• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

nlstemplar

Veterán
Sziasztok
Végéhez értem az Elementál feladatoknak,és a techfa is kész...viszont a feladat nem kérte a Portál eladását.Kicsit attól tartok,hogy nem lesz vége az Elementál fejelezetnek,hiszen csak 3 -ig fejlesztettük a termelőket is.Nem merem sem a portált eladni,de a manifesztációkból is megtartottam 1-1-1-1 db-ot.Van egy olyan érzésem,hogy nincs vége....de ha tévedek én kérek elnézést.
Vélemények?

Eddig minden fejezet végét az adott faj ősi csodáinak kikutatása jelentette.
Ez megvan az Elementáloknál is, szerintem ezzel vége is. Nem hiszem, hogy ezen változtattak (változtatnának).
 

DeletedUser183

Vendég
Nekem azt írja, hogy 29 van és az első 450 gyémánt lenne. Megint csak az jön ki, hogy már van valahonnan 12 prémium bővítésed. Ha máshonnan nem, akkor nyerted lottón. :D

most vagy én értem félre, vagy nálam is hasonló kérdés van. Nem az nem világos, hogy mennyit vettem eddig, hanem az, hogy bár 19 szabad helyem van jelenleg, mégis 25 darabot ír, mint elhelyezhető. Ha nem sejteném, hogy ez a max, akkor néznék furán, hogy hogy lehet 25 ha csak 19 helyem van??? o_Oo_Oo_O

Névtelen.png area.png
 

Putyika

Veterán
A kérdés az, hogy miért 25-t ír, mikor csak 19 helyem van?
Azért van csak 19 helyed és 25 bővítésed, mert a tartományokból már megszerezted a jelenleg elérhető bővítéseket. De megtehetted volna azt is, hogy nem vársz a felderítésekre, hanem megveszed gyémántért az összes elérhető prémium bővítést. Plusz az új fajok érkezésekor általában újabb beépíthető csíkot szoktak feloldani, tehát valószínűleg lesz még lehetőséged és területed a többit is megvásárolni és lerakni. :)
 

DeletedUser183

Vendég
Azért van csak 19 helyed és 25 bővítésed, mert a tartományokból már megszerezted a jelenleg elérhető bővítéseket. De megtehetted volna azt is, hogy nem vársz a felderítésekre, hanem megveszed gyémántért az összes elérhető prémium bővítést. Plusz az új fajok érkezésekor általában újabb beépíthető csíkot szoktak feloldani, tehát valószínűleg lesz még lehetőséged és területed a többit is megvásárolni és lerakni. :)
Igen ám, csak hogy az utolsó fejezetnél járok, max tartományi bővítést már rég elértem. Tehát ez kiesett. És legutóbb az volt a mondás, hogy most nem lesz terület bővítés. Illetve ez nem oldja meg azt a kérdést, hogy miért 25-t ír ha csak 19 van? Szerintem ez nem ilyen bonyolult kérdés. Mért ír többet mint amit amúgy le lehet tenni?
 

Putyika

Veterán
Igen ám, csak hogy az utolsó fejezetnél járok, max tartományi bővítést már rég elértem. Tehát ez kiesett.
Pontosan ezt írtam én is, hogy már megszerezted amit lehet, de a felderítések helyett akár meg is vehetted volna, hogy gyorsabban haladj.
Szerintem ez nem ilyen bonyolult kérdés. Mért ír többet mint amit amúgy le lehet tenni?
Szerintem sem bonyolult kérdés. Azért ír többet, mert ennyi jár. Minden főépület szint után kapsz 1 prémium bővítést. Mindenki eldöntheti, hogy megvásárol belőle amennyit tud vagy halad szépen nyugodtan a tartományi bővítésekkel.
De még mindig tartom azt a véleményem, hogy lesz még lehetőség és hely a most feleslegesnek tűnő, többlet bővítéseket is megvenni és lerakni.
 

DeletedUser183

Vendég
Szerintem sem bonyolult kérdés. Azért ír többet, mert ennyi jár.
Értem, de látom nem sikerül jól kifejeznem magam. Hibás a kijelzés miszerint 25 tehető le! Ez egyszerű matek. Jelenleg 19 helyem van, akkor ne írja, hogy 25 tehető le. Írja azt, hogy még 19 tehető le. Ja és megnéztem a bétán is. Ott 29 tehető még le, pedig ha jól láttam ugyan akkora a beépíthető terület. Na de mindegy.
 

Goodknight

Újonc
Ez a mai 3x gyorsabb termelés mitől függ, hogy kinek adatott meg? Nekem van, de nem mindenkinek a csapatban... :confused:
Én is kaptam ilyen "3x gyorsabb termelés a manufaktúráidban" bónuszt, éjfélig automatikusan harmadolódnak a termelési idők (tehát 3 órás helyett 1 órás termelést lehet indítani, 9 órás helyén 3 órás van stb.), és kérdeztem a többieket a guildben, de nem értették, miről beszélek - tehát a többiek nem kapták meg.
 

lacivip

Újonc
Sziasztok,szeretnem kerdezni hogy vissza kaphatnam e a gyemantokat?,mert a terkepen harcoltam es nem kerdez ra ha elfogyot a katonam egybol le vette a gyemantot :( es az nagyon kenne,mi tevo legyek?
 

lacivip

Újonc
Sziasztok,egy nagy problemam van,a terkepen harcoltam es el fogyot a katonam,es egybol le vette a gyemantot,szeretnem vissza kapni a gyemantot,mar masodjara jarom meg hogy el vette a gyemantjaimat,jo volna ha vissza kaphatnam :(
 

DeletedUser3

Vendég
Mi van? :eek: Miből, miért, hogyan, mivel, kinek, mit.....?? Erről teljesen lemaradtam! :oops:
Ez egy teszt, sajnos csak pár játékosnál tudtuk aktiválni, hogy ellenőrizzük, megfelelően működik-e a dolog. A jövőben mindenkinél lesz ilyen lehetőség. Sajnáljuk, hogy ez most így sikerült, de sajnos nem volt más lehetőségünk.

Sziasztok,egy nagy problemam van,a terkepen harcoltam es el fogyot a katonam,es egybol le vette a gyemantot,szeretnem vissza kapni a gyemantot,mar masodjara jarom meg hogy el vette a gyemantjaimat,jo volna ha vissza kaphatnam :(
Sajnos nem tudjuk visszaadni a gyémántokat. Érdemes bekapcsolnod a beállításokban a gyémántköltés megerősítő ablakát.
 
Fent