• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Fofe legutóbbi tartalma

  1. Fofe

    Továbbítva Sárkány Apátság hatása a kombináló katalizátor használatára

    Köszönöm a hasznos megjegyzéseiteket a témámban! Valóban, a kisállateledel is bűbáj, amire sem is gondoltam. De megnéztem, még a kisállateledelre is ad manát a sárkány apátság, valamint a meditációra is, pedig ez utóbbi nem is épületre ható bűbáj. A mana olyan, amiből vagy egy kevés kell, vagy...
  2. Fofe

    Továbbítva Sárkány Apátság hatása a kombináló katalizátor használatára

    A bűbájkönyvtár szerint pedig az. A különbség csak annyi, hogy nem a raktárkészletből használható. De az Apátságba az van írva, hogy "bűbájhasználat esetén", kikötés nélkül. Amikor barkácsolok, akkor bűbájt használok.
  3. Fofe

    Továbbítva Sárkány Apátság hatása a kombináló katalizátor használatára

    A technikai megvalósítást úgy gondolnám, hogy akkor írja jóvá a manát, amikor a barkácsolt terméket begyűjtjük.
  4. Fofe

    Továbbítva Sárkány Apátság hatása a kombináló katalizátor használatára

    Sziasztok! A Sárkány Apátság egyik hatása, hogy bűbájhasználat estén manát ad. Azóta bevezetésre került a kombináló katalizátor bűbáj, amelyet szintúgy ereklyéből lehet készíteni, és méltánytalannak tartom, hogy noha bűbáj, mégsem ad rá manát a Sárkány Apátság. Vajon miért? S hogy a lúd legyen...
  5. Fofe

    Nincs tervben Új termelés

    Nem hiszem, hogy egész nap 5 perces műhelyeket indítunk. Csak a megjelölt esetben csilingelne, ha akarom. De valóban nem sok reményt látok benne, ahogy GreenKnight is jelezte :)
  6. Fofe

    Nincs tervben Új termelés

    Szeretném, ha a termelés befejezése is hangot adna opcionálisan. Amikor felépül egy épület, az hangjelzést ad, de ha új termelést akarok indítani, akkor folyton az órát kell lesni, hogy lejárt-e az előző. Ha viszont be vagyok lépve, akkor nem kellene a képernyőt lesni. Ezt a dolgot opcionálisan...
  7. Fofe

    Továbbítva Tervrajzok raktározása.

    Pont erre gondoltam én is, és látom, hogy ez már jó ideje javaslatban van. A szavazás már pont lezárult.
  8. Fofe

    2020 Elvenar kincses térképe

    Erdei elfek. Varázsló
  9. Fofe

    https://www.elvenstats.com/players Egy főműgusnak hasznos

    https://www.elvenstats.com/players Egy főműgusnak hasznos
  10. Fofe

    Ez csak játék

    Szia! Még mindig van hely új tagoknak Capricán. Kezdők és haladók egyaránt megtalálhatók nálunk. Előny, ha kristáy vagy selyem bónuszod van. Jelentkezzél nálam! Fofe
  11. Fofe

    Továbbítva Ereklye készítés

    Én is szeretném, ha a Hidegtüzes Főnixemet fejlődhetne. Jelenleg erre semmi esélyt nem látok. Én ezért azt javasolnám, hogy gyémánton is meg lehessen vásárolni egy fejlődési szintet!!! Köszönöm Üdv Fofe
  12. Fofe

    Ez csak játék

    Kisebb létszámú testvériség vagyunk, fejlett és kezdő szintű játékosokkal. Ha tapasztalatot akarsz szerezni, jót kereskedni, és gyűjteni a bajnoki jutalmakat, írj Fofe főmágusnak! Nem támasztunk követelményeket, mindenki a képességeinek megfelelően teljesíthet. A többi jön magától. :)
  13. Fofe

    Visszautasítva Csata gyorsgomb

    Igen, szerintem is; Ez csak egy kényelmi dolog lenne, hogy ne kelljen az egérrel annyit célozni arra a kis gombra. Pl. egy X gomb a klaviatúrán is elérné, mert a harcos játékokban általában van lehetőség hot-key-re.
  14. Fofe

    Visszautasítva Csata gyorsgomb

    A klaviatúra-gyorsgombra gondolok, vagyis PC-s hot-key-re, mint pl. visszatérés a városba "C", váltás a térképre "W" stb.
  15. Fofe

    Visszautasítva Csata gyorsgomb

    Üdv! A játékban nagyon hasznosak a gyorsgombok. Javaslom, hogy a csatáknál a "kör befejezése"' is kapjon gyorsgombot! Tisztelettel Fofe
Fent