• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Őszi Csillagjegyek 2021

Mazsolagirl

Újonc
hali!
én még nem kaptam meg a kezdeti emiles ajándék 100 kulcsot. ne is várjak rá már?
az előző event előtt megkaptam...
üdv: M.
 

Hunlau

Tapasztalt építő
Elvileg azonnal vagy 1 nap múlva megérkezik, szóval már meg kellett kapjad.
Próbáld a Supportnál megkérdezni
 

Mihaszna

Veterán
hali!
én még nem kaptam meg a kezdeti emiles ajándék 100 kulcsot. ne is várjak rá már?
az előző event előtt megkaptam...
üdv: M.

Szia.

Ellenőrizd a Spam mappát. (Spamnak is vélheti). Ha jól emlékszem, akkor Simple vagy valaki a csapat közül említett egy olyat is, hogy egyes email szolgáltatók nem megbízhatóak ilyen szempontból (például, freemail.hu, citromail.hu stb..). A gmail.com email címek megbízhatóak. Nekem is az és másnap megérkezett a Hírlevél, benne az ajándékkal.
 

sleeky41

Veterán
A mai napi díj a bétához képest változott, ott 3500 isteni magot adott a bonszaikert most pedig 2300 - at.
Miért kell elrontani azt ami jólett volna sokk játékosnak :(:( főleg hogy embert is ad nem csak magot.
Így marad a fesztivál kereskedő mert úgy látszik ettől jobbat nem fognak adni már egy eventen sem.
 

WarriorKingu

Erős harcos
Most komolyan! A tervrajzért adnál 1500 gyémántot? Azt hetente lehet szerezni bajnokságból ha az ember jó csapatban van
A bajnokságból nekem is megvan hetente. De akkor ha feloldom az összes királyi plusz jutit megkapom nem csak a térképet, ahogy értelmezem. Úgy meg már elgondolkodtató szerintem. :rolleyes:
 

ElfSusa

Erős harcos
A bajnokságból nekem is megvan hetente. De akkor ha feloldom az összes királyi plusz jutit megkapom nem csak a térképet, ahogy értelmezem. Úgy meg már elgondolkodtató szerintem. :rolleyes:
Természetesen megkapod addig a pontig ahol tartasz a sávon a normál résznél. A bétán én megvettem, de már megbántam. 1500 gyémánt...nézd végig miért
 
A mai napi díj a bétához képest változott, ott 3500 isteni magot adott a bonszaikert most pedig 2300 - at.
Miért kell elrontani azt ami jólett volna sokk játékosnak :(:( főleg hogy embert is ad nem csak magot.
Így marad a fesztivál kereskedő mert úgy látszik ettől jobbat nem fognak adni már egy eventen sem.
Sziasztok!
Ugyanez a kérdésem!!!
Autumn Zodiac 2021 Daily Prizes – Elvenar Gems of Knowledge (elvengems.com)
Az én szintemen 3200 Isteni magot ígér, (félreérthetően a 24h-s begyűjtéssel), de az eventben már csak 2100 van, az is 87 óránként o_O
Ez a kész átverés show?!
 

Putyika

Veterán
Az én szintemen 3200 Isteni magot ígér, (félreérthetően a 24h-s begyűjtéssel), de az eventben már csak 2100 van, az is 87 óránként o_O
Ez a kész átverés show?!
Szia!

Az általad említett oldal nem hivatalos információ forrás. Lelkes külsősök készítik a béta szerver történései alapján, hogy nekünk legyen némi rálátásunk arra, hogy mi vár ránk. De mivel a béta egy teszt szerver, így mindig fennáll a lehetőség, hogy változnak dolgok, mire az élő szerverekre kerülnek....ez néha pozitív változás, máskor negatív.
Hogy a 24 órás begyűjtésben mi a félreérthető az nem világos számomra, ahogy az sem, hogy mi a gondod a 2100 és a 87/óra számokkal.
 

Ferenc99

Erős harcos
Én több mint fél éve nem kaptam 500 gyémántot,
Szia Deathfolk !
Megkérdezhetem , hogy költöttél e a játékra valódi pénzt ?
Csak azért kérdezem , mert szerintem a "véletlen generátort" lehet ez is befolyásolja .
Egyébként én azt írom , hogy a gyémis ládák nyitásánál kapok vagy nem .
 

