• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő A Tündérkirálynő Kertje

Ferenc99

Erős harcos
Tegnap én is maxra húztam a Tündérkirálynő kertjét, erre ma kaptam még egyet... Mit kezdjek vele? A tekercs nem hoz lázba engem sem, minimum az 5. szintet kellene elérnem, ami már hoz magot is,de odáig nincs esély feltolni. Későbbiekben lehet majd fejlesztő bűbájt szerezni hozzá barkácsolással, esetleg toronyból?
Erre nem tudom a választ de remélem ha máshogy nem a varázsakadémiából remélem :)
 

Mathyasrex

Újonc
Persze, lassan már a Bajnokiból is az fog folyni.. Amúgy őszintén remélem, hogy nem. (elnézést)
El van nézve... de mivel lenne rosszabb, mint a Stonehenge-ereklye, vagy az épp most futó Sellő-ereklye? Kimaxolt épületeknél épp ugyanannyi a hasznuk. Ezekkel is olyan a torony, mint ha 19-re még lapot húznék. A medvéknek vagy a főnixeknek több értelmük lenne, mivel több épület van belőlük, így lenne mit fejleszteni.
Tisztában vagyok vele, hogy soha nem lesz olyan, ami mindenkinek jó.
Semmi gondom azzal, ha egy eseményépületet nem tudok maxra fejleszteni. Bőven elég, ha a 8. szintet elérem, többnyire kalandon behúzzuk a következő két szintugrást, de azt továbbra sem értem, hogy alig 3 nappal az event vége előtt miért ad még egy esemény főépületet a játék... Miért nem ad valami mást? Akármit, aminek haszna is lenne.
 

Mihaszna

Veterán
azt továbbra sem értem, hogy alig 3 nappal az event vége előtt miért ad még egy esemény főépületet a játék.

Azért, mert a Toronyba nyerhető Ereklyéhez tartozik egy épület is, ami egymást kiegészíti. Minden egyes alkalommal amikor cserélődik az ereklye, akkor a hozzátartozó épület is vele együtt cserélődik. (igazodik az aktuálishoz) Ez olyan, hogy van Ősi TP, de nincs hozzá Csoda, amibe belefektesd. Minden csodának megvan a maga rúnája, ahogy a Fejlődő épületnek az ereklyéje.
 
...más is észrevette, hogy a bronzlapátokból "szerzett" ponto(ka)t nem mindig adja hozzá a meglévőhöz a rendszer? :oops:
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
...más is észrevette, hogy a bronzlapátokból "szerzett" ponto(ka)t nem mindig adja hozzá a meglévőhöz a rendszer? :oops:

Szia!

Nem kellene, hogy ilyen probléma legyen. Kérlek írj Support levelet, ahol leírod konkrétabban az ügyet, illetve, hogy mikor tapasztaltad és megnézzük mit látunk. :)
 

Ferenc99

Erős harcos
Tetszett az event , de a főépület lehetne tündéresebb mint pl a 19 es elf főépület vagy a selyempillangó manufaktúra vagy a tündérportál 3 as szinten ! Pompázzon a színes szépalakzat :)
Legközelebb szebb legyen irgum - burgum :) ( köszi fejlesztők )
 

Mihaszna

Veterán
Nem tudom, hogy miért (talán a sors iróniája), de kivételesen tetszett ez az Event. Még annak ellenére is, hogy
- az Esemény félidejére meglett mind a 9 Ereklyém (mind a 2 városomban) úgy, hogy egy deka gyémántom se bánta
- ezen mechanizmus nyereményei nem vetekszenek a ládanyitogatós nyereményeivel szemben

Természet barát vagyok. A kis ösvényes térkép nagyon tetszett. Bár a virágokat rühellem, helyettük fákat képzeltem oda, mintha egy erdőn keresztül vezetne az út a nagy díjakhoz. A Fejlődő épület is szép lett. (nem tettem le, de megnéztem a szakaszokat és 10-es szinten nagyon szép) :) A Napi díjak is jók lettek, sikerült többet összeszednem. Negatívumot nem is nagyon tudnék írni most. Talán annyit (és ez se negatívum, hanem inkább javaslat lenne), hogy a + lépések mellé ugyan annyi fizető eszközt igazán tehettek volna mellé a fejlesztők. :) Ha jól tudom, ez az egyetlen olyan típusú mechanizmus, ahol nincs lehetőség extra fizető eszköz beszerzésére, ahhoz képest, hogy a másiknál (mint például majd a következőnél) + 300-at is lehet nyerni. Ha ezen tudnának változtatni, szerintem élvezetesebb volna a nyitogatás is. :)

Szép napot
 
Szia!

