• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Őszi Csillagjegyek 2021

Persze, persze tudjuk nem érdekel....annyira nem, hogy te igazából már a nyáron törölted magad a játékból, mert találtál mást. ;)
Biztos ezért nem kapsz "bizergát" se, mert az csak a játékosoknak jár....a törölteknek nem. :D
Szeretem ha így szeretnek,főleg ha ennyire zavarok :D Csakhogy megnyugodj,nem játszok már,csak néha felnézek és ha már felnézek,bohóckodok kicsit az eventel,de nem töröm magam rajta :) Azért örülök,hogy ennyire "beloptam magam a szívedbe",remélem mások is lesznek még,akiknek "ennyire hiányoztam"... :D
 

Putyika

Veterán
Szeretem ha így szeretnek,főleg ha ennyire zavarok :D
Engem kicsit sem zavarsz, legalábbis nem jobban, mint általában az emberek. :D
Csakhogy megnyugodj,nem játszok már,csak néha felnézek és ha már felnézek,bohóckodok kicsit az eventel,de nem töröm magam rajta :)
Nem voltam ideges, de azért köszi a megnyugtatást. ;) Őszintén irigyellek, hogy ennyi időd van, amit nem tudsz más, értelmesebb dologra felhasználni.
Azért örülök,hogy ennyire "beloptam magam a szívedbe",remélem mások is lesznek még,akiknek "ennyire hiányoztam"... :D
Szerintem neked van egy enyhe üldözési mániád. :eek:
 
Engem kicsit sem zavarsz, legalábbis nem jobban, mint általában az emberek. :D

Nem voltam ideges, de azért köszi a megnyugtatást. ;) Őszintén irigyellek, hogy ennyi időd van, amit nem tudsz más, értelmesebb dologra felhasználni.

Szerintem neked van egy enyhe üldözési mániád. :eek:
Nincs sok időm,de kajaszünetben,vagy épp 2 meeting közt van néhány percem,jobb híján erre fordítom :D Nincs üldözési mániám.
:) No de eltértünk az eredeti tárgytól......
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Putyika

Veterán
Csak tudnám, hogy ennek mi értelme.. :rolleyes::confused:
Nem értem ezeket a kiakadásokat, ezen a dolgon...nemcsak tőled, több játékostól is láttam már.
Ez mindig így működött, 1-2 kivételtől eltekintve.
Régen egymással párhuzamosan adta a napi és a folyamatos küldiket, ha végeztél a folyamatossal, akkor csak a napi maradt....ez most is így van, annyi a különbség, hogy egymás után adja őket és nem egyszerre mind a kettőt.
Volt néhány próbálkozás más módszerrel, de ahogy látom nem igazán váltak be.
Volt olyan, hogy nem voltak napik, csak a folyamatos, de akkor sokan hamar végeztek és panaszkodtak, hogy elfogytak a feladatok, nincs mit csinálni, stb., stb. Ezt próbálták orvosolni a végtelen feladatsorral, de az behozhatatlan előnyökhöz jutatott egyeseket és ezt sokan még most is sérelmezik.
Olyat úgysem fognak tudni kitalálni ami mindenkinek jó lesz. Úgy tűnik, hogy egyelőre ezt találták a legjobb megoldásnak...visszatértek az alapokhoz, vagy legalábbis valami nagyon hasonlóhoz.
 

Kira7

Veterán
A kicsit is lehet becsülni - már 3x sikerül megnyerni az isteni magvak nyereményt a pörgetésből. Boldogság! :pElvenar fejezetben jól jön.

Elég jó nyeremény az isteni mag és nem is olyan kicsi :) A királyi díjaknál lehet már unuriumot is nyerni, remélem idővel behozzák az eventes ládákba is mint a magvakat.
 

WarriorKingu

Erős harcos
Viszont a vörös panda sajnos nem motivál. Jó lenne, hogy érző árut ad, de lehetett volna dupla ennyi is. :confused: Nagyon jó volt szerintem az előző event iránya a választható termeléssel. Jobban örültem volna most is annak, ha többet ad. :rolleyes: Építem tovább inkább a régi macim.. KÖszönöm a fejlesztőknek, hogy átbarkácsolható az ereklye.
 

Ferenc99

Erős harcos
Viszont a vörös panda sajnos nem motivál. Jó lenne, hogy érző árut ad, de lehetett volna dupla ennyi is. :confused: Nagyon jó volt szerintem az előző event iránya a választható termeléssel. Jobban örültem volna most is annak, ha többet ad. :rolleyes: Építem tovább inkább a régi macim.. KÖszönöm a fejlesztőknek, hogy átbarkácsolható az ereklye.
Szia !
WarriorKingu , ha megeteted akkor minden barkácsolásnál 3 napon keresztül ad plusz vizióport , persze10 es szinten 3 at , gondolj bele az azt jelenti ,hogy ha csak 1 db 10 es szintű medvemacskád van ( feltéve ha van 12 - 18 holdkőtár szetted és folyamatosan csak kombináló katalizátort gyártasz és mindig felmész a torony tetejére meg a csapatod is és sok időgyorsítód van , szóval ha igazán játszasz ) ,hogy havi + 9 alkalommal tudsz 500 gyémis ládát nyitni :)
Leírom még 1x .Havi PLUSZ 9 alkalommal tudsz 500 gyémántos ládát nyitni ;) Ez már csak számít .
Régi ereklye meg csak lesz a varázsakadémiában .
 

