• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

MasterArf legutóbbi tartalma

  1. Visszautasítva Piac tesóknak

    Természetesen azért teszek ki ajánlatot, hogy elvigyék, csak az nem mindegy, hogy amit a csapatnak szánok, azt ők viszik el avagy a szomszéd.. Tegnap például raktam ki 100 selymet kristályért, tekercsért, amit azon nyomban az egyik szomszédom el is vitt. Direkt! Na már most kérdezem én, az hol...
  2. Visszautasítva Piac tesóknak

    Sziasztok! :) Piacnál jó lenne egy olyan funkció, amivel csak a testvériség tagjai kereskedhetnek egymással, ezeket az ajánlatokat más nem látná. Főként ez most lenne jó kaland idején, ugyanis van néhány "kedves" szomszéd, akik megpróbálva gyengíteni más játékost és testvériséget, direkt...
  3. Továbbítva Végtelenség tornya TP jutalom

    Jó ötlet, támogatom! :)
  4. 2020 Húsvéti Keresztrejtvény

    illatos kölni
  5. Továbbítva Napszakok

    Nagyon aranyos ötlet. Éjszakai mód bevezetésével, világító ablakokkal, fáklyákkal, lámpácskákkal igen hangulatos lenne a városunk. Támogatom! :)
  6. 2020 Különbség kereső játék

    20
  7. Toronnyal kapcsolatos észrevétel

    Én sajnos észreveszem a mínuszokat... :/ És nem mindig tudok örülni annak, amit adnak, mert azért lényegében fizetek vagy harccal vagy egyezkedés útján. Azzal egyetértek, hogy a gyorsítók jól jönnek, sosem árt, ha van belőle, viszont most is 1db 5 órás gyorsítóra sokat "fizettem", amit viszont...
  8. Toronnyal kapcsolatos észrevétel

    Kedves RED1! Természetesen megérős lenne a torony, ha és itt a HA... Amennyiben nem bűbájtöredéket és egy darabos gyorsítókat dobálna, mert ezekért elkezdeni sem érdemes. Bűbájtöredéket bontásból szerzek - nem kell hozzá torony; gyorsítót, portálprofitot barkácsolhatok akadémián - nem kell...
  9. Toronnyal kapcsolatos észrevétel

    Sziasztok! Egyetértek az előttem szólókkal..Sajnos a torony velem sem kegyes, rengeteg árut, alapanyagot, katonát "pazarlok el" a semmiért, mivel lényegében csak bűbájtöredéket vagy portálprofitot nyerek.. Ahogy Rikari is említette: "A torony meghódítása aránytalan a befektetett nyersanyagok...
  10. Játékos keresése funkció a piacon

    Sziasztok! Szerintem ez egy hasznos, jó ötlet. Támogatom! :)
Fent