Nem kellene, hogy ilyen probléma legyen. Kérlek írj Support levelet, ahol leírod konkrétabban az ügyet, illetve, hogy mikor tapasztaltad és megnézzük mit látunk. :)

Köszönöm, hogy visszajeleztél; azóta jobban figyelem, és csak azt vettem észre, hogy "felszedéskor" időnként átírta a pontok számát (pl. egyértelműen látszott, hogy +2 van ott, de egy pillanat alatt átírta +1-re :D)... mivel a fenti problémát a reggeli begyűjtésnél érzékeltem, valószínűleg olyan gyorsan dobta fel a pontokat, hogy elveszítettem a fonalat... :)

Szép napot!
 

Mihaszna

Veterán
...ma nem kaptunk "ingyen" 45 lapátot? :(

Szia.

Az Event a tegnapi nappal zárult. MINDEN Bejelentésben olvasható (idézem)

,, Kérünk figyeljetek arra, hogy az Esemény utolsó napja hosszabb, mint 24 óra, hogy ne éjszaka érjen véget az Esemény. Ez azt jelenti, hogy a 2021. május 25-ei, utolsó napi Exkluzív Napi Díj még a következő napon, 2021. május 26-án is elérhető lesz a reggeli órákban, annak ellenére, hogy ekkor már nem lesz új Napi Exkluzív Díj, sem új Napi Küldetés, illetve napi belépési bónusz: az utolsó mérföldkő május 25-én lesz elérhető. "

Szép napot.
 
Szia.

Az Event a tegnapi nappal zárult. MINDEN Bejelentésben olvasható (idézem)

,, Kérünk figyeljetek arra, hogy az Esemény utolsó napja hosszabb, mint 24 óra, hogy ne éjszaka érjen véget az Esemény. Ez azt jelenti, hogy a 2021. május 25-ei, utolsó napi Exkluzív Napi Díj még a következő napon, 2021. május 26-án is elérhető lesz a reggeli órákban, annak ellenére, hogy ekkor már nem lesz új Napi Exkluzív Díj, sem új Napi Küldetés, illetve napi belépési bónusz: az utolsó mérföldkő május 25-én lesz elérhető. "

Szép napot.

Köszönöm szépen!
...emlékszem erre, de ezek szerint nem túl figyelmesen olvastam el... :)

Szép napot!
 
Sziasztok :) Kérdéssel fordulok hozzátok véleményetekre, tapasztalataitokra lennék kíváncsi ...
át lépnék az Unur kereskedő fejezetbe, a jelenlegi nagykövetségben nem szeretném megcsinálni, azaz feloldani az alábbi kutatásokat, mert úgy gondolom nincs rájuk szükségem, és visszafelé is mutat nem előre, hogy kötelező lenne feloldani : Béke forrása, Nyugalom temploma, és két ősi csoda a Bajnoksági aréna, Torony könyvtár tehát 4
Harcos karakter vagyok, ezért esetleg a Bajnoksági aréna jól jönne ....
Írjatok nekem légyszi tanácsokat :)))
 

Wiccara

Veterán
nem szeretném megcsinálni,
Akkor ne tedd :)
Egyik se kér emlékeim szerint fajspecifikus árut, ezek a a csodák pedig nem segítenek a harcban...( komoly mennyiségű méhlovast adna...)
ui.: ha kér extra árut, megfontolandó...minden más esetben utólag is tudsz korrigálni ( kutatni).
 

Kira7

Veterán
Sziasztok :) Kérdéssel fordulok hozzátok véleményetekre, tapasztalataitokra lennék kíváncsi ...
át lépnék az Unur kereskedő fejezetbe, a jelenlegi nagykövetségben nem szeretném megcsinálni, azaz feloldani az alábbi kutatásokat, mert úgy gondolom nincs rájuk szükségem, és visszafelé is mutat nem előre, hogy kötelező lenne feloldani : Béke forrása, Nyugalom temploma, és két ősi csoda a Bajnoksági aréna, Torony könyvtár tehát 4
Harcos karakter vagyok, ezért esetleg a Bajnoksági aréna jól jönne ....
Írjatok nekem légyszi tanácsokat :)))
Amennyiben átlépsz rajta utólag nem tudod korrigálni.mindkét ősi csoda kér rendeletet. Unur kereskedő fejezetbe sok hely kell,( főleg ha jobban akarsz haladni akkor még több :) ), ha kifejleszted a csodákat akkor se biztos , hogy leteszed. A + ranglista pontokra mennyire van szükséged azt neked kell eldönteni.......
 
Fent