• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

GreenKnight

Veterán
Hmm.. ez viszont így igazságtalan előnyhöz juttat sokakat. Miért nem a bétán tesztelnek? Ott emlékeim szerint nem volt ilyen teszt...
Úr Isten!!!! És akkor mi lesz??? Drágább lesz a kenyér???
Inkább annak örülj, hogy plusz termelésük lesz és élénkül (ESETLEG) a piac, amiért meg sokan reklamáltak. Lehet, hogy pont olyanok kaptak gyorsítót, akik aktívan kereskednek és már egy ideje hiánycikk az általuk termelt áru. Nemrég a gyanta miatt reklamáltatok, lehet, hogy (ESETLEG) ezen (IS) próbálnak kicsit segíteni.
 

Putyika

Veterán
Sejtettem...a teszteknek pontosan ez a lényege. Ha bármilyen szempont alapján irányítod, akkor kevésbé ad reális eredményt. ;)
Más téma, de ha már itt vagy és ennyire "ráérsz". Arról esetleg tudnál valami infót adni, hogy az elementál épületeket eladhatjuk-e ha végeztünk a küldetésekkel?
 

DeletedUser3

Vendég
Ha végeztél az összes küldetéssel, akkor már nem lesz rá szükség.

Az persze más kérdés, mennyire lesz kedved visszabontani az épületeket a következő fajnál, ha most beépíted a területet. Ha jön is új terület, nem biztos, hogy már a fejezet elején el fogod érni. Ezt majd akkor tartsd szem előtt. :)
 

DeletedUser3929

Vendég
sziasztok: leszedtem a termelésem de nem tudok ujjat feltenni:( hiába kattogok mint a fogaskerék
 

Putyika

Veterán
Ha végeztél az összes küldetéssel, akkor már nem lesz rá szükség.

Az persze más kérdés, mennyire lesz kedved visszabontani az épületeket a következő fajnál, ha most beépíted a területet. Ha jön is új terület, nem biztos, hogy már a fejezet elején el fogod érni. Ezt majd akkor tartsd szem előtt. :)
Köszi szépen az információt és a figyelmeztetést is. :) Nem hiszem, hogy beépítem a területet, eddig sem tettem. De a városrendezéshez jól jön az üres hely, meg persze az eventekhez és a kalandokhoz is. ;)
 

DeletedUser683

Vendég
törölhető bejegyzés.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent