• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Fabricius legutóbbi tartalma

  1. Fabricius

    Észak Fiai - Meghívó 2 játékos számára

    Az Észak Fiai - Elffater testvériségben várhatóan bajnoki záráskor (ma késő este) megüresedik 2 hely. Szeretettel várunk minden olyan jelentkezőt, akik szívesen játszanának egy nagyon összetartó, szigorú kötöttségek nélküli, de nagyon aktív és sikeres klánban. Referenciáink: hetente 10 feletti...
  2. Fabricius

    Már felvetett Fegyvertárak indítása

    Igen, támogatom. Köszönnénk, ha bevezetésre kerülne.
  3. Fabricius

    Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    Az etetési bónusza eltart egy egész Eventen át, és amit ad: egy-egy teljesített eventes küldi után 1 (max. 2) eventspecifikus cuccal (most épp égesszencia lesz) többet ad. Ha van 75 küldi egy Eventen, akkor 90-100 eventes cuccal többet gyűjtesz be összesen az Event (illetve a küldisorozat)...
  4. Fabricius

    Teleportálás

    Szia, a Tanácstermet nem lehet teleportálni. A vendégáruk egyébként megmaradnak, de mivel a Tanácsterem nem teleportálható, ezért ez mellékes.
  5. Fabricius

    Észak Fiai - Meghívó 1 játékos számára

    Az 1 játékos élt a lehetőséggel, a létszámunk ismét maximális. Jó játékot mindenkinek!
  6. Fabricius

    Észak Fiai - Meghívó 1 játékos számára

    Sziasztok. Az Észak Fiai - Elffater testvériségben (játék abbahagyása miatt) felszabadult egy hely. Eddigi szokásunktól eltérően nem a környékről toborzunk, hanem meghirdetjük a helyet nyilvánosan. Tehát: ha már hallottál rólunk (és ha még nem), aktív és felfedezni vágyó játékos vagy, aki...
  7. Fabricius

    2021 Mire gondoltunk?

    Elvenari kereskedelmi központ
  8. Fabricius

    Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    A Platinum Leaf FB-csoportban egyelőre a bétás verzió első 67 küldetése olvasható (a teljes 95-ből): https://www.facebook.com/notes/elvenar-players-group-platinum-leaf/winter-magic-the-snow-owl-express-questline-event-runs-in-beta-from-november-12t/413959379780835/
  9. Fabricius

    Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    Üdv, igen, 50 pont maradt a jutalom továbbra is minden sor után.
  10. Fabricius

    Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    "új küldetéseket és kalandozási tárgyakat fedezhetsz fel" - tehát az új rendszert indítják élőben is. Hajrá, mindenki.
  11. Fabricius

    Kibeszélő A Ködös Erdő rejtélye

    Hát igen, olvastam én is... át kell tervezni a stratégiát.
  12. Fabricius

    Kibeszélő A Ködös Erdő rejtélye

    Érdekes Event ez a mostani, de semmiképp nem gondolnám rossznak. Úgy látom, az utóbbi egy-másfél évben az a trend, hogy az Eventeken vagy vannak nagyon értékes napi nyeremények (és akkor a fődíj kevésbé vonzó), vagy fordítva. Szerintem most ez a helyzet: erős, vonzó fődíj nyerhető, így most a...
  13. Fabricius

    Kibeszélő A Ködös Erdő rejtélye

    Szia, igen, most érted el a napi küldetésekben azt a feladatot, ami után már csak 15 feladat (napi egy) van hátra.
  14. Fabricius

    Kibeszélő Bajnokság változások

    Kedves Erica! Rendben, megértettem, ahogy jeleztem is előre, nagyjából erre a reakcióra számítottam. Non revoco. De azt megígérem, hogy nem ártom bele magam többé a folyamatokba. További eredményes disputát.
  15. Fabricius

    Kibeszélő Bajnokság változások

    Üdv mindenkinek. "Újoncként" nem szeretnék beleszólni a "veteránok" nagyívű gondolatsoraiba, de most már megszólalok; röviden, aztán hagyom, hogy ízekre szedjétek ezt is, mint minden egyéb jószándékot - különben a pápa követei már a kora XVI. századi Magyarországról is ugyanezt a mentalitást...
Fent