WarriorKingu

Erős harcos
Szia !
WarriorKingu , ha megeteted akkor minden barkácsolásnál 3 napon keresztül ad plusz vizióport , persze10 es szinten 3 at , gondolj bele az azt jelenti ,hogy ha csak 1 db 10 es szintű medvemacskád van ( feltéve ha van 12 - 18 holdkőtár szetted és folyamatosan csak kombináló katalizátort gyártasz és mindig felmész a torony tetejére meg a csapatod is és sok időgyorsítód van , szóval ha igazán játszasz ) ,hogy havi + 9 alkalommal tudsz 500 gyémis ládát nyitni :)
Leírom még 1x .Havi PLUSZ 9 alkalommal tudsz 500 gyémántos ládát nyitni ;) Ez már csak számít .
Régi ereklye meg csak lesz a varázsakadémiában .

De ezért cserébe folyamatosan (3 naponta) kell rászánni a kisállat eledelt.. Ez egyéni preferencia. Nekem ez az opció nem ér ennyit, gondolhatod, hogy buta vagyok, de én így látom. :rolleyes: Neked meg dőljön a gyémánt! :gyémánt::D
 

Ferenc99

Erős harcos
De ezért cserébe folyamatosan (3 naponta) kell rászánni a kisállat eledelt.. Ez egyéni preferencia. Nekem ez az opció nem ér ennyit, gondolhatod, hogy buta vagyok, de én így látom. :rolleyes: Neked meg dőljön a gyémánt! :gyémánt::D
Nem gondolom , hogy buta vagy , a játék mindenkinek más , csak gondoltam , hogy rávilágítok egy ilyen speciális helyzetre .
A kisállateledel meg van szerintem annyi , hogy heti 2 néha 3 pluszba elfoggyon , nem vitázni akarok veled , esetleg ha más máshogy látja írjon , azzal se vitázni fogok csak okosodni :)
 

Kira7

Veterán
Viszont a vörös panda sajnos nem motivál. Jó lenne, hogy érző árut ad, de lehetett volna dupla ennyi is. :confused: Nagyon jó volt szerintem az előző event iránya a választható termeléssel. Jobban örültem volna most is annak, ha többet ad. :rolleyes: Építem tovább inkább a régi macim.. KÖszönöm a fejlesztőknek, hogy átbarkácsolható az ereklye.
Szia!
A macikat nem igazán tudod az előző eventes fődíjakkal össze hasonlítani. A macik 3x3-s ( 9 csempe) helyett foglalnak addig a másik eventes fődíjak 4x4-s ( 16 csempe) helyett foglalnak. Előző eventeknél 3x3-s helyre a parázs temploma ad mannát előtte meg a fagyott bagoly barlangja ami szintén 3x3-s és ad nagyobb mennyiségben mannát ezekhez képest a vörös panda jobb . A régi macikhoz képest meg mindenkinek a saját városa és játéka alapján lehet össze hasonlítani.

Leírom még 1x .Havi PLUSZ 9 alkalommal tudsz 500 gyémántos ládát nyitni ;) Ez már csak számít .
Régi ereklye meg csak lesz a varázsakadémiában .
9x lesz esélyed hogy megnyerheted , de attól még az is benne van hogy a 9-ből egyszer se nyered meg az 500 gyémántot. :)
 

Deathfolk

Veterán
9x lesz esélyed hogy megnyerheted , de attól még az is benne van hogy a 9-ből egyszer se nyered meg az 500 gyémántot. :)

Én több mint fél éve nem kaptam 500 gyémántot, valamikor év elején kaptam utoljára, ezért 1 hete, egész pontosan 09.04.-én csináltam is 1 TXT-t amibe felírom melyik napokon nyitok ládát és hogy mit ad, kíváncsi leszek mennyit nyitok 1 hónapba, majd kiderül, ez alapján majd eldöntöm fogom-e néha etetni a pandát vagy nem, (folyamatos etetéshez nem létezik elég kaja, pedig az összest lebarkácsolom gyorsítóval amit dob, de sok másra is kell, főnix, medvék) Amúgy azóta hogy írom 7 nap alatt 6x gyűlt össze a ládára a 100pont vagyis elég sokat barkácsolok :) és persze gyémántot nem kaptam, de mondom fél éve nem kapok :( De ugyanez a helyzet a toronyba is, csak számomra felesleges PP-t kapok, van aki meg 3x annyi varázslatos épületet kapott már mint én, érdekes ez a véletlen generátor, nagyon nem igazságos...
 
Fent