• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Visszautasítva Csata gyorsgomb

Támogatod az ötlet továbbítását?


  • Összes szavazó
    25
  • A szavazás lezárult .

Fofe

Újonc
Üdv!
A játékban nagyon hasznosak a gyorsgombok. Javaslom, hogy a csatáknál a "kör befejezése"' is kapjon gyorsgombot!
Tisztelettel
Fofe
 

Fofe

Újonc
A klaviatúra-gyorsgombra gondolok, vagyis PC-s hot-key-re, mint pl. visszatérés a városba "C", váltás a térképre "W" stb.
 

Lupuj

Erős harcos
A klaviatúra-gyorsgombra gondolok, vagyis PC-s hot-key-re, mint pl. visszatérés a városba "C", váltás a térképre "W" stb.
Szia!
Így már értem. (de a nyitó mondatodból is rájöhettem volna ;) )
Nem sok esélyt látok rá, mivel nem sokat javít a "helyzeten". Hiszen elég 1 kattintás ...
Na, és persze ott a "prioritás". Vannak ennél sokkal fontosabb - a játék használhatóságát és működését javító - megoldani valók.

(Megj.: a gyorsgombok "természetesen" nem a magyar elnevezésekre utalnak, hanem "angolosak") :(
 

Fofe

Újonc
Igen, szerintem is; Ez csak egy kényelmi dolog lenne, hogy ne kelljen az egérrel annyit célozni arra a kis gombra.
Pl. egy X gomb a klaviatúrán is elérné, mert a harcos játékokban általában van lehetőség hot-key-re.
 

Deleted User - 373998

Vendég
Kedves Játékosok!
A Ötletet kihirdettük szavazásra. Kérünk benneteket, hogy szavazzatok.
Köszönjük az együttműködéseteket.
 

MesterAlma13

Erős harcos
tetszik, pláne hogy ezt csak most tudtam meg: "mint pl. visszatérés a városba "C", váltás a térképre "W" stb."
 

Syntex

Ex-Csapattag
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. Sajnos az ötletet nem tudjuk továbbítani mivel nem érte el a szükséges támogatottságot a közösség részéről.

Sajnáljuk, hogy a jelenlegi ötletet nem tudjuk továbbítani, de kérjük ha bármilyen más javaslatotok lenne, osszátok meg velünk, örömmel olvasnánk őket.
 
Fent