• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

Micmi

Újonc
Még egy kérdésem lenne Hozzátok. A segítségnyújtásért kapott ládákat hol keressem és mikor? Rögtön a segítsègadàskor? Vagy van rá valami rendszer? Illetve tabletről is látni fogom, nemcsak pc-s játéknál?
köszönöm a választ előre is!
 

Deleted User - 204368

Vendég
- a testvériségi segítségnyújtàskor a kezek gomb zöld és barna, ennek mi a jelentése?
azt jelenti h az adott illető volt-e látogatóban nálad 24órán belül motiválni az egyik épületed. ilyenkor "barna" (arany) színű lesz. ilyenkor a viszontlátogatás arany mellett alapanyagot is biztosít számodra. a sima zöld kéz azt jelenti h vagy egy napon túl volt nálad látogatóban vagy vásárolt vmit esetleg csatlakozott a klánba. pusztán csak egy "opció" h tudsz nála látogatni de ilyenkor csak aranyat kapsz tőle.
 

Deleted User - 204368

Vendég
Még egy kérdésem lenne Hozzátok. A segítségnyújtásért kapott ládákat hol keressem és mikor? Rögtön a segítsègadàskor? Vagy van rá valami rendszer? Illetve tabletről is látni fogom, nemcsak pc-s játéknál?
köszönöm a választ előre is!
mobilon látogatsz akkor nem kell keresgélned hanem magától beadja a ládát . gondolom tableten hasonló módon van de tuti h ott is kapsz ládát. pc-n akkor keresheted a ládát ha motiváltál vmit és kiírja h "rejtélyes ládát találtál" v vmi hasonlót mert nálam már nincs ilyen pc-n se lehet gyors látogatásnál már eltűnt. a város körül keresd ahol az eventes szalagokat. 3at kaphatsz maximum az első ládát rögtön az első látogatásnál megkapod a többbit pedig véletlenszerűen kapod. nekem volt h csak 13. látogatásra adta be a 3.at
 

Micmi

Újonc
mobilon látogatsz akkor nem kell keresgélned hanem magától beadja a ládát . gondolom tableten hasonló módon van de tuti h ott is kapsz ládát. pc-n akkor keresheted a ládát ha motiváltál vmit és kiírja h "rejtélyes ládát találtál" v vmi hasonlót mert nálam már nincs ilyen pc-n se lehet gyors látogatásnál már eltűnt. a város körül keresd ahol az eventes szalagokat. 3at kaphatsz maximum az első ládát rögtön az első látogatásnál megkapod a többbit pedig véletlenszerűen kapod. nekem volt h csak 13. látogatásra adta be a 3.at
Köszönöm! Akkor valamit rosszul csinálok, mert nekem nincs làda, eddig még. Vagy nem jól “segítek”. Kèrlek, mondj egy példát a jó segítségnyújtàsra, csak hogy tudjam, hátha ezzel van gond. Igen, jelenleg tableten csinálom.
 

DeletedUser5499

Vendég
Sziasztok.Új vagyok a játékban.Így előre is elnézésetek kèrem tudatlanságomért.
Olyan kérdésem lenne,hogy kötelezően végrehajtandó feladatokat mikortól lehet kiiktatni és másikra cserélni?
A csapatunkban legtöbb lakónak van erre lehetőségük.
Illetve a következő kérdésem:beszélnek néhányan VárosrólHogyan alakíthatnák magamnak,mi szükséges hozzá,hogy elérhetővé váljon?
Köszi a segítségetekért!!
 

Deleted User - 204368

Vendég
Köszönöm! Akkor valamit rosszul csinálok, mert nekem nincs làda, eddig még. Vagy nem jól “segítek”. Kèrlek, mondj egy példát a jó segítségnyújtàsra, csak hogy tudjam, hátha ezzel van gond. Igen, jelenleg tableten csinálom.
lehet h már a "láda" megszűnt. klánon belül vagy szomszédaidhoz bemész (ha van gyors motiválás akkor be se kell menned) és építőt/főépületet/kulturát segíted meg. ekkor villan vagy villanhat fel h aranyon/alapanyagon felül kaptál vmit (tp, ereklye,bűbáj).
ily módon vagy ha bemész a városba kiírja a képernyődre h rejtélyes ládát találtál. ez a rejtélyes láda rész régen volt nekem már nincs de lehet a gyors pacsizás miatt van még egyeseknek és ilyenkor meg kell keresned az dott város szélén a ládát.
 

