• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

DeletedUser5243

Vendég
Sziasztok. Lenne egy kérdésem. Hol vagy hogyan tudnék tervrajzot szerezni a királyi restauráció elkészítéséhez?
 

GreenKnight

Veterán
Már nem először látok ilyen listát. Tudtommal a 3 csillagos ajánlatok szerepelnek először, de úgy látszik ez nem mindig sikerül. Vagy a csillagok száma nem stimmel vagy a sorrend vagy az én infóm helytelen.
upload_2019-10-30_19-58-54.png
 

DeletedUser2800

Vendég
Sziasztok azt szeretném megkérdezni hogy isteni magot honnan lehet szerezni még azon kivűl amit a kereskedő ad ? köszönöm :)
 

Deleted User - 204368

Vendég
Sziasztok azt szeretném megkérdezni hogy isteni magot honnan lehet szerezni még azon kivűl amit a kereskedő ad ? köszönöm :)
van pár eventes épület is ami ad. érdemes figyelned őket majd a téli event során. és az akadémiában is gyárthatsz magos épületet
 

DeletedUser5243

Vendég
Sziasztok. Lehet testvériséget váltani ha azzal amelyikben most vagyok nem teljesen vagyok elégedett?
 

Mihaszna

Veterán
Hali. Szeretném megkérdezni, hogy a fórum hátterét le lehet-e tölteni valahonnan vagy egyedi, és ezáltal tiltott gyümölcsnek számít? :)
 

kollonai

Újonc
Sziasztok már rég nem tudom megoldani a gránitbány és rézöntöde készlet nullázását--------a termelés befelyezve írja mindkettő és fekete a gránit és a réz jele ---a játékhoz viszont termelésre lenne szükségem---kérdés mégegyszer hol nullázhatom az eddigi termeléseket???????????????????????????????????
 

Deleted User - 204368

Vendég
Sziasztok már rég nem tudom megoldani a gránitbány és rézöntöde készlet nullázását--------a termelés befelyezve írja mindkettő és fekete a gránit és a réz jele ---a játékhoz viszont termelésre lenne szükségem---kérdés mégegyszer hol nullázhatom az eddigi termeléseket???????????????????????????????????
régen volt már a törp kor de nem lehet h meg van telve a raktárad? így az a megoldás h fejlesztened kell a törp portált h többet tudjon befogadni
 

DeletedUser3108

Vendég
Sziasztok már rég nem tudom megoldani a gránitbány és rézöntöde készlet nullázását--------a termelés befelyezve írja mindkettő és fekete a gránit és a réz jele ---a játékhoz viszont termelésre lenne szükségem---kérdés mégegyszer hol nullázhatom az eddigi termeléseket???????????????????????????????????
Szia,
Építs törp-utat, így elég sok el fog fogyni a gránitból és a rézből, és megint tudsz majd termelést beszedni. :)
 

Lupuj

Erős harcos
Sziasztok már rég nem tudom megoldani a gránitbány és rézöntöde készlet nullázását--------a termelés befelyezve írja mindkettő és fekete a gránit és a réz jele ---a játékhoz viszont termelésre lenne szükségem---kérdés mégegyszer hol nullázhatom az eddigi termeléseket???????????????????????????????????

Szia!

... és még az is lehetőség, hogy "Termelés eldobása", amit az épületre kattintva, a megnyíló ablakban láthatsz.
 

Lupuj

Erős harcos
Ez nem nem megoldás, ha a termelésre van szüksége. :)

Szia!

Nem azt írta, hogy ARRA a termelésre van szüksége, ami MÁR benne van, hanem azt, hogy "hol nullázhatom az eddigi termeléseket".
Tehát ... IGEN .... a Termelés Eldobása is egy megoldás!
 
Utoljára szerkesztve:
Fent