• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

liliputy legutóbbi tartalma

  1. liliputy

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Szomorú! :frown_human: Remélhetőleg nálunk is lesznek olyan együttérző játékosok, aki felteszik a fórumra a fontos bejelentéseket, segítve ezzel a discorddal nem rendelkező játékosokat. :smile_human:
  2. liliputy

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Gratulálok! További jó játékot!
  3. liliputy

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Aki nem akar, vagy tud csatlakozni a Discordhoz, az a továbbiakban minden hírről, beszélgetésről lemarad? Én pl. nem vagyok hajlandő áttérni. Ez egy jól működő, átlátható rendszer!!!! Vegye már észre a "Tisztelt Vezetőség", hogy az utóbbi ujítások miatt kezd szétesni az egész kóceráj! Miért nem...
  4. liliputy

    Keresgélek, feltételekkel :)

    Szia! Ezek a leírások rám is illenek és pontosan ilyen csapatot keresek én is, társulnék Hozzád a keresésben, talán még annyival egészíteném ki, hogy pörgős tp-lánc jól jönne. Ha találtál már tesóságot, légyszi azt is írd meg, esetleg becsempészhetnél. ;) Előre is köszi a válaszod: liliputy
  5. liliputy

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Köszi a válaszokat :)
  6. liliputy

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok! Elakadtam egy feladatnál: bérelj fel egy kereskedőt, vagy használd őket 10 alkalommal. Nos én már mindent kipróbáltam, de semmi eredmény. Adtam-vettem, kufárkodtam, más ötletem nincs, kérnék egy kis segítséget. Előre is köszi liliputy
  7. liliputy

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Akkor ezt úgy kell érteni, hogy ha a jutalomláda 25000 pontját elértük, csak utána jelenik meg a testvér csodaépületén az ingyen pont lehetőség? Mert most még nem látni ilyent sehol, még nem értük el a kötelező pontot.
  8. liliputy

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok! Kéne egy kis segítség: Minden nap minden csapattag kap egy bizonyos mennyiségű ingyenes Tudáspontot, és ezeket egy, a testvériség egyik tagjához tartozó ősi csodába fektetheti be. A fel nem használt pontok a nap végén elvesznek. --- hol kell keresni? nem látom az ingyenes tp-ket...
  9. liliputy

    Javítva belépés

    "Sajnáljuk, belső hiba történt, kérjük próbálkozz újra később!" Már sokadszorra nem enged be a játékba, az event ideje meg csak megy.
  10. liliputy

    Kibeszélő Új verzió: 1.141

    Tökéletesen egyetértek Rikarival. Szerintem ez megint rossz irányú változtatás lett, bár lehet, hogy a többségnek ezek az ikonok egyértelműek.
  11. liliputy

    Kibeszélő Ködös Erdő

    Már meg van, végre találtam valamilyen könyvet, az adta a napit és gondolom, ha az meg van, ha akarok újrasorsolhatok
  12. liliputy

    Kibeszélő Ködös Erdő

    Még egy kérdés: a napi exluziv hogy szerezhető meg? ha 5/5 a macska, de nem akarok újrasorsolást? (Ebben a ködös cuccban totál ki vagyok bukva, esve........ nagyon nem csípem)
  13. liliputy

    Kibeszélő Ködös Erdő

    Ebben a pillanatban fedeztem fel én is, hogy itt látszik az etetés hatása! :D
  14. liliputy

    Kibeszélő Ködös Erdő

    Nem is tudom, a másik városomban nincs etethető főnixem, és ott több tököt kapok, mint itt, az etetéssel együtt :( Azért köszi a választ, talán majd változik valami :)
  15. liliputy

    Kibeszélő Ködös Erdő

    Az etetés hatása hol, vagy mikor látható, tapasztalható?
Fent