• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

DeletedUser113

Vendég
Köszönöm szépen kedves tanácsotokat. Sajnos, nekem ez magas feladat, de, szakemberhez fordulok.
Hiába a 74 évet nehéz letagadni.
Kívánok Nektek is sok örömöt a játékban!
Szamanta
 

DeletedUser113

Vendég
szerintem 98% h a böngésződ lett tele vírussal. nekem is volt hasonló problémám egy új operációs rendszer telepítés megoldotta 100%osan azt. sajnos a böngésző ujra rakása nekem nem segített sokat csak javított a játékon. egy kis ideig
Köszönöm szépen, szakemberhez fordulók majd. Sok örömöt kívánok a játékban!
Szamanta
 

DeletedUser113

Vendég
Ne a Flash-el futtasd a játékot. Próbáld meg a játékfelületen belül a beállításokban a HTML-5 klienst engedélyezni és Chrome böngészővel vidd. Nem szerverhiba. Nálad van gond.:(
Köszönöm szépen tanácsodat, próbálkozás után, szakemberhez fordulok majd.
Sok örömöt kívánok a játékban és az életben!
Szamanta
 

DeletedUser5262

Vendég
Köszönöm szépen tanácsodat, próbálkozás után, szakemberhez fordulok majd.
Sok örömöt kívánok a játékban és az életben!
Szamanta
Szia!

Kérlek próbáld meg másik böngészővel is megnézni, hogy fennáll-e a hiba, illetve egy cookie törlést is javasolnék.
 

DeletedUser4917

Vendég
Sziasztok !
Kevés a kisállateledel így nehéz vinni a tornyot , bajnokságot , lehetne arról szó esetleg , hogy valahogy a varázsakadémiában termeljünk kisállateledelt ?
Nagyon kéne , persze lehet a többi játékosnak nincs akkora szüksége rá vagy jobb lenne nagyobb ellátás belőle ? Nem tudom a többi elf meg ember , hogyan vélekedik erről , elégedettek vagytok ?
 

Deleted User - 204368

Vendég
Sziasztok !
Kevés a kisállateledel így nehéz vinni a tornyot , bajnokságot , lehetne arról szó esetleg , hogy valahogy a varázsakadémiában termeljünk kisállateledelt ?
Nagyon kéne , persze lehet a többi játékosnak nincs akkora szüksége rá vagy jobb lenne nagyobb ellátás belőle ? Nem tudom a többi elf meg ember , hogyan vélekedik erről , elégedettek vagytok ?
már felhoztam ezt a témát h kevés a kis állat eledel nem sok reakció érkezett eddig. de tény h jó lenne ha növelnék ezeknek a számát
 

gilingalang

Veterán
Sikerült még valamelyik csapatnak rajtunk kívül annyira túlterhelni az új mobilos üzirendszert, hogy nagyjából ennyit lát mindenki az üzikből?

Ha igen, akkor jelezzétek legyetek szívesek ti is a supportnak, hogy ne csak mi lobbizzunk a javításért! Köszi! ♥

Screenshot_20191119-203509.png
 

DeletedUser3

Vendég
Ha igen, akkor jelezzétek legyetek szívesek ti is a supportnak, hogy ne csak mi lobbizzunk a javításért! Köszi!
Vagy mielőtt jelzitek, és lehetőségetek van rá, böngészőből töröljétek a már nem szükséges üzeneteket, és úgy próbáljátok meg, mielőtt a support is csak ennyit lát a beérkező jegyekből és nem tudnak segíteni. ♥

(Jelenség ismert, már továbbításra került)
 

gilingalang

Veterán
Vagy mielőtt jelzitek, és lehetőségetek van rá, böngészőből töröljétek a már nem szükséges üzeneteket, és úgy próbáljátok meg, mielőtt a support is csak ennyit lát a beérkező jegyekből és nem tudnak segíteni. ♥

(Jelenség ismert, már továbbításra került)
Köszi a továbbítást, ez volt a cél, nem ijesztgetni akartam a supportot :D
 

GreenKnight

Veterán
Az nagyon nagy újítás lenne, hogy miután a kereskedésnél megjelent az "Ezt az ajánlatot már egy másik játékos elfogadta" üzenet, akkor utána automatikusan frissüljön az ajánlati lista?
 

Deathfolk

Veterán
Sziasztok !

