• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Testvériségi kalandok

DeletedUser3771

Vendég
És én még azt hittem, hogy az angol nyelvű beharangozó szűkszavú...
 

Siorna

Veterán
Fúú, végre - talán, merthogy nyugtával dicsérjük a napot - nem fogok szédülni kaland közben! Egészen fellelkesültem, pedig elég letargikusan néztem meg a bejelentést. :D
 

Tyuri

Felderítő
HAli.

Reméljük, hogy jól fog működni, nagy segítség, hogy nem kell elpörgetni ha maradt 1-2 , mert ha jól értettem akkor megőrzi s szedhetek be mást is , nem fog elveszni....
És persze köszönet a játék fejlesztőinek s a közreműködőknek, amiért meghallgatták s kidolgozták a mi ötleteinket.

Holnap már kedd van ????
 

Hunlau

Tapasztalt építő
Reméljük, hogy jól fog működni, nagy segítség, hogy nem kell elpörgetni ha maradt 1-2 , mert ha jól értettem akkor megőrzi s szedhetek be mást is , nem fog elveszni....
Tényleg be lehet takarítani pl. 10 cuccot is egyszerre és nem kell majd 5 után arra figyelni (ha 5 kell a jelvényhez), hogy ne takarítsam be a 6.-at, mert elvesztem?
 

DeletedUser3

Vendég
Tényleg be lehet takarítani pl. 10 cuccot is egyszerre és nem kell majd 5 után arra figyelni (ha 5 kell a jelvényhez), hogy ne takarítsam be a 6.-at, mert elvesztem?
De, figyelni kell, hogy ha a küldetés 5-öt kér, akkor 5-öt takaríts be, begyűjtöd a küldetésből a jelvényt, majd újra gyűjtöd az 5-öt. Egyszerre nem fogja a többszörös teljesítést számolni.
 

DeletedUser683

Vendég
Hátha valakinek jól jön a kaland összesítő táblázat magyarítva, utankénti bontásban, illetve a kezdőknek, vagy bizonytalanoknak a jelvényekhez a magyarázat táblázata. ;)
PHsaUFu.png
guChL1o.png
 
Fent