond hogy legalább 1-1 olyan manud van ami érző árut és 2-s szintű normál árut ad, ezért nem kell újat építened ( annyit meg nem ad ami miatt kidobnád a manudat ) . Lakosba meg kultiba ad többet ( azt írtam is), de mindent össze vetve nem biztos hogy megéri a "régi" május fát lecserélni erre az "új" eventes épületre.
Ugyan ez a gondom a szirom-híddal is kultiba többet ad mint a manna fűrészmalom viszont mannába kevesebbet, hely meg ugyan annyi.

A játéktippek néha nem a legjobb megoldást írják le. Ha egy épületet cserélnénk, nem arra kell hallgatni, hanem átgondolni a mi játékstílusunk alapján. Az meg, hogy az eventes épületek nem váltanak ki manukat, azzal vitatkoznék. Már nem is tudom mióta nincsen t1 manum. Se sima, se érző. T2ből is csak 1 sima, 1 érző van, T3 érzőből is csak 1, a simából van 6. De azok is csak azért, mert nem kezdtem még el a fajt. Ha elkezdem, akkor szívfájdalom nélkül dobálom majd be a raktárba ezeket.

sokféle stratégia alkalmazható a pörgetésre

Az itt a piros hol a piros nyitogatásnál stratégiák? Itt nincsen stratégia. Amikor ez megjelent, akkor úgy volt jellemezve, hogy lényegében egy gombot is nyomkodhatnánk és ad, amit éppen ad. Itt a nagy stratégia max annyi, hogy kérsz-e újra keverést. Nem hiába váltott ki ez anno akkora felháborodást. És nem véletlenül erőltetik még mindig, így szerezhetünk mosdókat, wc-ket meg mindenféle nagyon hasznos kacatokat...
 

WarriorKingu

Erős harcos
Az itt a piros hol a piros nyitogatásnál stratégiák? Itt nincsen stratégia. Amikor ez megjelent, akkor úgy volt jellemezve, hogy lényegében egy gombot is nyomkodhatnánk és ad, amit éppen ad. Itt a nagy stratégia max annyi, hogy kérsz-e újra keverést. Nem hiába váltott ki ez anno akkora felháborodást. És nem véletlenül erőltetik még mindig, így szerezhetünk mosdókat, wc-ket meg mindenféle nagyon hasznos kacatokat...
[/QUOTE]

Az is különféle stratégia, hogy valaki épületre hajt vagy csak a plusz virágokra, hogy minél magasabb szintet érhessen el az esemény főépületével. Én a plusz virágokra szoktam hajtani, ha megvan akkor hagyom is. Kivéve, ha valami napi épület nagyon kell, de kevés az olyan. Viszont a kisnyeremények közt is sok jó van. Pl.: portálprofitok begyűjtési lehetősége. :)Mindenben meg lehet találni a jó oldalt és a rosszat is.
 

Kira7

Veterán
Az is különféle stratégia, hogy valaki épületre hajt vagy csak a plusz virágokra, hogy minél magasabb szintet érhessen el az esemény főépületével. Én a plusz virágokra szoktam hajtani, ha megvan akkor hagyom is. Kivéve, ha valami napi épület nagyon kell, de kevés az olyan. Viszont a kisnyeremények közt is sok jó van. Pl.: portálprofitok begyűjtési lehetősége. :)Mindenben meg lehet találni a jó oldalt és a rosszat is.

Szia! Ne haragudj itt bere007 van igaza ez nem stratégia, lehet hogy elsőre nyitsz + virágot, de ugyan annyi esélyed van hogy 16.-nak.......ez a szerencsén múlik nem a stratégián.
 

bere007

Veterán
Én a plusz virágokra szoktam hajtani, ha megvan akkor hagyom is. Kivéve, ha valami napi épület nagyon kell, de kevés az olyan.

És ha tegyük fel 14. nyitásod a plusz virág, akkor újrakevertedet 45 bigyóér, miközben ha még 50ér nyitnál, kapnál 2 virágot és azután ingyen keverné meg? Így, hogy drága az újra keverés amiért nem ad virágot, szerintem jobban megéri végignyomkodni annak, aki a fődíj fejlesztőire hajt. Bár biztos van erre is valami statisztika, hogy mi éri meg jobban. De amíg minden nyitás csak és kizárólag a szerencsén múlik (kivéve, hogy 17 nyitásonként láthatsz random 2 ládát a maradékból), így azokat kár is figyelembe venni. Ez (is) nem más, mint szerencse kérdése.
 

WarriorKingu

Erős harcos
Szia! Ne haragudj itt bere007 van igaza ez nem stratégia, lehet hogy elsőre nyitsz + virágot, de ugyan annyi esélyed van hogy 16.-nak.......ez a szerencsén múlik nem a stratégián.
Persze szerencse nyilván, hogy mikor pörgetem ki a plusz virágost. De attól még a fejemben benne van egy idealisztikus kép, hogy ebben az irányba mennék el, számomra ez is stratégia. :D Én sem vagyok amúgy a plusz tábla fizetés híve persze 45 ásóért. Egyet használtam csak el, mert akkor vaknyitással sikerült dubláznom egy 3-as virágot plusz a 2-est is kinyitni az elején a táblának, így úgy gondoltam, hogy 8 plusz virág mellé megengedhetem magamnak.
De persze.. a szerencse forgandó. Például hiába megyek fel torony tetejébe, alig csurran-cseppen a sellő ereklyékből. Volt olyan köröm is hogy felmentem és 0 ereklye. :( De Stonehenge-nél meg 9-esre fel tudtam húzni a épületet 0-ról.
 

WarriorKingu

Erős harcos
Mai nap sikerült is befejeznem az esemény főépületének fejlesztését és még 10 feladatom van az avatar megszerzéséig. :gyémánt:Hajrá Többiek!
 

Mathyasrex

Újonc
Tegnap én is maxra húztam a Tündérkirálynő kertjét, erre ma kaptam még egyet... Mit kezdjek vele? A tekercs nem hoz lázba engem sem, minimum az 5. szintet kellene elérnem, ami már hoz magot is,de odáig nincs esély feltolni. Későbbiekben lehet majd fejlesztő bűbájt szerezni hozzá barkácsolással, esetleg toronyból?
 
Fent