Nem rég értem az elementálokhoz, ugye most jöttek be az érző áruk, na ezekkel kapcsolatba nem tiszta minden, vagyis az zavart most meg hogy felhúztam gyors 0-ról 24re márvány manut mert ez lett a bónuszos érző árum, a sima az a fa, és látom hogy eltűnt az 1 és 2 napos termelés, azok helyett van a 3 és 9 órás érző árú, eddig még tiszta is lenne minden... De aztán elkezdtem azon gondolkozni, hogy mi van ha a deszka manukat is fejlesztem, mert emberem lenne rá, és úgy az alakjuk is számomra jobb lenne, na meg előbb utóbb amúgy is kéne nem maradhatnak örökké 23as szinten, de aztán beugrott hogy az eventeken és a kalandokon is kérnek 1 -2 napos termelést, oké a kalandhoz amúgy is építek + manukat, de eventhez nem szoktam, akkor ott hogy fogok 1-2 napos termeléseket indítani ha a nagy manuba ezek eltűnnek? Arról nem is beszélve hogy bizonyos feladatokhoz elvárás a magas szintű manu, max 1-2 fejezettel régebbi elfogadott, (nem emlékszem már előzőleg mennyi volt az elfogadott visszafelé) de pl aki már az utolsó fejezetbe van annak tuti kéne fejlesztenie és akkor mindenképp eltűnnek a 1-2 napos lehetőségek, szóval ezt nem értem, vagy az lenne a megoldás hogy fent kéne tartani pár db 23-ast az eventek miatt, pár nagyobbat meg a termelés miatt és közben még érző áru miatt szintén pár nagyot 1 másik áruból? Ennyi hely a világon nincs, szóval remélem nem ez a megoldás... De még ha így is lenne akkor se értem hogy lehet mondjuk az utolsó fejezetben majd 1-2 napost termelni eventen, ha ép elvárás a szintnek megfelelő manu, vagy 23as szint felett event már soha nem kér magasabbat?
 

Mihaszna

Veterán
Gyors szomszédi segítség (Webes felület)

Sziasztok. Örömömre szolgál, hogy a Szomszédi segítségnyújtást ezentúl 1 perc alatt letudhatom. Tényleg szuper, mert több nagyobb város esetében is kellett várni, míg betölti a várost. Azonban felmerült bennem a kérdés, hogy segítségnyújtás közben (vagy előtt) honnan tudhatom meg, hogy ki, mire kéri a segítséget. Általában 3 lehetőség van: Főépület, Építők kunyhója, és egy Random Kulturális épület. S ha valaki pl Kultúrát kér, de csak a Főépület lehetőség jelenik meg, olyankor mi van? Vagy ilyen nem történhet meg? :rolleyes: Azért kérdem, mert általában minden kulturális segítség nyújtáskor igyekeztem a legfrissebb kulturális épületre kattintani, ami a legtöbb kultúrát adja. De ennek így vége.

Amúgy szuper ötlet volt, mert mire elértem a végére mindenkinek, már majdnem meguntam az egészet :)
 

Tejinashi

Erős harcos
Gyors szomszédi segítség (Webes felület)

Sziasztok. Örömömre szolgál, hogy a Szomszédi segítségnyújtást ezentúl 1 perc alatt letudhatom. Tényleg szuper, mert több nagyobb város esetében is kellett várni, míg betölti a várost. Azonban felmerült bennem a kérdés, hogy segítségnyújtás közben (vagy előtt) honnan tudhatom meg, hogy ki, mire kéri a segítséget. Általában 3 lehetőség van: Főépület, Építők kunyhója, és egy Random Kulturális épület. S ha valaki pl Kultúrát kér, de csak a Főépület lehetőség jelenik meg, olyankor mi van? Vagy ilyen nem történhet meg? :rolleyes: Azért kérdem, mert általában minden kulturális segítség nyújtáskor igyekeztem a legfrissebb kulturális épületre kattintani, ami a legtöbb kultúrát adja. De ennek így vége.

Amúgy szuper ötlet volt, mert mire elértem a végére mindenkinek, már majdnem meguntam az egészet :)
Hát nekem a bejövő ablak tetején, amire kiteszi az épületeket, amikkel nyújthatok segítséget, kiírja, hogy az illető játékos mire kér segítséget. Volt akinél csak azt írta, hogy kultúrát kér, de volt aki azt írta, hogy építőket és főépületet kér
 

Calyr

Veterán
S ha valaki pl Kultúrát kér, de csak a Főépület lehetőség jelenik meg, olyankor mi van? Vagy ilyen nem történhet meg? :rolleyes: Azért kérdem, mert általában minden kulturális segítség nyújtáskor igyekeztem a legfrissebb kulturális épületre kattintani, ami a legtöbb kultúrát adja. De ennek így vége.
Ez a mobilos verzióban már régóta így van. Ilyenkor mind az építők kunyhója, mind a kulturális épületekre adható segítség lehetőség ki lett már maxolva, azaz azért nem jelenik meg a listában, mert már nincs szabad hely, amire te adhatnál neki.
 

Deleted User - 242797

Vendég
Sziasztok
Nálam még nem működik a gyors szomszédi segítség. :confused:Esetleg még mindig nincs mindenkinél vagy csak nálam van valami hiba?Köszi szépen a válaszokat előre is.:rolleyes:
 
Fent