• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

ElfSusa legutóbbi tartalma

  1. ElfSusa

    Csodák kötete

    Megnéztelek. Bevallom, hogy jómagam nem tudom kijelenteni ugyanezt, pedig hát... Még nagyon kicsi a városod, sokat kell fejlődjön. Nem tudom milyenek a csapatod tagjai, de tényleg arra való a csapat, hogy segítsenek. Ezek szerint nem teszik. Még vagy már. Ezt csak te tudhatod. A csapat abban is...
  2. ElfSusa

    Továbbítva Bűbájraktár bővítés

    Valóban jó ötlet, és nem hiszem, hogy akkora fejlesztői feladat lenne egy fülecskét odabiggyeszteni. Támogatom
  3. ElfSusa

    Karácsonyi köszöntés

    Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok én is!
  4. ElfSusa

    Csorda

    Azt gondoltam, abbahagyom, hogy feladom, de a kicsi városomat aktiváltam, hogy segítsek. Kérem szépen, gyertek, segítsetek, ne hagyjuk veszni ezt a régi, jó hírű csapatot egy ilyen...... miatt!
  5. ElfSusa

    Nincs tervben Piac: a nulla és egy csillagos ajánlatok legyenek időlejáratosok

    Lehet, hogy ostoba a kérdésem, de ha bejelölnéd a kétcsillagos ajánlatokat, plusz az érző árut, kevesebb szappan és több egyéb ajánlatod lenne?
  6. ElfSusa

    Event épületek a harcért

    Sziasztok! Szerintem a harcot erősítő épületeket azért nem erőltetik a fejlesztők, mert az ősi csodák pontosan erre valók! Talán fejleszteni kéne őket! A Katonai monostor az egységek életerejét növeli. A Vihar tűi az íjászok sebzését, a Sárkány Apátság a mágusokét, a Hősök kohója a nehéz...
  7. ElfSusa

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Nagyon is együttérzek veled! Igaz, nekem a szomszédaimat költöztették el... MINDET!!! Ott maradtam a puszta közepén egymagam! Aki ma reggel látogatott még, az a világ másik felére került. Csak ma legalább tíz város, de lehet, hogy több! Nem értem, hogy ennek mi értelme volt. A térkép egyik...
  8. ElfSusa

    Nem hiba Hiányzó utak

    Nagyon szépen köszönöm, ez valóban megoldotta a problémát! :) Töröltem a gyorsítótárat és a sütiket is.
  9. ElfSusa

    Nem hiba Hiányzó utak

    Sziasztok! Eltűntek a sima utak a városomból.
  10. ElfSusa

    2021 Őszi fórumjáték

    Nagyon szépen köszönöm :) Még soha nem nyertem semmit! Gratulálok a többieknek!
  11. ElfSusa

    2021 Őszi fórumjáték

    A képen 38 levél van szerintem
  12. ElfSusa

    Kibeszélő Őszi Csillagjegyek 2021

    Természetesen megkapod addig a pontig ahol tartasz a sávon a normál résznél. A bétán én megvettem, de már megbántam. 1500 gyémánt...nézd végig miért
  13. ElfSusa

    Kibeszélő Őszi Csillagjegyek 2021

    Most komolyan! A tervrajzért adnál 1500 gyémántot? Azt hetente lehet szerezni bajnokságból ha az ember jó csapatban van
Fent