Deleted User - 204368

Vendég
Sziasztok.Új vagyok a játékban.Így előre is elnézésetek kèrem tudatlanságomért.
Olyan kérdésem lenne,hogy kötelezően végrehajtandó feladatokat mikortól lehet kiiktatni és másikra cserélni?
fejezetenként tudod a kötelező küldetéseket lemondani. pl. törp fejezetben vagy elakaldtál a "főküldetés" részen. kikutatod a fejleszett felfedezőket és átlépsz a tündérek korába. na ekkor az összes törp korhoz kapcsolódó küldetést le tudod passzolni de jól vigyázz van gyémántot érő küldetés is nehogy véletlenül kihagyd.
:beszélnek néhányan VárosrólHogyan alakíthatnák magamnak,mi szükséges hozzá,hogy elérhetővé váljon?
Köszi a segítségetekért!!
milyen városról? kicsit fejtsd ki mert nem igazán értem mire gondolsz
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Brjns

Tag
Az inaktív városok, s csak annyival egészíteném ki Mihaszna bejegyzését 30 nap után törlődhetnek
Nos azt észre vettem, hogy nem törlődnek, még 1 év inaktivitás után sem. Csak azt nem értem, hogy a rendszer miért nem teszi őket valahova egy csoportba, vagy az regisztrációt meghagyva, az aktív játékosoknak láthatatlanná. Azt ha valaki még is vissza tér , beteszi valahova a térképre. Vinyadoron egész klánt találtam akik közül az utsó is már fél éve nem lépett be. Na és a sok inaktív várossal nem lehet piacolni, így nagyon nehézkes a kereskedelem.
Jó lenne ha ezen a készítők javítanának.
 

Deleted User - 204368

Vendég
@Micmi utána érdeklődtem a segítői ládák minden platformon elérhetőek napi 3 db. tehát ha segítel mások városában kitakarítod a kulturáját v főéület vagy építőt motiválsz akkor kapsz ládát.
 

DeletedUser3

Vendég
Nos azt észre vettem, hogy nem törlődnek, még 1 év inaktivitás után sem. Csak azt nem értem, hogy a rendszer miért nem teszi őket valahova egy csoportba, vagy az regisztrációt meghagyva, az aktív játékosoknak láthatatlanná. Azt ha valaki még is vissza tér , beteszi valahova a térképre. Vinyadoron egész klánt találtam akik közül az utsó is már fél éve nem lépett be. Na és a sok inaktív várossal nem lehet piacolni, így nagyon nehézkes a kereskedelem.
Jó lenne ha ezen a készítők javítanának.
Törlődhetnek, de ez nem jelenti, hogy biztosan törlődnek.

Egyébként ez a rendszer fejlesztés alatt van, reméljük hamar sikerül megvalósítani. :)
 
Kedves Hoshi!
A csapatban sokan kizárólag mobilról játszanak és erre, na meg a mobil verzióra hivatkozva, nem akarnak bajnokoskodni, mert az árut sajnálják rá, a harci résznél pedig nincsen meg az a segítség, ami az asztali számítógépes verzióban, hogy melyik támadó ellen melyik harcossal javasolt kiállni. A harci szabályokat (kit ki ellen érdemes csatába indítani) nem szeretnék memorizálni. Kérlek biztass egy kicsit, ha teheted, hogy a mobilos verzióban látható harci segítség is benne van a fejlesztők jövőben feladatai között. Előre is köszi! :)
 

Putyika

Veterán
A harci szabályokat (kit ki ellen érdemes csatába indítani) nem szeretnék memorizálni.
Ha a nagyon egyszerű alapelvet megjegyzik, ami annyi, hogy minden egység az utána következő kettő ellen jó, akkor már könnyebben boldogulhatnak....amennyiben van bennük akarat, és valóban szeretnék csinálni a bajnokit. :)
 

Garrett

Újonc
Tisztelt Fejlesztők! Androidos verzióban a Testvériség - Jelentkezés menüpontban nem tudom meglátogatni a jelentkezők városait, így a nevén kivül semmit sem tudni róluk, még a szintjüket sem. Így lutri kit fogad be a testvériség. Általános probléma v. csak nálam lehet valami gond?
 
Ha a nagyon egyszerű alapelvet megjegyzik, ami annyi, hogy minden egység az utána következő kettő ellen jó, akkor már könnyebben boldogulhatnak....amennyiben van bennük akarat, és valóban szeretnék csinálni a bajnokit. :)
Szia! Köszi a választ, gondoltam kipróbálom, mert nyilván kipróbálom. :-D
Tehát az ellenfél Mutáns Ork Tábornok Nehéz Közelharci Egység, ami leginkább hasonlít hozzá nálam, olyat a Kiképző pályán tudok csinálni Mogorva Ork Harcost és ami utána van az az Ork Stratéga, ami meg Nehéz Távolsági Egység és ha meg az az utánit nézem az a Baljós Cerberus lesz és az meg Könnyű Közelharci egység. Szóval egyik sem tudná legyőzni, mit jelent az "utána következő kettő"? :)
Előre is köszönöm! :)
 

Mihaszna

Veterán
Sziasztok. Lenne egy kérdésem. A Varázsakadémiában barkácsolható Orkfészek, ami Orkokat képez, azt oda számolja, amit a Fegyvertár (Párzóhely) is csinál, vagy ezeknek kifejezetten csak a harcban (pl Bajnokságban) tudom hasznát venni?
 

Deleted User - 204368

Vendég
Sziasztok. Lenne egy kérdésem. A Varázsakadémiában barkácsolható Orkfészek, ami Orkokat képez, azt oda számolja, amit a Fegyvertár (Párzóhely) is csinál, vagy ezeknek kifejezetten csak a harcban (pl Bajnokságban) tudom hasznát venni?
olyan mint a fegyvertári orkok. csak fizető eszközök nem harcosok
 
Fent