• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Amszeth legutóbbi tartalma

  1. Amszeth

    HALADÓK testvériség új tagokat keres

    Sziasztok! Jelenleg 3 új tag jelentkezését várjuk! 2-3 fős csapatokat is szívesen várunk.
  2. Amszeth

    Javítva Táborozó medálok hibás leírás

    Köszönöm. :)
  3. Amszeth

    Javítva Táborozó medálok hibás leírás

    Sziasztok A XVIII. fejezetben (csapatszellem), A Dimenziókapun belül az első fülnél (portál), ha rávisszük az egeret a Táborozó medálokra akkor azt írja ki hogy: A Tábortűz feladat sikeres befejezéséért a Tűz- és Szélközpontokban. Ez nem helyes mert igazából a A Tábortűz feladat sikeres...
  4. Amszeth

    Visszautasítva Eventes épületek más fejlesztési lehetőségei

    Köszönöm a lehetőséget, elnézést kérek, hogy raboltam az időtőket. :)
  5. Amszeth

    Visszautasítva Eventes épületek más fejlesztési lehetőségei

    Igazad van meg nem is. Pontosabban is írhattam volna, bár ott van, hogy a viharfőnixhez hasonló eventes nyereményeket. Nem fogom az elmúlt évek összes ilyen 10-es szintig fejleszthető épületét felsorolni, ha nem gond. Szerintem mindenki tudja mire gondolok. Viszont kihagytam azt a tényt, hogy a...
  6. Amszeth

    Visszautasítva Eventes épületek más fejlesztési lehetőségei

    Sziasztok Nem tudom, hogy volt e már ilyen ötlet. Arra gondoltam, hogy mi lenne, ha a viharfőnixhez hasonló eventes nyereményeket fejezetenként nem a Királyi Restaurációból lehetne fejleszteni, hanem mondjuk egy tervrajzért cserébe. Azért lenne jó, mivel ezek a nyeremények fejlesztésenként 16...
  7. Amszeth

    2020 Húsvéti Keresztrejtvény

    Illatos Kölni
  8. Amszeth

    Javítva Bajnoki után nincs jutalom

    Ezzel én nem viccelődnék..
  9. Amszeth

    Kibeszélő Főnix Evolúciója

    Köszi, szépen összeszedett kis táblázat. :)
  10. Amszeth

    Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    kb. 2 óra és lejár a gyorsító, ha most elindítok egy 1 naposat, amire 8 órát ír, akkor az még 8 óra alatt jár le?
  11. Amszeth

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Én is kaptam gyorsítót. :) És jelezném hogy jól működik. :)
  12. Amszeth

    Kibeszélő Egy szép új világ: Winyandor

    Hoshi, én azért szeretném megköszönni a másik fórumrészben a válaszodat és persze azt, is hogy ilyen aprólékosan, mindenre igyekszel válaszolni. Biztos nem lehet könnyű ennyi mindenre odafigyelni, lehetséges, hogy még is van esély az egyensúlyra.:) Kellemes napot kívánok mindenkinek.:)
  13. Amszeth

    Kibeszélő Egy szép új világ: Winyandor

    Zárjuk az eddigi dolgokat és beszéljünk az új világról, ennek a fórumrésznek az az értelme. A Winyandor világban a fejlődés előre haladtával nyílnak meg a fajok, vagy egyszerre bent lesz mind? Ha, mind bent lesz, akkor az érzékeny áruk is és így tovább?
  14. Amszeth

    Fórumon, egymással való kommunikáció!

    Sziasztok! Azért írok, mert ez a probléma szerintem általános a fórummal kapcsolatban és muszáj elmondanom, amit gondolok róla. Én a kereskedelemben dolgozok már egy ideje, nem vagyok mai csirke. 99%-ban megoldható normális módon a probléma, amivel a vásárlók jönnek hozzánk. Egy dolgot mindig...
  15. Amszeth

    Kibeszélő Egy szép új világ: Winyandor

    Sziasztok Javítsatok, ki ha tévedek, de ennek a játéknak csak egy lényege van, az pedig a pontszerzés. Minél nagyobb a városod, annál több a pontod. Nem látom más értelmét, nem úgy, mint más játékokban hogy elfoglalhatják a városodat, és ha nem vagy elég gyors, akkor nem érsz el vele semmit...
Fent