Deathfolk

Veterán
Szia Deathfolk !
Megkérdezhetem , hogy költöttél e a játékra valódi pénzt ?
Igen többször is az elmúlt 3 évben kb minden alkalomkor mikor felajánlotta a 100% kedvezményt, de azóta hogy átalakították a bajnokit és ezzel totál igazságtalan lett a harc mert hamar 2x nagyobb osztagméretűek az ellenfelek, de ami főleg felháborít hogy a csodák bele számítanak a nehézségi képletbe pedig pont az ellenkezője lenne a céljuk... A toronyba soha nem kapok semmi jót csak töredéket meg PP-t ami nem kell, na meg a felesleges ereklyéket ami az értelmes dolgoktól veszi el a lehetőséget... az eventek egyre gyengébbek semmi értelmes napi nyeremény, unalmas kaland értéktelen nyereményekkel, totál időrabló direkt idehúzó új fejezetek 1millió kattintással 15 perces gyártásokkal az unur kereskedős fejezetbe azt hitem a maradék hajam is kihullik, most meg csapatszellemnél max 2óra gyártást lehet betárazni... nagyon szemét húzás ez azokkal akik nem tudnak állandóan belépni és sorolhatnám a sok hülyeséget amivel tönkretették a játékot az elmúlt 1 évben, így nem költöttem és nem is fogok ameddig ezek így maradnak... Pedig nagyon próbálkoznak rávenni mert kb 2 hetente beadja a 100% akciót (régen jó ha 2 havonta megkaptam) de nem fognak rávenni. Pedig amúgy simán költenék újra ha értelmes irányba fejlődne a játék és nem visszafelé :( Most is eventbe lakatnál vagyok, totál idegesítő, miért nem csinálhatóm meg végig ha megtudnám, max utána nem lenne több feladat és ennyi, számomra vége lenne, miért nem hagyják ezt a döntést a játékosra... Azt már fel se merem hozni hogy esetleg lehetnének újra végtelenített feladatok az volt a legjobb verzió... (hu lehet sokat írtam és nem is ez volt a kérdés de ez most kijött)
 

Mihaszna

Veterán
Ha valaki megy 3 kört annak már megéri az 1500 gyémántot beáldozni , de ki tenne ilyet ?

Gyakorlatban ugyan nem állja meg a helyét - mert szerencse függő -, de elméletileg az event úgy lett felépítve (legalábbis a fejlesztők gondolkodása szerint), hogy a 9 Ereklye megszerezhető legyen. 2 Ereklye a feladatsorban, 7 Ereklye pedig a Nagydíjak között. A 7. ereklye a 4. körben/oldalon található a 2. Fejleszthető épület előtt. Tehát, aki szerencsés az nemhogy a 3., de a 4. körbe is beletud kezdeni. Így a kérdés nem az, hogy ki tenne ilyet hanem, hogy megéri e mondjuk az Óriáskerékért 1500 gyémántot adni.
 

Ferenc99

Erős harcos
Gyakorlatban ugyan nem állja meg a helyét - mert szerencse függő -, de elméletileg az event úgy lett felépítve (legalábbis a fejlesztők gondolkodása szerint), hogy a 9 Ereklye megszerezhető legyen. 2 Ereklye a feladatsorban, 7 Ereklye pedig a Nagydíjak között. A 7. ereklye a 4. körben/oldalon található a 2. Fejleszthető épület előtt. Tehát, aki szerencsés az nemhogy a 3., de a 4. körbe is beletud kezdeni. Így a kérdés nem az, hogy ki tenne ilyet hanem, hogy megéri e mondjuk az Óriáskerékért 1500 gyémántot adni.
A 3 kör alatt 3 db 10 es szintű panda megszerzését gondoltam .
 
Szia!

Hogy a 24 órás begyűjtésben mi a félreérthető az nem világos számomra, ahogy az sem, hogy mi a gondod a 2100 és a 87/óra számokkal.
Köszönöm az infót a linkről! Akkor ezzel nincs is bajom...:)
A 24h-kénti begyűjtésbe belefutottam már úgy is, hogy volt lehetőség korai begyűjtésre és volt olyan is, hogy nem. Szóval számomra ez így lutri és célirányosan szeretném megszerezni a napi exluzív jutalmakat. Ehhez viszont több infó kellene az épületről. Azt túlzásnak érzem, hogy ha kíváncsi vagyok akkor szerezzek egyet, rakjam le és majd meglátom. Ez minden csak nem stratégia - holott ez a játék elvileg stratégiai, ha jól emlékszem...
- Lehet nem jól írtam le, de úgy jelent meg nálam az infó, hogy 2100db MAG/87 óránként (NEM 87/óra ;)) Ez mire jó? Ilyen extrém idővel még nem találkoztam. Ez kb. 580/nap <- miért nem lehet így kiírni,de legalábbis valahol megmutatni, hogy legalább van-e korai begyűjtés?
 
Utoljára szerkesztve:

ElfSusa

Erős harcos
Köszönöm az infót a linkről! Akkor ezzel nincs is bajom...:)
A 24h-kénti begyűjtésbe belefutottam már úgy is, hogy volt lehetőség korai begyűjtésre és volt olyan is, hogy nem. Szóval számomra ez így lutri és célirányosan szeretném megszerezni a napi exluzív jutalmakat. Ehhez viszont több infó kellene az épületről. Azt túlzásnak érzem, hogy ha kíváncsi vagyok akkor szerezzek egyet, rakjam le és majd meglátom. Ez minden csak nem stratégia - holott ez a játék elvileg stratégiai, ha jól emlékszem...
- Lehet nem jól írtam le, de úgy jelent meg nálam az infó, hogy 2100db MAG/87 óránként (NEM 87/óra ;)) Ez mire jó? Ilyen extrém idővel még nem találkoztam. Ez kb. 580/nap <- miért nem lehet így kiírni,de legalábbis valahol megmutatni, hogy legalább van-e korai begyűjtés?
Screenshot_54.png
 
Utoljára szerkesztve:
Fent